کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳ آبان ۱۳۹۴, ۸:۴۲ ق.ظ

فال روزانه یکشنبه ۹۴/۰۸/۰۳

download
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش:دوست عزیزی که ۳ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در روز تولدتان وقتی به آینده خود فکر می کنید به نظرتان مبهم و گنگ می آید؛ زیرا تصمیمات زیادی پیش رویتان قرار دارند که باید مورد توجه و رسیدگی شما قرار بگیرند و این موضوع شما را نگران می کند. اگر عجله نکنید و نخواهید خیلی زود همه چیز را به نتیجه برسانید، کارها با حفظ آرامش شما به احتمال زیاد خود بخود روبراه خواهند شد. درسی که باید الان یاد بگیرید این است که نخواهید کنترل همه چیز را به طور کامل در دست بگیرید و همراه با جریان زندگی پیش بروید. با شروع شدن آذر ماه زندگیتان رو به راحتی پیش خواهد رفت و خواهید توانست مدتی را به استراحت و آرامش بگذرانید. با فرا رسیدن زمستان روابط خانوادگیتان محکمتر خواهند شد و دوست دارید زمان بیشتری را با عزیزان و نزدیکان خود بگذرانید. از زمستان به بعد در زمینه حرفه ایتان سرتان شلوغ تر خواهد شد و باید تلاشتان را بیشتر کنید تا به نتایجی که انتظار دارید برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذهنتان پر از افکار و ایده های تازه است و دلتان می خواهد آنها را با هر کسی که به حرفتان گوش کند در میان بگذارید. دوست دارید همین امروز دست به کار شده و ایده هایتان را عملی کنید، ولی متأسفانه مثل یک بچه گربه بازیگوش خیلی زود و پیش از آن که کارتان را به جایی برسانید علاقه تان را از دست می دهید. البته نباید این موضوع شما را نگران کند؛ حتی اگر ایده هایتان فعلا به نتیجه نرسند هم، اکنون زمان خوبی برای پرداختن به آنها و رشد و بهتر ساختن ایده هایتان می تواند باشد. از خلاقیتی که امروز در وجودتان موج می زند برای بهبود بخشیدن به رابطه عاطفیتان استفاده کنید و کارهایی کنید که عشقتان را به هیجان بیاورند.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک نفر که قرار بوده با شما کارهایی را به صورت مشترک انجام دهد بی آن که شما را در جریان قرار دهد تغییراتی در برنامه ریزی هایتان به عمل خواهد آوردکه باعث می شود در تفکر شما تغییراتی به وجود بیاید. همچنین این ناهماهنگی در برنامه ریزی و تصمیم گیری یک جانبه تمام امروزتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. شاید در وهله اول تصمیم بگیرید که با او همکاری نکنید و یا حتی خیلی عصبانی شوید؛ ولی به شما توصیه می شود که از خودتان انعطاف پذیری نشان داده و به فکر منافع گروه باشید، این کار همچنین باعث بیشتر شدن محبوبیت و احترام شما در بین اعضای گروه خواهد شد. در مقابل عشقتان انعطاف پذیر باشید و با سرسختی روی حرف های خود پافشاری نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما به طور معمول دوست دارید که نزدیکان و دوستانتان شما را به عنوان فردی مسئولیت پذیر بشناسند و بتوانند با خیال راحت به شما تکیه کنند. ولی امروز عمل کردن به وعده هایی که به آنها داده اید برایتان کار چندان ساده ای نیست و با وجود انتظارهای زیادی که ممکن است آنها از شما داشته باشند تمایل چندانی به پرداختن به کارهای دیگران ندارید. ولی باید این را بدانید که امروز عمل کردن به تعهداتتان برای شما پاداش قابل توجهی خواهد داشت و حتی اگر برایتان یک اولویت نباشد هم ارزش وقت گذاشتن برای آن را خواهد داشت.هر رابطه ای بر اساس بده و بستان های متقابل شکل می گیرد، در رابطه عاطفی خود برای طرف مقابلتان بیشتر از خود مایه بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساس می کنید که آینده ای درخشان شما را به سوی خود فرا می خواند و دلتان می خواهد برای رسیدن به آن هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید، ولی از طرفی هم از این احساس خود مطمئن نیستید. رویاهایی که در مورد مسائل کاری برای خود دارید حتما به نتیجه خواهند رسید، پس نسبت به آنها و این که ارزش دنبال کردن را دارند اطمینان داشته باشید. هر کاری که در توانتان است را انجام دهید و تمامی فرصت ها و موقعیت ها را با دقت ارزیابی کنید. در رابطه عاطفیتان فرصت هایی در انتظارتان هستند که حتی فکرشان را هم نمی کرده اید، با کسی که دوست دارید همراه شده و از فرصت هایی که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید.
فـال روزانـه - Daily Omen

