فال روزانه دوشنبه 96/03/01

فال روزانه دوشنبه 1 خرداد 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 1 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال اگر حداکثر استفاده را از توانایی های خود ببرید موفقیت حرفه ای شما قطعی خواهد بود. در هر کاری که به عهده بگیرید با حس شوخ طبعی و عملکرد فوق العاده تان همه را تحت تأثیر قرار داده و به نگرانی و استرس خود نیز غلبه خواهید کرد. این روحیه فوق العاده ی شما روی اطرافیانتان نیز اثرات قابل توجهی خواهد گذاشت. امسال شما موفق خواهید شد به احساسات منفیخود از جمله حسادت غلبه کنید و با از بین رفتن این احساسات در وجودتان خواهید دید که سرعت پیشرفتتان حتی از قبل نیز بیشتر شده است. پرتو جدیدی از امید و انگیزه زندگیتان را تغییر خواهد داد و اتفاقات جدیدی که برایتان می افتند جهت تازه ای به زندگیتان خواهند بخشید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که دوستان و دشمنان خود را شناخته و رفتاری که با هر یک از این دو گروه باید داشته باشید را برای خودتان مشخص کنید. پیشرفت در وضعیت حرفه ایتان برای شما افزایش درآمد قابل توجهی را به همراه خواهد داشت و در نتیجه می تواند پول بیشتری پس انداز کنید. همسرتان به شما توجه ویژه ای خواهد داشت، سعی کنید این رفتار او را به صورت متقابل پاسخ بدهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز سرشار از انرژی و فعالیت هستید و اگر انگیزه شروع به کار برای رسیدن به هدفی را دارید حتی یک دقیقه هم وقت خود را تلف نکنید و بلافاصله دست به کار شوید.امروز شریک عاطفیتان یک جورهایی روی اعصابتان است! شما حال و حوصله گوش دادن به حرف های او و تقریبا هیچ کس دیگری را ندارید و ترجیح می دهید در سکوت در کنارتان باشد، اما مثل این که او حتی یک دقیقه هم خیال ندارد ساکت شود و تقاضاهایی از شما دارد که شما هیچ گونه تمایلی به آنها ندارید. نگران نباشید، هیچ خطر خاصی شما را تهدید نمی کند، همه ما هر از گاهی در رابطه خود دچار چنین حالت هایی می شویم. وقت گذراندن با افرادی که به شما در رسیدن به اهدافتان می توانند کمک کنند را حتما در برنامه خود جای دهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما اغلب به احساسات خود اهمیت می دهید و از قرار گرفتن در موقعیت هایی که به شما حس زنده بودن می دهند لذت می برید. امروز از آن روزهایی است که رابطه عاطفیتان دقیقا چنین احساس هیجان انگیزی را در وجود شما زنده می کند. اما باید مواظب باشید آنقدر در دریای احساسات خود غرق نشوید که احساس خفگی به شما دست دهد. حتی خوب ترین چیزها هم وقتی که از حد بگذرند آزار دهنده می شوند. درست است که لذت بردن از رابطه عاطفیتان مهم است، اما آیا احترامی که انتظار دارید را از این رابطه دریافت می کنید؟ آیا به همان اندازه که برای عشقتان مایه می گذارید از جانب او نیز دریافت می کنید؟

فـال روزانـه - Daily Omen

شما از آن دسته آدم هایی هستید که از کمک کردن به دیگران لذت می برید، اما متاسفانه در رابطه عطفیتان گاهی این تمایل به کمک کردن به طرف مقابلتان باعث می شود برای او نقش یک والد را پیدا کنید و این دقیقا چیزی است که تقریبا هیچکس از آن خوششان نمی آید. شما اغلب حاضرید در رابطه خودتان را به خاطر طرف مقابل قربانی کنید، اما امروز وقت آن رسیده است که یاد بگیرید هر از گاهی حتی به عزیزترین شخص زندگیتان هم، وقتی از حد خودش پا فراتر می گذارد، جواب «نه» بدهید. انجام این کار حس فوق العاده ای به شما خواهد بخشید و سبک بالی لذت بخشی را احساس می کنید که مدت ها از خودتان دریغ کرده بودید.
فـال روزانـه - Daily Omen
همه ما به دوست داشته شدن نیاز داریم، اما این موضوع نباید تنها هدف ما در زندگی باشد. اگر هر از گاهی جادوی جذابیت شما روی دیگران اثر نگذارد هم هیچ اتفاق خاصی پیش نخواهد آمد. امروز بد نیست خودتان را از دیگران کنار کشیده و سرتان به کار خودتان گرم باشد. شاید بعضی ها بگویند رفتارتان مثل همیشه نیست، اما لزومی ندارد که به حرف هایشان توجه کنید. هر از گاهی خلوت کردن با خودمان برای همه ما ضروری است و کمک های زیادی به ما می تواند بکند. درست است که از آن آدم هایی هستید که دوست دارید کارهایتان را به روش سنتی انجام دهید، ولی اگر عزیزی دارید که از شما دور است بد نیست یک گفت و گوی ویدیویی از طریق اینترنت با آنها داشته باشید و به آنها توجه کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
بعضی روزها بد نیست اگر کمی فروتنی و تواضع پیشه کنید و مثل همیشه در تلاش برای جلب توجه دیگران و نشان دادن برتری هایی که نسبت به آنها دارید نباشید. امروز هم یکی از این روزهاست که داشتن صداقت، سخاوت و فروتنی شما را از ارزش های سطحی و بی اهمیتی مثل شهرت و محبوبیت دور خواهند کرد و مفاهیم عمیق تر و مهم تری را برایتان در اولویت قرار خواهند داد که به رشد جنبه انسانی وجودتان کمک بیشتری می کنند. آیا حرف مهمی در ذهنتان است که باید با عشقتان در میان بگذارید؟ امروز بهترین فرصت برای این کار می تواند باشد. اکنون زمان خوبی برای مخفی کردن نیست، حرف دلتان و حقیقت را بگویید.
فـال روزانـه - Daily Omen
اراده آهنین شما می تواند در جابجا کردن کوه ها هم به کمکتان بیاید و هر کاری را برایتان محکم کند. شما خودتان نسبت به این موضوع آگاه هستید و امروز وقتی این ویژگی با مثبت اندیشی همراه شود به ابزاری قدرتمند و افسانه ای تبدیل خواهد شد که می تواند معجره کند. امروز شما بالاخره پاداش زحماتی که در ماه گذشته در جنبه های مختلف زندگی خود کشیده بودید را دریافت خواهید کرد. با این همه یک نکته را نباید فراموش کنید. این شور و انگیزه و اراده بی نظیری که در وجود خود احساس می کنید به یک منبع پایان ناپذیر متصل نیست و شما باید از آن به درستی استفاده کنید و آن را برای چیزهای بی ارزش هدر ندهید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز می تواند حتی احساسات آتشین را هم خاموش کند، اما حتی اگر دیگران شما را به این متهم کردند که رفتارتان با سردی همراه است، این را به یاد داشته باشید که زیر این لایه از یخ آتشفشانی خروشان نهفته است. امروز شما از احساسات خود تا حدودی فاصله گرفته اید و انگار دارید کنترل احساسات خود را باری دیگر در دست می گیرید. این رجوع شما به عقل و منطقتان می تواند در برخی زمینه ها به شما کمک های قابل توجهی بکند، اما باید مواظب باشید که دچار بدبینی و منطق گرایی افراطی نشوید. باید خیلی زود خودتان را از آنچه دست و پایتان را می گیرد رها کرده و آغوشتان را به سوی آنچه پیش رویتان است باز کنید.
