فال روزانه دوشنبه 95/07/12

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال : دوست عزیزی که 12 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال بهتر است نسبت به اطرافیانتان با دقت و توجه بیشتری رفتار کنید، زیرا ممکن است برخی از آنها با ظاهری کاملا صمیمی و با وجود این که ادعا دارند چیزی جز خیر و صلاح شما را نمی خواهند، سعی داشته باشند شما را تشویق به انجام کارهایی بکنند که به نفع خودشان هستند. به این وضعیت با نگاه منفی نگاه نکنید، در واقع اطراف شما را آنقدر انرژی مثبت گرفته است که دیگران دلشان می خواهد هرطور شده خودشان را در بخشی از آن شریک کنند. اگر به تازگی از پیله تنهایی خود بیرون آمده اید باید خودتان را آماده کنید که تا نیمه های آذر با سرعت تمام به سوی جلو پیش بروید. با فرا رسیدن نیمه آذر می توانید کمی توقف کرده و نفسی تازه کنید. ابن فرصتی که برای توقف دست می دهد را مغتنم شمرده و قبل از آنکه کارها دوباره با سرعت زیاد به سراغتان بیایند،کارهای نیمه تمامی که در زندگی شخصیتان دارید را به انجام برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen
رها کردن رویایی غیر منطقی آخرین کاری است که دلتان می خواهد انجام دهید، دلیل آن هم چیزی نیست جز این که حاضر نیستید به شکست خود اعتراف کنید. با وجود این که اطرافیانتان هنوز دارند شما را تشویق می کنند که برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید، شما خودتان کم کم دارید واقعیت ها را به چشم خود می بینید و درک می کنید که چه چیزهای امکان پذیر و چه چیزهایی غیر ممکن هستند. در هر حال این موضوع نباید باعث ایجاد  تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان شود. وقتی هنوز فرصت های بیشماری برای رسیدن به موفقیت پیش رویتان قرار دارند نباید تسلیم شوید. روش های رسیدن به مقصد را تغییر دهید، اما خود مقصد نهایی را هرگز!

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز همکارانتان خیلی صمیمانه و دوستانه با شما رفتار می کنند، اما شما دلیل این رفتار آنها را نمی دانید و زیاد نسبت به آن خوش بین نیستید. هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید دنبال انگیزه ای که پشت این رفتارهای آنها قرار دارد بگردید. در حال حاضر پذیرش آنچه دارید با چشم های خودتان می بینید هم برایتان دشوار است، اما بهتر است اوضاع را برای خودتان سخت نکنید و با نزاکت و قدردانی تمام کمک و حمایتی که به شما پیشنهاد می شود را بپذیرید.شما تمام اطلاعات لازم برای پیش بردن نقشه ای که در سر دارید را در اختیار دارید، پس دست از تردید و دودلی برداشته و بی هیچ درنگی دست به کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر امروز در محل کارتان استرس این را داشتید که چرا همه چیز خیلی خوب و روبراه به نظر می رسد کاملا حق دارید، زیرا احتمال این که یک جای کار ایراد داشته باشد خیلی زیاد است. شما امروز جنبه مثبت همه چیز را می بینید، این خیلی خوب است، اما می تواند باعث شود مشکلات موجود را نبینید و نتیجه گیری های اشتباهی داشته باشید. به جای این که هر پیشنهادی که به شما می شود را بلافاصله بپذیرید بهتر است یکی دو روزی جنبه های مختلف آن را در نظر گرفته و همین امروز به آن جواب مثبت ندهید. امروز خودتان را به چالش کشیده و با ایجاد تغییر در کارهای تکراری و خسته کننده تان به روز خود انرژی و شور و نشاط ببخشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

خلاقیت شما در حال حاضر در حد بسیار بالایی قرار دارد و رویاهای رنگارنگی که در سرتان می پرورانید برای شما در حد واقعیت طبیعی به نظر می رسند. با این حال، هرچند به نظر می رسد این رویاها به واقعیت بسیار نزدیک هستند، تبدیل کردن آنها به حقیقت به آن سادگی ها که فکر می کنید نیست. اگر در مسیر رسیدن به این رویاهایتان با مشکلی مواجه شدید خودتان را به خاطر کمبودها و کوتاهی هایی که داشته اید ببخشید، شما هم مثل هر آدمیزاد دیگری محدودیت ها و ضعف هایی دارید و می توانید دچار خط و اشتباه شوید. اگر دیگران سعی دارند ایده های خود را به زور به شما تحمیل کنند سکوت کرده و واکنش نشان ندهید، این بهترین جواب برای آنها می تواند باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز حتی اگر دیگران شما را برای نشان دادن احساساتتان تحت فشار بگذارند هم تمایل زیادی به بروز آنها ندارید. شما فکر می کنید که مسائل احساسی امری کاملا خصوص هستند و به هیچ کسی ارتباطی ندارند. شما ترجیح می دهید با لبخندی ساختگی کارهایتان را پیش ببرید و حتی شرایط کاری خود را بهبود ببخشید. با این همه نباید دریچه های قلبتان را قفل کرده و فقط به دلیل این که فکر می کنید این روش عمل گرایانه تر است چشمتان را به روی احساستان ببندید. زندگی بدون احساسات همچون جسمی بدون روح است. راهی برای تخلیه انرژی فراوانی که در وجود خود احساس می کنید بیابید در غیر این صورت این انرژی را برای خودتان به درگیری ذهنی تبدیل خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شاید به خاطر این که فکر می کنید آسان گرفتن در برقراری ارتباطات زمینه لازم برای صمیمیت و نزدیکی بیشتر در رابطه را فراهم می کند، حاضر شوید به خاطر کنار آمدن با دیگران مسیری که در ابتدای روز برای خودتان در نظر داشته اید را تغییر بدهید. با این حال صبوری لازم برای این که این راه را تا آخر ادامه دهید نخواهید داشت و با این کار دیگران را نیز از مسیر خود منحرف خواهید کرد، پس بهتر است از اول برنامه های خودتان و دیگران را به هم نریزید! در حال حاضر هیچ راه میانبر و یا رایگان و بدون زحمتی برای رسیدن به خواسته هایتان وجود ندارد، این نکته را یادتان باشد که تنها چیزی که بدون زحمت رشد می کند علف هرز است!

