کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۸:۲۳ ق.ظ

فال روزانه سه‌شنبه ۹۴/۰۶/۳۱

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: دوست عزیزی که ۳۱ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اکنون که سال جدیدی در زندگیتان آغاز شده است به روابط موجود در زندگیتان فکر می کنید. تغییراتی که مدت ها پیش باید اتفاق می افتاده اند اکنون به مرور زمان به مرحله اجرا در خواهند آمد. روابطی که در واقع مدتهاست به پایان رسیده اند ولی بیهوده دارند ادامه پیدا می کنند را قطع کنید تا راه برای رابطه هایی تازه باز شود. این که تغییراتی که دارند به وجود می آیند را با آغوش باز پذیرا باشید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تا فرا رسیدن آذر ماه خواهید توانست خودتان را با تغییرات به وجود آمده در دنیای اطرافتان هماهنگ کنید. تا این زمان فرصت های جدیدی در زمینه زندگی کاری و حرفه ایتان برای شما فراهم خواهند شد. با استفاده مناسب از این فرصت های به وجود آمده زندگی خود را به سوی جهتی تازه که مدت هاست انتظارش را داشته اید پیش خواهید برد.

فال

شما تصمیم گرفته اید که به خواسته های قلبی خود برسید، ولی به نظر می رسد همه آن چیزهایی که می خواهید زمانی بیش از آنچه انتظار دارید می برند و سخت به دست می آیند و این موضوع شما را تا حدودی ناراحت می کند. خوشبختانه در حال حاضر شما به سادگی تسلیم سختی ها و انرژی منفی نمی شوید. تأخیراتی که این چند وقت اخیر در کارهایتان به وجود آمده اند موقتی هستند و پشتکار شما در نهایت ثمربخش خواهد بود و به خواسته های خود خواهید رسید. بی صبری شما در این راه کاملا قابل درک است، ولی شور و هیجانتان در نهایت چه در زمینه مسائل مادی و چه عاطفی کلید موفقیتتان خواهد بود.

فال1

با وجود این که سعی می کنید شدت احساسات خود را تا جای ممکن کنترل کنید، امروز همکارانتان شاید تا حدودی به جنبه لجباز و کله شق وجود شما پی ببرند. از طرفی هم شاید خودتان نیز بدانید که آنچه می خواهید در حال حاضر امکان پذیر نیست و سعی کنید تا جای ممکن چیزی در رابطه با آن نگویید. ولی این تلاش برای خودداری از بروز احساساتتان باعث می شود احساس تنهایی کنید. خوشبختانه این وضعیت به نفع خودتان نیز خواهد بود و اگر از خودتان صبر و سخاوت نشان دهید و دست به ریسک نزنید پاداش خود را خواهید گرفت. همه شما را به صبوری می شناسند، پس اگر در رابطه تان مشکلی وجود دارد هم صبر خود را حفظ کرده و با ملایمت رفتار کنید.

فال2

میل شما به انجام کارهای متفاوت ممکن است دیگران را دچار گمراهی کند؛ با این حال شما هنوز هم می خواهید دیگران را با انجام کارهای مختلف در آن واحد تحت تأثیر قرار دهید. نوآوری در حال حاضر برگ برنده شما باشد، ولی زیاده روی در انجام این کار هم می تواند به ضررتان تمام شود. به جای این که دیگران را با ایده های عجیب و غریبتان تعجب زده کنید، برای گرفتن بهترین نتیجه ممکن ایده های خود را اندکی متعادل کنید. در نظر گرفتن عکس العمل اولیه مخاطبانتان احتمال موفقیتتان را افزایش خواهد داد. چنانچه برای انتخاب شریک زندگیتان بین گزینه های مختلفی که پیش رو دارید دچار تردید و دودلی شده اید کمی به خودتان فرصت بدهید و عجله نکنید.