 فـال روزانـه - Daily Omen
شما باید سعی کنید نسبت به دیگران و رویکردهای سیاسی و اجتماعی آنها تحمل بیشتری از خودتان نشان دهید. شاید با افرادی روبرو شوید که برنامه هایی که برای زندگیشان دارند و عقاید و نظراتی که نسبت به جامعه اطراف خود دارند برای شما چندان خوشایند نباشد، اما خیلی از این چیزها از کنترل آنها خارج هستند و از طرف همین اجتماع به آنها تحمیل شده اند؛ سعی کنید به راحتی در مورد دیگران قضاوت نکنید. نسبت به افکار و نظرات خود برخوردی تعصبی نداشته باشید و به دیگران حق بدهید که با همه حرف های شما موافقت نکنند. بد نیست که امروز بعدازظهر در مورد قوانین رابطه خود با همسرتان صحبت کنید و حدود را مشخص کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز روز رویارویی با تردیدهایتان است و زمان آن رسیده است که با آن سوال های دشواری که بایددر مورد آنها به خودتان پاسخگو باشید روبرو شوید. اگر اهل مراقبه و مدیتیشن هستید امروز زمان بیشتری را برای این کارها کنار بگذارید. این کار به شما کمک خواهد کرد که چیزهای مهمی در مورد خودتان یاد بگیرید. شاید طغیان و سرکشی جالب به نظر بیابد، اما تنها در صورتی فایده دارد که دلیلی در کار باشد. به خاطر داشته باشید که باید کنترل احساسات خود را به دست داشته باشید و مثل یک انسان بالغ برخورد کنید. قدرت بی سابقه ای در خود حس می کنید که نمی توانید آن را نادیده بگیرید، اما در راهی که به سوی موفقیت می رود  اعتدال را فراموش نکنید و محدودیت های خود را درنظر بگیرید.

 فـال روزانـه - Daily Omen
به نظر می رسد که شما این اواخر توده بزرگی از تنش های عصبی و استرس را روی هم انباشته کرده اید، اما متاسفانه برای از بین بردن این فشاری که روی خود احساس می کنید نمی توانید زیاد روی اطرافیان خود حساب کنید. خواسته های شما و شریک کاری و یا عاطفیتان امروز در تطابق با یکدیگر نیستند و ممکن است اختلافاتی بین شما ایجاد کرده و شما را به این فکر بیندازند که شاید وقت آن رسیده است که به این شراکت پایان ببخشید. در واقع این رابطه با هیچ مشکل پیچیده ای مواجه نیست و چنین دوره هایی در هر رابطه ای ممکن است پیش بیایند. برای روبراه کردن این وضعیت باید برای کمی تفریح دو نفره برنامه ریزی کنید!
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز ممکن است تنش های احساسی و فیزیکی مختلفی را در وجود خود احساس کنید. آیا شما به اندازه کافی به بدن خود و وضعیت جسمانیتان توجه می کنید؟ آیا کسی این اواخر به اندازه ای که خارج از تحملتان باشد به شما فشار وارد کرده است؟ آیا از زندگی و رابطه عاطفی خود راضی هستید؟ در حال حاضر وضعیت روانی و جسمانی شما در ارتباط مستقیم با یکدیگر هستند. سعی کنید از لحاظ روانی کمتر به خودتان سخت بگیرید تا وضعیت جسمانیتان هم  خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید بهتر شود. در مورد تعهدات خود به عشقتان فکر کنید و ببینید در رابطه شما چه کسی قدرت را در دست دارد و این نبرد قدرت را به نتیجه برسانید.
فـال روزانـه - Daily Omen
دیگران از بودن در کنار شما لذت می برند، زیرا شما در وجود خود جذابیتی خاصی دارید، اما امروز شما تمایل چندانی به تحت تأثیر قرار دادن دیگران و یا حتی حرف زدن با آنها احساس نمی کنید. شاید در واقع این بی میلی شما به صحبت کردن با دیگران به خاطر رازی باشد که سعی در نهفتن آن دارد. اگر کسی به شما اعتماد کرده و راز مهمی را با شما در میان بگذارد، آیا شما هم باید به او اطمینان کنید و رازهایتان را با او در میان بگذارید، امروز به احتمال زیاد جواب این سوالی که ذهنتان را به خود درگیر کرده است خواهید یافت. وقت آن رسیده است که رزومه کاری خود را به روز کنید و چنانچه خواهان یک موقعیت کاری بهتر هستید به جستجوی آن بروید.