شما قدرت ذهنی بسیار بالا و توانایی دیدن چیزهایی را دارید که دیگران قادر به درک آنها نیستند و به همین دلیل می توانید راهنمای خوبی برای آنها بوده و آنها را به راه درست هدایت کنید. امروز بین خودتان و شخصی که دوست دارید به طور کاملا ناگهانی و بدون هیچ دلیلی احساس فاصله و دوری می کنید. رفتار غیر منتظره او می تواند قلب شما را شکسته و ذهنتان را دچار گیجی و احساس سردرگمی کند. خوشبختانه شما خیلی زود خواهید توانست به حالت عادی بازگردید، ولی تا مدتی حالت دفاعی خود را حفظ خواهید کرد. اگر این حالت زمان کوتاهی طول بکشد اشکالی ندارد، ولی نگذارید فاصله بین شما و عشقتان زیاد شود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شما به هر اتفاقی به چشم یک راه فرار از تکرار نگاه می کنید، ولی امروز ممکن است فرصت مناسبی را برای ایجاد تغییر و تجربه ای تازه از دست بدهید و به آن توجه کافی نداشته باشید. دلیل این اتفاق این است که شما در واقع از تغییر می ترسید و فکر می کنید ادامه کارهایی که آشنا هستند برایتان خیلی راحت تر است. اجتناب از تغییر شاید در نظر اول انتخاب ساده ای به نظر بیاید ولی نادیده گرفتن خواسته هایتان زنجیره ای از اتفاقات را به دنبال خواهد داشت که از کنترل شما خارج خواهند بود. امروز در زمینه روابط عاطفی نبردی جدی بین قل و احساستان در گرفته است. شما طرف کدام را باید بگیرید؟ البته که احساستان در این زمینه شما را خیلی بهتر راهنمایی خواهد کرد.

 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است تغییرات ناگهانی و غیر منتظره در برنامه روزانه تان برای شما مشکل هایی ایجاد کنند. شاید عدم همکاری یک نفر با شما در نگاه اول به نظر باعث شود که مشکلاتتان پیچیده تر شده و اوضاع از کنترلتان خارج شود، ولی در واقع این موضوع با ایجاد حس استقلال در شما می تواند به نفعتان تمام شود. اگر هیچ اتفاق غیر عادی و غیر منتظره ای نیفتاد هم خودتان به دنبال آن رفته و در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید، اکنون برای شما بهترین زمان برای تغییر و رسیدن به بلوغ است. امروز دوست دارید بدون آنکه به فکر شریک عاطفیتان باشید کمی با خودتان خوش بگذرانید. اگر راستش را بخواهید هیچ اشکالی ندارد که بخواهید هر از گاهی با خودتان خلوت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز سرشار از شور و هیجان هستید و با وجود درگیری های خانوادگی که دست و پایتان را بسته اند دوست دارید دست به کار شوید و برای پیشرفت زندگی خود گام بردارید. شاید تلاش کنید که به صورت ناگهانی پیشرفت هایی که باید تا به حال اتفاق می افتاده اند ولی به دلایلی بی نتیجه مانده اند را عملی کنید، ولی اگر بدون فکر و برنامه ریزی دست به کار شوید تلاش هایتان بی نتیجه باقی خواهند ماند. کمی صبر کنید تا هم زمان مناسب برای این کار فرا برسد و هم برنامه ریزی های لازم برای آن را انجام دهید، آنگاه خواهید دید که خیلی زود تلاش هایتان به ثمر خواهند نشست. اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییر، خوب یا بد، در زمینه عاطفیتان نیس؛ لطفا کمی دست نگه دارید.فـال روزانـه - Daily Omen

حتی اگر بعد از چند روز تعطیلی تنبلیتان گل کرده باشد و دلتان بخواهد بیخیال تعهدات و مسئولیت هایتان باشید هم وجدانتان شما را راحت نخواهد گذاشت و دائم وظایفتان را به شما یادآوری خواهد کرد. شاید امروز حال و حوصله و شور همیشگی برای زندگی را نداشته باشید، ولی بهر حال زندگی در جریان است، پس تمام تلاشتان را بکنید. داشته هایتان را به خودتان یادآوری کرده و برای نعمت هایی که دارید شکرگزار باشید. اگر در رابطه عاطفیتان مشکلی وجود دارد بیان نکردن آن و تظاهر کردن به اینکه هیچ مشکلی وجود ندارد تنها باعث بدتر شدن وضعیت خواهد شد. همه مشکلات را می توان با حرف زدن حل کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen
اگر اعضای خانواده آن طوری که انتظار داشته اید با شما همکاری نکنند، کنترل برنامه های امروزتان از دستتان خارج خواهد شد. با این حال باید حواستان باشد که حتی اگر از عملی نشدن برنامه هایتان ناراحت هستید نباید دیگران را به خاطر این مسئله سرزنش کنید. حتی اگر خودتان این گونه فکر کنید هم حقیقت این است که آنها به هیچ عنوان نمی خواهند تلاش های شما را بر باد دهند. شاید خودتان باورتان نشود ولی مسئول اصلی وضعیت فعلیتان خودتان هستید. با نگرشی مثبت پیش بروید تا بتوانید به این وضع غلبه کنید. حواستان را خوب جمع کنید که عشقتان را به هیچ عنوان برای این موضوع سرزنش نکنید و تا می توانید از مشکلات بسیار زیاد ناشی از این کار دوری کنید.فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شاید نتوانید برنامه هایی که برای روزتان داشته اید را به طور کامل عملی کنید، زیرا ممکن است با چیزهایی روبرو شوید که توجه شما را به خود جلب کرده و از مسیر اصلیتان منحرف می کنند. اگر بخواهید خودتان را با خاطرات و افکار مربوط به گذشته درگیر کنید، ممکن است خودتان را دچار سردرگمی احساسی و عاطفی کنید. اگر بخواهید با ذهنی بسته و متعصب به مسائل نگاه کنید هر مشکل کوچکی را برای خود به مانعی بزرگ تبدیل خواهید کرد. داشتن ذهنی باز و قلبی پذیرا دنیا را برایتان جای زیباتری خواهد ساخت. سعی کنید احساسات خود را کنترل کرده و یک بحث پیش پا افتاده با شریک زندگیتان را تبدیل به یک جنگ تمام عیار نکنید.
فـال روزانـه - Daily Omen

اگر کارها آن طوری که شما دوست دارید پیش نمی روند بهتر است به جای این که منفعل باشید دست به کار شده و برای تغییر آنها دست به کار شوید. مخفی کردن احساستان امروز برای شما کار بسیار سختی خواهد بود، از طرفی هم ممکن است با بیان کردن احساستان اطرافیان خود را تعجب زده کنید. اجازه ندهید که تعجب و غافلگیری دیگران جلوی شما را بگیرد؛ بیان کردن افکار و احساستان به صورت ناگهانی شاید دقیقا همان چیزی باشد که می تواند طرف مقابلتان را تشویق کند تا او نیز آن چه را در سرش می گذرد به زبان بیاورد. شما با بیان خواسته ها و احساستان می توانید برای دیگران نقش یک الگو را بازی کنید.

سارا ابراهیمی
536 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *