کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۸:۵۳ ق.ظ

فال روزانه چهارشنبه ۹۵/۰۷/۱۴

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که ۱۴ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال شما در زمینه تحصیلات بسیار موفق خواهید بود، پس ار مدت هاست که قصد ادامه تحصیل را دارید از فرصتی که برایتان به وجود آمده است بیشترین بهره ممکن را ببرید. یادتان باشد که هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست. شاید رفتن به دانشگاه و یا مدرسه برای شما هزینه های نسبتا زیادی را در بر داشته باشد، اما در واقع شما با این کار دارید برای آینده خود سرمایه گذاری می کنید و در دراز مدت بسیار بیشتر از آنچه خرج می کنید به دست خواهید آورد. انتظار نداشته باشید که همه چیز بلافاصله مانی شود که شما می خواهید، حوصله به خرج دهید و هر کاری که از دستتان برمی آید را در راه رسیدن به هدفتان انجام دهید. تا آذر ماه برای یک تعطیلات خوب حاضر خواهید بود، اگر فرصت نکرده اید به تعطیلات تابستانی بروید این فرصت را غنیمت بشمارید تا برای ادامه این سال پر مشغله و تلاش آماده شوید. با داشتن استراحت و تمدد اعصاب خواهید توانست برای فعالیت های زیاد و برنامه ریزی برای آینده حاضر شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز یک موضوع به ظاهر کوچک و بی اهمیت می تواند به سادگی به یک چالش عظیم بدل شود، پس اگر نمی خواهید جنگ و درگیری راه بیفتد شعله های خشم خود را کنترل کنید. شما در حال حاضر شجاعت بسیاری در راه به دست آوردن آنچه می خواهید در وجود خود احساس می کنید و حتی ممکن است دری را که یک بار به روی شما گشوده نشده بود را دوباره بزنید. این جسارت و اصرار ورزیدن بیش از اندازه ممکن است به مذاق بعضی ها خیلی خوش نیاید؛ پس اگر با جواب رد روبرو شدید دست از اصرار کردن بردارید. امروز مرغ همسایه برای شما غاز است، آن هم از نوع چاق و چله اش! دست از این فکرها بردارید و به داشته های خود قانع باشید و قدر آنها را بدانید!

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز هر چقدر هم که آرام و خونسرد بمانید و خودتان را کنترل کنید سرعت بسیار کند پیشرفت کارها یک وقت هایی شما را دیوانه خواهد کرد. راستش را بخواهید کارها اصلا بد پیش نمی روند، اما شما انرژی فوق العاده ای در خودتان احساس می کنید و دلتان می خواهد کارها با سرعت تمام جلو بروند. سعی کنید انرژی خود را به گونه دیگری، مثلا از طریق انجام فعالیت های فیزیکی تخلیه کنید تا هم خودتان راحت تر باشید و هم به دیگران استرس وارد نکنید. اگر بین دو نفر بحثی در گرفت سعی کنید خودتان را از این جریان کنار کشیده و از هیچ کس طرفداری نکنید، این کار می تواند تا حد بسیار زیادی به ضرر شما تمام شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما نیاز دارید شور و هیجانی که برای آغاز یک رابطه عاطفی جدید دارید را با شخصی که توجهتان را به خودش جلب کرده است در میان بگذارید. اما این کار می تواند کنترل اوضاع را از دست شما خارج کرده و یا حتی درگیری به وجود بیاورد. دلیل آن هم این است که شما بی آن که خودتان بخواهید و از روی هیجان بسیار ممکن است حرف هایی را به زبان بیاورید که حتی خودتان هم قصد گفتن آنها را نداشته اید و در طرف مقابلتان واکنش هایی منفی ایجاد کنید. با وجود این که هیچ لزومی ندارد احساسات خود را سرکوب کنید، نباید اجازه دهید احساسات افسار گسیخته زمام کارها را از دست شما خارج کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز لیستی به نظر بی پایان از کارهایی که باید انجام دهید شما را دچار نگرانی و استرس کرده است. در واقع شما آنقدر مسئولیت قبول کرده اید که می توانند تمام برنامه هایتان را بهم بریزند. سعی نکنید همه کارها را همین حالا انجام دهید، بعضی از این کارها فوریت چندانی ندارند و بعدا هم می توانید سر حوصله آنها را به انجام برسانید، پس نگران هیچ چیز نباشید و آن کارهایی که اولویت بیشتری دارند را با دقت و حوصله انجام دهید. هر جا دیدی ذهنتان یاریتان نمی کند دست از کار کردن کشیده و با انجام کارهایی مثل یوگا و یا مدیتیشن آرامش را به خودتان بازگردانید. باور کنید نیم ساعتی که به این کار اختصاص می دهید برنامه روزانه تان را به هم نخواهد ریخت.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز برای جامعه ای که در آن زندگی می کنید کاری انجام دهید و به این فکر کنید که چطور می توانید استعدادها و مهارت های خود را به بهترین شکل ممکن به کار بگیرید. شاید بتوانید در یک مدرسه و یا محیط آموزشی دیگری کار داوطلبانه انجام دهید، به مراکز اهدای خون سری بزنید و یا خدماتی که در انجام آنها مهارت دارید را به رایگان در اختیار افراد نیازمند قرار دهید. غر غر کردن در مورد این که جامعه روز به روز دارد رو به انحطاط پیش می رود کار سختی نیست، مهم این است که برای جلوگیری از این شرایط کاری انجام دهید. افکار و ایده های بسیاری در سرتان هست که دوست دارید آنها را با همکارانتان در میان بگذارید، بهتر است احتیاط کنید!

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما احساس می کنید که توانایی انجام هر کاری را دارید، با این حال موانع بسیاری پیش رویتان قرار دارند که باید آنها را پشت سر بگذارید. انتظارات خود را کمی پایین بیاورید تا بتوانید از موفقیت هایی که به دست می آورید هر چند کمتر از حد انتظارتان باشند لذت ببرید. به عهده گرفتن کارها و مسئولیت هایی که فراتر از حد توانتان هستند چیزی جز اثرات منفی برای شما به همراه نخواهد داشت. اگر هدف بزرگی در سر دارید و یا اگر م یخواهید مشکل بزرگی را حل کنید، یادتان باشد که باید قد به قدم پیش بروید و کارتان را به صورت مرحله بنی شده پیش ببرید. کوه را هم که بخواهید جابجا کنید باید از خرده سنگ ها شروع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در حال حاضر سعی دارید ذهن خود را گسترش داده و درک عمیق تری از پیچیدگی های دنیای اطرافتان پیدا کنید. اما شرایط کیهانی فعلی می توانند روی قدرت تشخیص شما اثر گذاشته و باعث شوند هر چیز بی ارزشی دارای پتانسیلی فوق العاده به نظرتان برسد و ممکن است برق یک قوطی زنگ زده از دور باعث شود که به چشمتان همچون طلا به نظر برسد. بهتر است احتیاط بیشتری به خرج داده و خیلی احساساتی عمل نکنید. شما سعی دارید کارها و افکار و احساسات خود را از دیگران مخفی نگاه دارید، زیاد خودتان را درگیر این پنهان کاری ها نکنید و شوخ طبعی خودتان را حفظ کنید تا بتوانید شرایط فعلی را به راحتی پشت سر بگذارید.
فـال روزانـه - Daily Omen
همیشه ایجاد تعادل بین نیازهای شخصی و تعهداتی که نسبت به دیگران دارید به آن آسانی ها که به نظر می رسد نیست و تحت شرایط کیهانی موجود حفظ تعادل در زندگیتان حتی سخت تر از دیگر مواقع خواهد شد. با این حال عقلتان آنقدر خوب کار می کند که بتوانید از هر گونه افراط و زیاده روی خودداری کنید. با این همه احساس می کنید نیاز دارید کمی تنها بمانید و احساسات خود را مورد بررسی قرار داده و  در مورد بهترین کاری که می شود انجام داد تصمیم بگیرید. به ذهن خود اجازه رویا پردازی بدهید و در خیال خود عشق رویاهایتان را به تصویر بکشید، حتی اگر به قانون جذب اعتقاد نداشته باشید، این کار باعث می شود بدانید دقیقا چه می خواهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تصمیمات و کارهای ناگهانی و حساب نشده به نظرتان خیلی جذاب می آیند، اما کارهایی که به این صورت انجام شوند اصلا نتیجه خوبی برایتان به همراه نخواهند داشت. شما به خاطر تأثیرات شرایط کیهانی ممکن است دچار خوش بینی کورکورانه شوید و این برخلاف خوش بینی همراه با واقع بینی می تواند اثرات بسیار مخربی روی زندگی و برنامه های شما داشته باشد. سعی کنید تا جای ممکن مهار امور را به عقلتان بسپارید و از دنیای خیال و رویا دوری کنید. اگر خودتان به تنهایی نمی توانید این کار را انجام دهید از دوستان و نزدیکانتان کمک بگیرید! مواظب جیبتان باشید و زیاد ولخرجی نکنید، ماه هنوز به نیمه هم نرسیده است!

فـال روزانـه - Daily Omen

فکر کنید برای یک روز شما تبدیل به یک نفر دیگر می شدید. اگر کسی با شما رفتاری مثل رفتاری که شما با دیگران دارید را با خود شما می کرد، چه احساسی به شما دست می داد؟ اکنون زمان خوبی است برای این که خودتان را جای دیگران بگذارید و خودتان را از چشم آنها ببینید تا از کارها و رفتارهای خود آگاه شده و از آثاری که می توانند روی زندگی دیگران داشته باشند آگاه شوید. شاید برای این که شخصی را که دوست دارید تحت تأثیر قرار داده و به خودتان جذب کنید ناگهان تصمیم بگیرید که دست به کار احمقانه ای بزنید. چنین تصمیمی به ضرر شما تمام خواهد شد و اثری معکوس خواهد داشت؛ بهتر است زیاد عجله نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فکرتان تا حدودی مشغول مد و لباس و این که چطو می توانید کمد لباستان را بروز رسانی کنید خواهد بود. اگر چنین قصدی دارید سع یکنید تا جای ممکن چیزهایی را بخرید که نشانگر روحیات و شخصیت واقعی خودتان هستند. سعی نکنید افکار رنگارنگ و وجود پر انرژی خودتان را از دیگران مخفی کنید؛ یادتان باشد که هر چند از قدیم گفته اند «تن آدمی شریف است به جان آدمیت ….»،  لباس هایمان خیلی چیزها را در مورد ما بیان می کنند.  تصمیماتی که در حال حاضر، به ویژه در رابطه با تحصیل و سفر کردن می گیرید اثراتی دراز مدت روی زندگی شما خواهند داشت، پس بهتر است صبوری بیشتری به خرج دهید. هر چقدر موضوع مهمتر باشد زمان بیشتری هم نیاز دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما به طور ذاتی مانند سیاستمداران، برای هر موقعیتی تن صدای مخصوص به خودش را دارید و می دانید که چه وقت باید با چه لحنی صحبت کنید. شما می توانید با لبخندی که روی لب هایتان دارید خودتان را از هر موقعیتی که ممکن است گرفتار آن شوید نجات دهید، اما باید مواظب باشید از این هدیه ذاتی و نعمت الهی به خوبی استفاده کنید. امروز شما آماده اید تا با سرعتی فوق العاده در مسیری که پیش رویتان قرار گرفته پیش بروید، اما کمی دست نگه دارید! شاید راهی که با این عجله می خواهید در پیش بگیرید کاملا اشتباه باشد! ذهن خود را آرام کنید و با صبوری و حوصله پیش بروید تا بدانید چه وقت باید چه جهتی را انتخاب کنید.
رهـــــــــــــا مسعودی
309 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *