فال روزانه پنجشنبه 95/09/18

فال روزانه پنج شنبه 18 آذر 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که 18 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال می تواند برای شما سال بیداری باشد و شروع به درک استعدادها و پتانسیل های درونی خود خواهید کرد و به قدرتی که در اختیار دارید پی خواهید برد. با وجود این که شروع پیشرفت کارها کمی کند خواهد بود، تا اوایل بهار خواهید توانست نور انتهای تونل را ببینید. تابستان برای شما نتیجه های ملموسی را به همراه خواهد داشت و با توانایی ها و مهارت های خود دیگران را تحت تأثیر قرار خواهید داد. از دیدن تحسین و تایید دیگران احساس بسیار خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد و در گرمای تحسین و قدردانی آنها غرق خواهید شد. با این حال هنوز کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید و این بدان معنا نیست که می توانید لم داده و با خیال راحت دستتان را زیر سرتان بگذارید؛ در واقع باید با تلاش و پشتکاری بیش از همیشه پیش بروید. شاید دلتان بخواهد هر چه زودتر رابطه عاطفی تازه ای را تجربه کنید، اما نباید به اولین کسی که سر راهتان قرار می گیرد دل ببندید.
فـال روزانـه - Daily Omen

اگر حرفه والدین خود را دنبال کرده باشید،امروز ممکن است این انتخاب خود را زیر سوال برده و به این فکر کنید که شاید اشتباه کرده باشید و بهتر باشد که مسیر حرفه ایتان را تغییر دهید. اگر این مسیر را خودتان انتخاب نکرده اید می توانید به گزینه های دیگر خود نیز فکر کنید. امروز ممکن است حرف های تندی که از دیگران می شنوید به احساسات شما ضربه وارد کنند. شما در حالت عادی با خنده و بی خیالی از کنار این حرف ها می گذرید و تحت تاثیر انرژی منفی آنها قرار نمی گیرید. ولی امروز خیلی حساس شده اید و این موضوع باعث می شود نسبت به حرف های آنها عکس العمل نشان دهید؛ بهتر است کمی صبوری به خرج بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما به هیچ عنوان تسلیم افکار و عقایدی که فقط بخاطر این که باب روز هستند بین همه محبوبیت پیدا کرده اند نخواهید شد و حتی ممکن است بخواهید با زبانی تند نسبت به آنها واکنش نشان دهید. بهتر است جلوی خودتان را بگیرید، کسی به حرف ها و نظراتتان اهمیت نخواهد داد، بعضی ها شاید حتی به شما پشت کنند. امروز در هیچ نوع شرط بندی و بازی های شانسی شرکت نکنید یا هر کار دیگری که ریسک باختن در آن وجود دارد را نیز انجام ندهید. آیا باید در رابطه عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید؟ آیا تلاش هایی که در این رابطه می کنید بی نتیجه مانده اند؟ چرا در این مورد با کسی که دوست دارید صحبت نمی کنید؟

فـال روزانـه - Daily Omen

روزتان را با انرژی و قدرتی فوق العاده آغاز خواهید کرد و تقریبا تمام کارهایی که در لیست کارهای روزانه تان دارید را بدون مواجهه با مشکل خاصی انجام خواهید داد. شما هر کاری که لازم است را می توانید انجام دهید، پس با اعتماد به نفس و انرژی تمام پیش بروید. اگر کاری وجود دارد که مدت هاست دوست دارید آن را انجام دهید ولی جسارت کافی برای این کار را ندارید امروز بهترین فرصت برای شروع آن می تواند باشد. اگر اهل فعالیت های هنری مثل تئاتر یا نقاشی هستید امروز برای شما روز درخشانی خواهد بود. به احساسی که از درون شما را هدایت می کند توجه کنید، استعداد شما در حال حاضر به طور کامل در دسترستان قرار دارد و می توانید برای دیگران هم نقش الگو را ایفا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما سرشار از انرژی هستید و هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد. احساس می کنید قدرت کافی برای رسیدن به اهدافتان را در اختیار دارید. با این حال باید هیجانات خود را کنترل کنید تا بتوانید از این انرژی خود بهره بگیرید، در غیر این صورت خودتان را خیلی زود و قبل از رسیدن به نتیجه دلخواهتان خسته خواهید کرد. هر کاری که می کنید سعی کنید منطقی باشید، در این صورت رسیدن به اهدافتان کار سختی نخواهد بود. در حال حاضر از لحاظ عاطفی بسیار حساس شده اید و با وجود این که ظاهرتان چیزی نشان نمی دهد و به نظر دیگران آرام هستید، در درونتان طوفانی برپاست.
فـال روزانـه - Daily Omen
باوری که نسبت به خودتان و استعدادهایتان دارید امروز دوباره شعله ور خواهد شد و آماده اید تا بزرگ ترین رویاهایتان را دنبال کنید. عزم و اراده ای که در اختیار دارید قدرت کافی برای پیش رفتن به سوی اهدافتان را به شما خواهد بخشید. شما مسلما می دانید که عصبانی شدن بدون هیچ دلیل مشخصی نتیجه ای برای شما نخواهد داشت. ولی باید این را بدانید که متاسفانه نمی توانید با مخفی کردن احساساتتان جلوی تاثیر گذاشتن آنها بر روی زندگیتان را بگیرید. شاید پنهان کردن احساستان به طور مقطعی از به وجود آمدن بحث و درگیری جلوگیری کند، ولی در دراز مدت اوضاع را بدتر خواهد کرد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که احساس خود را همراه با کنترل خشمتان بیان کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شاید احساس کنید که امروز آخرین فرصت شما برای دست به کار شدن و شروع به انجام کاری است که مدت ها در سر داشته اید، اما باید مواظب باشید در اشتیاقی که برای رسیدن به هدفتان به سریعترین شکل ممکن دارید جزئیات را نادیده نگیرید. از صمیم قلب دلتان می خواهد که همکارانتان از ایده هایتان حمایت کنند، ولی آنها از خواسته ها و برنامه های شما درک درستی ندارند. تلاش های ناموفق برای توضیح اهدافتان شما را خسته و عصبی می کند، به ویژه اگر یکی از مقامات مافوقتان قبل از این که حرف هایتان را متوجه شود حرفتان را قطع کند و به شما فرصت بیان آنها را ندهد. متاسفانه مقاومت در مقابل آنها فعلا برای شما فایده ای نخواهد داشت و تنها وقت و انرژی خود را هدر خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امرز شما در فکر پذیرفتن چالش تازه ای هستید که به آن دعوت شده اید، اکنون وقت تردید و دو دلی نیست؛ دلتان را به دریا بزنید و با تمام قدرت رو به جلو بروید و پشت سرتان را هم نگاه نکنید. البته باید مواظب باشید کیفیت انجام کارتان را قربانی سرعت خود نکنید. امروز دیگران می خواهند نقشه هایی که برای آینده شان دارند را با شما در میان بگذارند. این کار آنها برای شما نیز نتایج خوبی خواهد داشت و می تواند ایده هایی جدید به شما الهام کند. ایده های بزرگ آنها شما را تشویق خواهد کرد و اعتماد به نفس لازم برای قدم برداشتن در راه درست را به شما خواهد بخشید. همچنین شما می توانید با گوش دادن به حرف های آنها نقشی اساسی در زندگیشان ایفا کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز وقتی مسئولیتی به دوشتان باشد، حتی اگر در ابتدای کار ندانید چه باید بکنید در نهایت آن را به بهترین نحو ممکن انجام خواهید داد. شما با عجله تمام سعی دارید تمام کارهایی که در برنامه تان دارید را به انجام برسانید و حجم بالای کارها باعث شده است دچار استرس شوید. شما قطعا اراده کافی برای رسیدن به کارها و برنامه هایتان را دارید و انرژی زیادی در وجود خود احساس می کنید. از این شور و هیجان و انرژی مضاعفی که در خود احساس می کنید بیشترین بهره ممکن را ببرید. چرا به کسی که این همه به شما ابراز علاقه می کند یک فرصت نمی دهید؟ شاید این همان عشقی است که مدت ها در انتظارش بوده اید؟