فـال روزانـه - Daily Omen

شما احساس می کنید که توانایی های بسیار زیادی دارید و تأثیری که روی محیط اطرافتان دارید انکار ناپذیر است. شما دقیقا از داشته های خود آگاه هستید و این به شما اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود فکر کنید قدرت مهارت های شما منحصر بفرد است، اما باید این نکته را به یاد بیاورید که این تنها شما نیستید که این توانایی ها را دارید. یادتان باشد که تواضع بدین معنا نیست که خودتان را دست کم بگیرید، بلکه یعنی کمتر به خودتان فکر کنید. امروز بعدازظهر تنهایی به پیاده روی بروید و در خلوت خودتان به تصمیمات مهمی که باید بگیرید فکر کنید. ذهنتان را آزاد بگذارید و هیچ محدودیتی برای خود قائل نشوید.
فـال روزانـه - Daily Omen
معمولا حواس شما با چنان قدرتی کار می کنند که در تشخیص تفاوت بین رویا و واقعیت با یکدیگر به مشکل زیادی برنمی خورید. اما تحت شرایط کیهانی فعلی ذهنتان کمی بهم ریخته و مرز بین افکار و رویاهایتان را به درستی تشخیص نمی دهید. هر چند در حال حاضر خیلی در جریان آنچه در اطرافتان می گذر نیستید، اما خیلی خوب می توانید تعصبات خودتان را تشخیص دهید. قضاوت کردن در مورد دیگران و پیش داوری هایی که در مورد آنها می کنید شخصیت آنها را تعریف نمی کند، بلکه معرف شخصیت خود شماست.  در هر صورت اجازه ندهید کسی حرف خود را به زور به شما تحمیل کند و اراده ای محکم داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما می توانید موقعیتی دشوار را تبدیل به داستانی به یاد ماندنی کنید. خوشبختانه این هنرمندی شما به نفع خودتان تمام خواهد شد، زیرا باعث می شود دیگران سمت روشن قضیه را دیده و داستان را از زاویه دید شما ببینند. با این حال باید مواظب باشید که با اغراق و زیاده روی بیش از حد در دیگران واکنش منفی ایجاد نکنید. امروز از آن روزهایی است که نشسته و منتظر می مانید تا دیگران قدم اول را بردارند، اگر می دانید نوبت خودتان است منتظر چه نشسته اید؟ کمی جسارت به خرج دهید و از حق خودتان دفاع کنید. وقتی همه می دانند که نوبت شماست هیچ کس از دستتان ناراحت نخواهد شد، اگر بشوند هم مهم نیست، چون حق با آنها نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما از این که دوستانتان در کنارتان هستند بسیار ممنون و سپاس گزار هستید، به ویژه اگر نشان دهند برای انجام کاری که به آنها ارتباطی پیدا نمی کند با شما همکاری کنند. با این حال شما ترجیح می دهید که حمایت آنها را نپذیرید، زیرا دلتان نمی خواهد که مدیون آنها باشید. این یک مسابقه نیست، دست از شمردن بده و بستان هایی که با نزدیکانتان دارید برداشته و بدون قضاوت کردن در مورد آنها به خاطر کمک ها و حمایت هایشان سپاسگزار باشید. امروز بحث کردن با شما بی فایده است، زیرا چنان قدرتی در کلام شما نهفته است که می توانید به حق بودن خودتان را به راحتی اثبات کنید و حرف خودتان را به کرسی بنشانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

موقعیت فعلی شما در محل کارتان خیلی خوب است و حتی ممکن است در مورد ترفیع رتبه و یا افزایش حقوق شما تصمیماتی گرفته شده باشد. مجموعه ای از اتفاقات و خبرهای مثبت باعث شده اند که نسبت به آینده مثبت نگری بیشتری داشته باشید. با این حال باید این را هم در نظر داشته باشید که فکر کردن به آنچه خودتان گمان می کنید لیاقت آن را دارید لزوما زمینه را برای رسیدن شما به موفقیت فراهم نخواهد کرد. بر عکس، داشتن انتظارات غیر منطقی تنها باعث دلسردی و نا امیدی شما خواهد شد. روش های قدیمی شما کمک زیادی در پیش بردن رابطه عاطفیتان به شما کرده اند، اما حالا دیگر وقت آن رسیده است که در روش ها و برخوردهایتان تجدید نظر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
رویاپردازی کردن در مورد اتفاقات هیجان انگیز باعث به وقوع پیوستن آنها نخواهد شد، اما می تواند دری را به روی شما باز کند که پیش از این حتی وجود هم نداشته است. استفاده از فانتزی هایتان برای گسترش دادن افق هایتان به شما کمک خواهد کرد که از حد و مرزهای خود ساخته ای که شما را تا کنون محدود کرده بودند فراتر بروید. امروز مکالمه ای پیش پا افتاده با یکی از دوستانتان می تواند به بحث در مورد فلسفه و معنای زندگی تبدیل شود. مواظب باشید ذهن خودتان را بیش از اندازه درگیر این مسئله نکنید، در غیر این صورت چنان ذهنتان مغشوش و نگران خواهد شد که از کارها و وظایف روزمره تان بازخواهید ماند.