فال روزانه سه‌شنبه 95/02/21

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که 21 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر امروزتان را با جر و بحث با یکی از عزیزترین های زندگی تان آغاز کرده اید، ناراحت و نگران نشوید زیرا اهمیت چندانی ندارد. امروز زمین و زمان دست به دست هم دادند تا همه چیز بر وقف مراد شما پیش رود. اگر نشانه های آن را در حال حاضر نمی بینید، مایوس نشوید. کمی صبر کنید تا خوشبختی به زودی بر شما نمایان شود. ماه مهر ماه تغییر و تحول به بهترین شکل در زندگی تان است. اگر چه برای این دگرگونی دو سه ماهی باید وقت و انرژی خود را بگذارید اما در نهایت می بینید که ارزشش بالاتر از اینهاست. آنچه امروز در باغچه زندگی تان می کارید، در آینده ای نزدیک بار خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen
اگر مدت هاست به دنبال فرصتی برای گذاشتن یک قرار ملاقات کاری یا شخصی هستیبد، امروز زمان مناسبی است زیرا همه چیز همان گونه که شما انتظارش را دارید، پیش خواهد رفت. برنامه ریزی های منطقی، دید و بازدیدهای جدی و جلسه های گروهی به بهترین شکل خود برگزار خواهند شد. تمام آنچه شما برای موفقیت و پیشرفت احتیاج دارید، در اختیار است کافی است قدم اول را بردارید. مسئولیت های زیادی روی دوش تان است. سعی کنید آنها را تمام و کمال اجرا و تا می توانید فضایی گرم و گیرا برای دیگران ایجاد کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید آنقدر که انتظارش را دارید، از شریک زندگی تان مورد تعریف و تمجید قرار نگرفته اید اما امروز با روزهای دیگر فرق می کند. شما توانایی های زیادی دارید، کافی است آنها را در چنین روزی بیش از پیش در معرض نمایش بگذارید تا دیگران از جمله شریک زندگی تان با آنها آشناتر شوند. فقط حواس تان باشد که در این کار زیاده روی نکنید. به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد. این تغییر اگر چه در ابتدا برایتان سخت است اما به زودی می توانید خودتان را با آن تطبیق دهید و بیشترین بهره را از آن ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر چه از شرایطی که اخیرا برایتان بوجود آمده راضی نیستید اما بهتر است به جای نشستن و حرص خوردن، بهترین استفاده را از آن بکنید.شاید بتوانید به کمک یک راهنما، به عنوان مثال یک اپلیکیشین، کارتان را راحت تر از قبل پیش ببرید. برخی مسائل قدیمی ذهن تان را درگیر کرده است. اگر چه فراموش کردن آنها ساده نیست اما شما باید بتوانید از آنها درس بگیرید و تجربه های گذشته تان را برای پیشرفت تان در آینده به کار برید. به زودی یکی از دوستان قدیمی تان به سمت تان باز می گردد و رابطه قوی تری از قبل را تجربه خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

بعضی ها عادت دارند که از کاه کوه بسازند. امروز هم از آن روزهایی است که احساس می کنید تمام اطرافیان تان این گونه اند و در هر چیز اغراق می کنند. بر عکس آنها، شما فردی واقع گرا هستید که هر آنچه را می بینید همان گونه بیان می کنید. اگر رفتار آنها در حال حاضر برایتان آزار دهنده است، بد نیست کمی از آنها دوری کنید یا حداقل سعی کنید حرف هایشان را نشنیده بگیرید. بالاخره روز موعود هم فرا می رسد و شما توانید نفسی راحت بکشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما فردی آینده نگر و محافظه کار هستید که همیشه سعی دارید برای روزهای آتی خود برنامه ریزی کنید. شاید دیگران گاهی این رفتار شما را به سخره بگیرند اما راهی را که خود فکر می کنید درست است، انجام دهید و به انتقادهای منفی دیگران هم توجه ای نکنید که تنها انرژی شما را می گیرند. یکی دیگر از توانایی شما، حل کردن مشکلات با ساده ترین روش هاست به همین دلیل افراد زیادی برای برطرف کردن مشکلات شان نزد شما می آیند و دست پر هم باز می گردند. اما سعی کنید در این کار زیاده روی نکرده و خودتان را در اولویت بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز باید تمام کارهایتان را کنار بگذارید و تنها روی مشکلاتی که در مسیر هدف هایتان قرار گرفته، تمرکز کنید. شاید در ابتدا ایده های خوبی به ذهن تان رسد اما کمی بیشتر روی آنها تامل کنید تا بهترین و کامل ترین راه حل ها را بیابید. نگران نباشید زیرا شما تنها نیستید و زمین و زمان هم به کمک تان خواهند آمد. به محض تصمیم گیری نهایی، زمان را تلف نکنید و برنامه هایتان را اجرایی کنید. نتیجه ای که از آنها خواهید گرفت آنقدر برایتان خوشایند خواهند بود که این شادی را جشن می گیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در مدیریت کردن امور حرف ندارید. آموزش در زمینه هایی مانند علمی، برنامه های کامپیوتری یا دیگر تخصص هایی که به دست آورده اید، برایتان کاری ندارد. امروز، نه تنها این مهارت شما افزایش یافته بلکه زمین و زمان هم دست به دست هم داده تا شما را راهنمایی کنند. پس بد نیست اطلاعات و ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید. مطمئنا با این کار دیگران نیز توجه بیشتری به شما خواهند کرد و از این پس ارزش و احترام بیشتری برایتان خواهند گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen
چه کسی گفته که شما فردی غیر منطقی هستید؟ برعکس اطرافیان تان، شما کاملا در مقابل مسائل مختلف منطقی برخورد می کنید اما اخیرا از سختی های زندگی خسته شده اید و دوست دارید که احساسات خود را چاشنی عقل کنید تا کمی زندگی برایتان جذاب تر شود. کار درستی کرده اید که نتیجه آن نیز برایتان مطلوب خواهد بود. برای تغییر حال و هوایتان، ما یک مسافرت چند روزه را به شما پیشنهاد می کنیم. مطمئن باشید که آرامش بار دیگر در خانه تان را خواهد زد.

فـال روزانـه - Daily Omen

تا به حالی نمی دانستید اما اکنون در خواهید یافت که شما در مدیریت بحران و حل مشکلات قابلیت بالایی دارید. شما فرد به نسبت درون گرایی هستید که همیشه سرتان در کار خودتان است اما گاهی بد نیست از لاک خود بیرون بایید و از توانایی هایتان برای کمک به دیگران استفاده کنید. با این کار نه تنها خود که دیگران را هم خشنود خواهید نمود. آخر هفته به یک مسافرت دعوت می شوید. سعی کنید رد آن شرکت کنید زیرا اتفاقات شیرینی در راه است.

فـال روزانـه - Daily Omen

حال زمان آن است که پیشنهادهای شریک زندگی و اعضای خانواده خود را در مورد مسائل مالی جدی بگیرید و برای ساخت آینده ای روشن قدم بردارید. آیا برای فرزندان خود سرمایه ای برای تحصیل کنار گذاشته اید؟ حتما خانه تان در چند سال آینده احتیاج به بازسازی دارد، برای آن چطور؟ اینها مسائلی است که همین امروز باید به فکرشان باشید زیرا فردا خیلی دیر است. اگر می خواهید کارهایی که در دست دارید سریع تر پیش روند، ارتباطات خود را گسترش دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

نه تنها شما بلکه دیگران هم خوب می دانند که شادی زندگی شما تنها وابسته به حرف و قول و قرار نیست بلکه شما به قولی مرد عمل هستید و هر آنکه بخواهد دل شما را به دست آورد نیز باید این گونه باشد. امروز روزی متفاوت از روزهای دیگر برای شماست. چند وقتی است فردی می خواهد خودش را به شما نزدیک کند. امروز جرات و جسارت لازم را به دست می آورد و با هدیه ای شما را غافلگیر می کند. سعی کنید در جواب کار او تنها لبخند بزنید. آینده غیر قابل پیش بینی است پس محتاطانه رفتار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز زمان خوبی است تا به کمد لباس هایتان سری بزنید. هر آنچه نیاز ندارید را به خیریه ها یا افراد نیازمندی که خود می شناسید دهید. در این صورت هم کمد لباس هایتان خلوت تر خواهد شد هم دل دیگران را شاد و کار خیری خواهید کرد. با این کار فضا برای لباس های نو نیز  باز خواهد شد. به زودی فردی به خانواده یا اقوام شما اضافه می شود. بهتر است خودتان را برای جشنی بزرگ آماده کنید. مدتی است از شریک زندگی تان به دلیل مشغله کاری دور شده اید، با صبر و تحمل شما هم بار دیگر به مراد دلتان خواهید رسید.