فال4

با وجود این که امروز ممکن است در اقدامی متهورانه پا از حد و حدود همیشگی خود و محدوده امنی که برای خودتان تعیین کرده اید فراتر بگذارید، باز هم از درستی بیان نیت اصلیتان مطمئن نیستید.شما مشتاق هستید که با به اشتراک گذاردن احساسات قوی قلبی خود با دیگران ارتباط برقرار کنید، ولی همزمان دوست دارید فضای امن خودتان را نیز حفظ کنید. حتی اگر وحشت خود از این که مورد پذیرش دیگران قرار نگیرید را نتوانید کنار بگذارید، بیان احساساتتان قدم بزرگی برای خروج از پیله ای که برای خودتان ساخته اید می تواند باشد. دست از این همه محافظه کاری بردارید و اگر کسی را دوست دارید احساسات خود را به زبان بیاورید.

فال5

کنترل کردن احساساتتان در حال حاضر خیلی سختتر از آنچه که فکرش را بکنید می تواند باشد. شما خوب می دانید که کار درست و منطقی چیست، ولی با این حال احساسی از درون شما را به سویی دیگر می کشاند که در نهایت خیلی به نفعتان نخواهد بود. وقت خود را برای کارهای بیهوده که در نهایت نتیجه ای نیاز برایتان در بر نخواهند داشت هدر نکنید. به جای این کار از حق خودتان دفاع کنید و خواسته هایتان را بیان کنید، حتی اگر مطمئن باشید که دیگران با شما موافق نیستند. به خواسته های قلبی خود افتخار کنید، شما سلطان جنگل هستید، پس همچون یک سلطان رفتار کنید. شما در عاشقی هیچ چیز کم نمی گذارید، پس به کمتر از همه چیز راضی نشوید.

فال6

امروز تنها ماندن در جزیره تنهاییتان را به هر چیز دیگری ترجیح می دهید. شاید دیگران فکر کنند که درگیر کارهایتان هستید و یا سرتان به کسانی که دوست دارید گرم است، ولی در واقع دارید تلاش می کنید که احساسات واقعی خود را از دیگران مخفی کنید. در حال حاضر لزومی ندارد که تمامی انتظاراتی که دیگران از شما دارند را برآورده کنید. به خودتان بیش از هر کس دیگری وفادار باشید و هرچقدر که لازم است برای خودتان وقت بگذارید. بعضی وقت ها دوری از جمع دیگران کاری منطقی می تواند باشد که به شما اجازه می دهد به کارهای خودتان برسید. اگر نیاز به تنهایی دارید به عشقتان درباره این موضوع توضیح دهید، او شما را درک خواهد کرد.

فال12

از صبح زود با خودتان قرار بگذارید که به هیچ چیز اجازه ندهید روزتان را خراب کند. موضوعی پیش پا افتاده در رابطه عاطفیتان امروز با بیان احساسات واقعی طرف مقابلتان و تقاضای پاسخ از طرف شما می تواند برایتان به معضلی بزرگ تبدیل شود. شاید شما درک نکنید که چرا وضعیت به اینجا کشیده شده است، ولی حقیقت امر این است که شما نمی توانید محدودیت هایی که برای احساس و قلبتان تعیین کرده اید را کنار بگذارید. تردیدهای فعلیتان هیچ توجیهی ندارند و اگر نمی توانید به آنها غلبه کنید بهتر است اجازه دهید طرف مقابلتان برای هردوی شما تصمیم بگیرد. جدال و کشمکش با روحیه شما سازگار نیست، شما استاد سازش هستید.

فال7

یک نفر دارد سعی می کند شما را به جایی که خودش می خواهد کشانده و در آنجا گیر بیندازد و این اصلا به مذاقتان خوش نمی آید. کارها دارند خیلی سریعتر از آنچه که فکرش را می کردید پیش می روند و شما اصلا دلتان نمی خواهد خودتان را با دیگران هماهنگ کنید. شاید در ظاهر نشان دهید که دارید همراه با بقیه پیش می روید، ولی در واقع دارید در ذهنتان برنامه ریزی می کنید تا در وقت مناسب جای پای خود را محکم کنید و با آنها به مقابله بپردازید. بلافاصله عکس العمل نشان ندهید، سعی کنید صبر کنید تا سرعت کارها کمی کاهش پیدا کند تا موقعیتتان استحکتم بیشتری پیدا کند. غافلگیر کردن دیگران اگر به موقع مورد استفاده قرار بگیرد سلاح بسیار قدرتمندی می تواند باشد.

فال8

امروز ممکن است به نظر خیلی بیخیال و دمدمی به نظر برسید، ولی در واقع پشت این ظاهر خوشگذران و بیخیال شخصیتی جدی نهفته است. درست است که در وضعیت فعلی نمی توانید خیلی روی کارتان متمرکز شوید و بیشتر در فکر تفریح ها و فعالیت های اجتماعی هستید، ولی خیلی خوب از وظایف اصلی خود آگاه هستید و خوب می دانید که پیش از آن که به دنبال تفریح و ماجراجویی بروید باید آنها را به انجام برسانید. معمولا این شما هستید که به دیگران می گویید که شاد باشند و زندگی را خیلی جدی نگیرند، ولی اکنون باید این موضوع را به خودتان یادآوری کنید که ما تنها یک بار زندگی می کنیم و باید قدر روزهایمان را بدانیم.

فال9

در مقابل شرایط فعلی خود بین انتخاب دو استراتژی مختلف مردد مانده اید. از طرفی مطمئن هستید که به خاطر تلاش بسیاری که در روزهای گذشته از خود نشان داده اید لایق پاداش هستید و جایزه هایی هم در انتظارتان هستند و بهره گرفتن از آنچه دنیا دارد به شما پیشنهاد می کند بسیار راحت خواهد بود. از طرف دیگر هم حتی پس از به پایان رساندن وظایف اصلیتان نیز نمی توانید بیخیال مسئولیت هایی که دارید شوید. اینقدر به خودتان سخت نگیرید، شما واقعا در حال حاضر حق استراحت کردن را دارید. بدون آنکه احساس گناه کنید و با وجدانی راحت به خودتان اجازه بدهید که از لذت هایی که زندگی می خواهد به شما هدیه کند بهره بگیرید.

فال11

 

 

 

انرژی منحصر به فردی در امروز برای شما نهفته است و اوضاع به کامتان است. شما خوشبختانه می توانید از این انرژی موجود استفاده کنید تا به خواسته های قلبی خود نزدیک شوید. متاسفانه یک نفر ممکن است بین شما و آنچه که قصد دارید انجام دهید قرار گرفته و بخواهد مانع رسیدنتان به آنچه حقتان است شود. پیش از آن که در مورد طرف مقابلتان قضاوت کنید سعی کنید به احساسات او پی ببرید و دلیل مخالفت او را بفهمید. شاید او توصیه هایی برای شما داشته باشد که در صورت گوش کردن به آنها نظرتان عوض شود و به گزینه های بهتری پی ببرید. در نهایت انتخاب با خودتان است، اگر این کار ارزش عواقب احتمالی اش را دارد دست بکار شوید.

فال10

امروز اعتماد کردن به دیگران و نشان دادن افکار و رویاهایتان می تواند کار خطرناکی باشد. یادتان باشد که برخی از افکارتان بهتر است ناگفته باقی بمانند و تنها در ذهن خودتان باشند. دوستان و همکارانتان با حوصله به ایده های عجیب و غریبتان گوش خواهند کرد، ولی به نفعتان است که آنها را برای خودتان نگه دارید. به جای رویاپردازی امروز سعی کنید بر اساس برنامه هایتان برای رسیدن به خواسته هایتان در آینده تلاش کنید. اگر با کسی که دوست دارید صحبت نکنید ممکن است بین شما سوء تفاهم هایی به وجود بیاید که حل کردن آنها کار چندان ساده ای نخواهد بود. شاید موضوع مهمی در میان نباشد، ولی ابهام در رفتارهایتان می تواند مشکلات زیادی به وجود بیاورد.

رهـــــــــــــا مسعودی
455 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *