فال روزانه شنبه 95/01/21

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که 21 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال یکی از همان سالهایی است که همیشه آروزیش را داشته اید، سالی پر از عشق و روابط رمانتیک.. حتی پس از سالها قادر خواهید بود که یکی از دوستان قدیمی تان را ملاقات کنید. شما دوستان زیادی در زندگی تان دارید اما به دلیل مشغله زندگی از آنها غافل شده اید، سعی کنید امسال ارتباط خود را با آنها گسترش دهید. در این ارتباطات فرصت های خوبی برایتان فراهم خواهد شد که بر موفقیت و پیشرفت زندگی تان تاثیر فراوانی می گذارد. فردی در چنین روزی شما را سورپرایز خواهد کرد. جالب اینجاست که حتی در مورد این فرد حدس هم نمی توانید بزنید. قدر زندگی و اطرافیان تان را بدانید که این روزها هیچوقت باز نمی گردند.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز آنقدر هوای بیرون به دلتان نشسته است که دوست دارید تمام روز خود را در بیرون از خانه بگذرانید. شاید یک قدم زدن در پارک هم حالتان را سر جایش آورد. در حال حاضر شما باید تمام تمرکز خود را بر یک موضوع جدی که در زندگی تان اتفاق افتاده بگذارید. پس بهتر است انرژی تان را ذخیره کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. از آنجا که زمان خوبی برای تصمیم گیری نیست پس بر این کار پافشاری نکنید، تنها سعی کنید آرامش و تمرکز لازم را به دست آورید. از هوای آزاد و تازه بهاری لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

آنچه امروز ذهن شما را درگیر خود کرده است، مسائل مالی است. شاید فکر کنید که این موضوع آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید، مهم نیست اما بهتر است واقع بین باشید و مسائل مالی را در اولویت زندگی تان قرار دهید. آینده غیر قابل پیش بینی است، پس بهتر است به فکر پس اندازی برای خود باشید. اما در نهایت نگرانی به دل راه ندهید زیرا این شرایط موقتی است و شما در طول یک تا دو هفته آینده دوباره به روال زندگی خود و آرامش باز خواهید گشت. گفتگو و به اشتراک گذاشتن افکارتان با یک دوست می تواند بر تغییر روحیه تان موثر باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

هنگامیکه که صبح از خواب بیدار می شوید و خودتان را در آینه می بینید، از دیدن ظاهرتان وحشت زده می شوید. احساس می کنید کمی ناراحت و کسل هستید و کارهای اخیری که بر سرتان ریخته، شما را خسته کرده است. اما این موضوع را خیلی بزرگ نکنید. قرار نیست زندگی همیشه یک جور و بر وفق مراد شما باشد. تمام چیزی که در حال حاضر بدان احتیاج دارید این است که  سعی کنید کمی به خودتان استراحت بدهید. به عشق تان زنگی بزنید و با او در مکانی آرام قرار بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما فرد خلاقی هستید اما امروز خلاقیت خودتان را از دست داده اید و از این که نمی توانید کار نیمه تمام خود را پیش ببرید و به اتمام برسانید، عصبی و نگران هستید. بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و این کار را به طور موقت کنار بگذارید و کار دیگری را خیلی احتیاج به خلاقیت و تمرکز ندارد، آغاز کنید. فقط یادتان نرود که به خودتان هر از چند گاهی استراحت بدهید. یک پیاده روی در هوای آزاد بهاری می تواند حال شما را سر جایش آورد. پس تنبلی را کنار گذاشته و به بیرون از خانه سری بزنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذوق و شوق آن را دارید که در بیرون از خانه بچرخید و از هوای بهاری استفاده کنید. در چنین روزی ارتباط شما نیز افزایش می یابد و افراد مختلفی را ملاقات می کنید. حتی ممکن است مجبور شوید که ساعات زیادی را پای تلفن بگذرانید. در هر صورت روز پر مشغله اما خوشی در انتظارتان است. اگر در ارتباط با شریک زندگی تان صداقت ندارید، بهتر است در رفتار خود تجدید نظر کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. دلخوری ها را همین حالا کنار بگذارید و با گفتگو به مشکلات خود پاسخ دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به زودی به یک مراسمی که مدت هاست انتظار آن را می کشیدید، دعوت می شوید و با افراد مهمی در ارتباط خواهید بود.. در این حین حتی ممکن است پیشنهادهای خوب کاری به شما شود. سعی کنید از این فرصت برای پیشرفت خود استفاده کنید. به دنبال انجام کاری هستید اما احساس می کنید که فردی مدام سنگ جلوی پایتان می اندازد و مانع پیشرفتان می شود. اگر زرنگ باشید، برای رهایی از این مسیر حتما راهی پیدا خواهید کرد. فقط باید قبل از هر کاری به خوبی فکر و برنامه ریزی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