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز همان فردایی است که دیروز منتظر آن بودید، اما این که از آن استفاده کنید یا خیر تنها به انتخاب خودتان بستگی دارد. شما از رویکرد خود اطمینان کامل دارید و با اشتیاق می خواهید پیش بروید. این انرژی شما با مثبت نگری ذاتیتان هم جهت شده است و شما را تشویق می کند تا بهترین انتخاب ها را برای رسیدن به اهدافتان بکنید و تمام احتمالات را نیز در نظر بگیرید. از این فرصت فوق العاده حداکثر استفاده را ببرید، کمتر پیش می آید که همه چیز تا این حد خوب پیش برود. در رابطه عاطفیتان هنوز مشکلاتی وجود دارند که حل نشده باقی مانده اند ولی نباید اجازه دهید که این مشکلات شما را دلسرد کنند، از تلاش دست برندارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

نقشه های جاه طلبانه شما برای آینده اکنون به مال رسیده اند و وقت آن است که دست به کار شوید و نقشه هایتان را عملی کنید. شما دارید خط پایان را می بینید و هیچ چیزی و تحت هیچ شرایطی نخواهد توانست جلوی اراده شما را برای رسیدن به آن بگیرد. شما آماده هستید تا یک به یک موانعی که پیش رویتان قرار دارند را پشت سر بگذارید، پس چشمانتان را به مقصد بدوزید و ذهنتان را تنها روی آن متمرکز کنید، این اراده شما کید رسیدن شما به موفقیت خواهد بود. همکارانتان می خواهند کارهایی را برای آنها انجام دهید، اما اولویت را به کارهای خودتان بدهید، امروز آخرین روز هفته است و به پایان رسیدن کارهای خودتان اهمیت بیشتری دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تأمل و درنگ بیش از اندازه در کارهایتان اصلا به نفعتان نخواهد بود. فرصت مناسبی برای پیش بردن کارهایتان به وجود آمده که زیاد به طول نخواهد انجامید، پس بیشترین بهره ممکن را از آن ببرید. زمان در آماده سازی شما برای آینده از اهمیت بسیاری برخوردار است، اگر همین حالا دست نجنبانید پس کی وقت آن خواهد بود؟! امروز ممکن است وقتی لازم باشد جواب رد بدهید با پذیرفتن آنچه از شما خواسته شده است برای خودتان یک دنیا دردسر درست کنید. مثبت نگری بیش از حد شما امکان انجام غیر ممکن ها را برایتان فراهم نمی کند. پس از آن که مسئولیت کاری را پذیرفتید باید آن را انجام دهید و فرار کردن از مسئولیت هایتان راه خوبی برای رهایی از آنها نخواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز احساسات شما زبانه می کشند و حالا که می دانید چه می خواهید دلتان نمی خواهد حتی یک لحظه را هم هدر بدهید. به همین دلیل هم ممکن است بدون فکر کردن و برنامه ریزی قبلی مبلغ زیادی را صرف خرید کردن کنید. با وجود این که لازم نیست به انتخاب هایتان شک کنید بهتر است در دنبال کردن رویاهایتان بیش از اندازه پول خرج نکنید. اگر همکارانتان امروز به وظایف و مسئولیت های خود عمل نمی کنند نیازی نیست شما بار آنها را به دوش بکشید. شما آزاد هستید که آخرین روز هفته در اولین فرصت ممکن محل کارتان را ترک کرده و به کنار خانواده و عزیزانتان بروید و از وقتتان همان طوری که خودتان دلتان می خواهد استفاده کنید.