بالاخره فرصت این را پیدا می کنید که به شهر یا کشوری که همیشه آرزوی آن را داشتید، سفر کنید. این سفر شاید یک سفر کاری باشد اما در هر صورت به شما حسابی خوش خواهد گذشت و برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود. فقط ممکن است در برنامه ریزی هایتان کمی اختلال افتد. به عنوان مثال پرواز تاخیر داشته باشد یا نتوانید هتل دلخواهتان را پیدا کنید یا حتی مشکلاتی در خانه ذهن شما را به خود درگیر کند. اما نگران نباشید زیرا برای تک تک آنها راه حلی پیدا خواهید کرد. کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز به یک میهمانی دعوت می شوید. در این مهمانی افرادی هستند که با صحبت های خود توجه شما را به خود جلب می کنند. حتی ممکن است از آنها چیزهای زیادی بیاموزید. اگر دوست دارید ارتباط خود را با آنها ادامه دهید، خجالت را کنار بگذارید و شماره تلفن هایتان را رد و بدل کنید. این ارتباط می تواند درهای جدیدی را در زندگی شما بگشاید. اگر مجرد هستید و به فکر شروع یک رابطه عاطفی، خجالت را کار بگذارید و احساسات و افکار خود را بیان کنید تا نیمه گمشده شما پیدا شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دلتان برای یک رابطه عاشقانه پر می زند. اگر متاهل هستید و از شریک زندگی خود درخواست کردید که با شما همراه شود اما با جواب منفی مواجه شدید، ناراحت و عصبی نشوید. پیش داوری نکنید که او به شما اهمیتی نمی دهد. جواب منفی او می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. بهتر است حرف های او را قبول و این کار را به روزهای دیگر موکول کنید. به جای آن با یکی از دوستانتان قرار بگذارید و سرتان را گرم کنید تا فکرهای بی ربط به سراغ تان نیاید. به زودی شرایط دلخواهتان فراهم خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

زیاده روی در روزهای گذشته باعث شده که کمی احساس درد کنید. شما باید به سلامت خود اهمیت بیشتری دهید، چیزی که اخیرا از آن غافل بوده اید. اگر نمی خواهید این دردها بار دیگر به سراغ تان آیند، هر چه سریع تر شیوه زندگی سالم تری را در پیش بگیرید. امروز یکی از همکاران یا دوستان تان با حرف هایش شما را غافلگیر خواهد کرد. اما بهتر است قبل از هر عکس العملی خوب فکر کنید تا مبادا پشیمانی به سراغ تان آید و تمام خوشی هایتان را از شنیدن این خبر نابود کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

دلتان می خواهد امروزتان را با عشق تان بگذرانید اما ممکن است در این کار موفق نشوید. ممکن است دوست تان سرش شلوغ باشد طوری که حتی نتواند به تلفن های شما پاسخ دهد. خودتان را کنترل کنید و عصبانی نشوید. اگر کمی صبر کنید، شرایط دلخواه شما فراهم می شود اما با کم طاقتی فقط اوضاع را بدتر خواهید کرد. اگر دیدارتان در چنین روزی میسر نشد، برای روزهای بعدی برنامه ریزی کنید. همیشه یادتان باشد که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از اعضای خانواده امروز نزد شما می آید و با حرف هایش شما را گیج می کند، آنقدر که نمی توانید پاسخ درستی به او دهید. سعی کنید از تجزیه و تحلیل بیش از اندازه خودداری کنید زیرا تنها شرایط را پیچیده تر می کند. بهترین راه این است که هر آنچه در همان لحظه به ذهن تان می رسد را بیان کنید. البته در نهایت خواهید فهمید که مشکل او آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید حاد نبوده است و در نهایت ختم به خیر می شود. به زودی دوستی با شما تماس می گیرد و خبر خوشی را به شما می دهد که در ارتباط با روابط عاطفی تان خواهد بود.