فال روزانه یکشنبه ۹۵/۰۴/۰6

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال روزانه ،دوست عزیزی که 6 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شاید امسال در روز تولدتان تمایل زیادی به حضور در جمع های شلوف نداشته باشد و ترجیح بدهید که این روز را در خلوت خودتان و با کسی که دوست دارید بگذرانید. در واقع این ایده خیلی خوبی است و به محکم تر کردن رابطه عاطفی شما کمک زیادی خواهد کرد و تا چند ماه مایه آرامش و نزدیکی بیشتر شما خواهد بود. پاییز امسال در محل کارتان سرتان حسابی شلوغ خواهد بود و فشار کاری زیادی در انتظارتان است، پس اگر می توانید پیش از تمام شدن تابستان حتما یک سفر آرامش بخش را در برنامه تان قرار دهید تا برای یک دوره پربار کاری آماده شوید. تا پایان پاییز اوضاع بهتر خواهد شد و نتیجه تلاشتان را به صورت قابل لمسی احساس خواهید کرد. فرصتی که در فصل زمستان برایتان به وجود خواهد آمد را دست کم نگیرید و آن را به سادگی از دست ندهید. با کمی هوشیای می توانید آن را به نقطه عطفی در زندگی خود تبدیل کنید.

فال

شما این را می دانید که رسیدن به اهداف بلند مدتتان تنها از طریق تلاش و مداومت برای به دست آوردن آنها امکان پذیر است، ولی عمل کردن بر اساس باورهایتان همیشه هم کار ساده ای نیست. شما در حال حاضر به جای موفقیت هایی که داشته اید بیشتر به شکست هایتان و موانعی که در سر راهتان قرار دارند فکر می کنید. اگر می خواهید که زندگیتان را بهبود ببخشید هیچ جایی برای شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان نباید بگذارید. اهداف بلندپروازانه خود را در نظر داشته باشید و بی آن که به پشت سرتان نگاه کنید با تمام توان به سوی جلو پیش بروید. هر چه کمتر به شکست فکر کنید احتمال موفقیتتان بیشتر خواهد بود.

فال

شاید این طور به نظر برسد که امروز دوستانتان علاقه چندانی به همکاری در برنامه ای که شما برای روزتان در نظر گرفته اید ندارند ولی بهتر است آنها را بلافاصله از برنامه تان خط نزنید، زیرا به احتمال خیلی زیاد تنها مشکل موجود تفاوت در روش و نگرش شماست و در صورت کنار آمدن با یکدیگر و همکاری مشترک می توانید به بهترین نتایج ممکن برسید. برای همراه کردن دیگران با خودتان نیازی نیست به آنها التماس کنید، خودتان دست به کار شوید، آنها هم به شما خواهند پیوست. شما به تنهایی و بی آن که با کسی که دوست دارید حرفی بزنید دارید تلاش می کنید که مشکلات موجود در رابطه تان را حل کنید، به جای این تلاش مذبوحانه بهتر است از او تقاضای کمک کنید.

فال

خوشبختانه در حال حاضر شما می توانید هر چیزی را که برای خودتان به عنوان هدف در نظر بگیرید را به دست بیاورید؛ به شرط آن که این هدف با باورهای قلبیتان هماهنگی داشته باشد. تصمیمتان را گرفته و با اراده و پشتکار هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید تا به خواسته تان برسید. نمی شود باری به هر جهت پیش رفته و انتظار داشته باشید که حتما به نتیجه مورد نظرتان برسید. یا صد در صد تلاشتان را به کار بگیرید یا کلا بیخیال آنچه می خواهید به دست بیاورید بشوید. اگر در نظر دارید که تحصیلات خود را ادامه بدهید امروز روی خیلی خوبی برای تحقیق و برنامه ریزی در مورد این مسئله می تواند باشد.

فال

امروز اگر نتوانید آنچه که می خواهید را به دست بیاورید ناگهان یک کاه کوچک برای شما تبدیل به یک کوه خواهد شد. همین که تأخیری در روند کارهایتان پیش بیاید تا حدی نگران و دست پاچه می شوید که زمینه شکست خود را به وجود می آورید. خوشبختانه اگر خودتان حاضر به پذیرفتن کمک باشید انرژی کیهانی برای یاری شما آماده خواهد بود. تنها کاری که باید برای رسیدن به خواسته تان انجام دهید این است که با نگرشی مثبت پیش بروید، تا زمین و زمان برای رسیدن شما به هدفتان دست به دست هم بدهند. البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که دیگران را نادیده نگیرید و منافع و خواسته های آنها را هم مد نظر داشته باشید تا پیروز واقعی میدان باشید.

فال

شما برای رها شدن از وضعیت فعلی حاضر هستید همه چیز را زیر و رو کرده و از هیچ چیزی هراس ندارید. ولی این موضوع را هم در نظر داشته باشید که شما تنها نیستید و زندگی افراد دیگری نیز وابسته و تحت تاثیر شما و روش زندگیتان است. با این حال شاید بتوانید آنها را در برخی زمینه ها با خودتان همراه کرده و قانعشان کنید دنیای اطرافشان را تغییر دهند. آنچه شما را در کنار هم نگه می دارد خیلی قویتر از ترس هایی است که دارید. روابط عاطفی که در زمان حال شکل بگیرند به احتمال خیلی زیاد روابطی پایدار خواهند بود، پس بی آن که نگران اما و اگرها باشید پیش بروید و از بیان کردن احساسات قلبی خود نترسید.

فال

اگر می خواهید روی اطرافیانتان تاثیر بگذارد و توجه آنها را به خودتان جلب کنید نمی توانید از همان روش های قدیمی و همیشگیتان استفاده کرده و انتظار داشته باشید که به نتیجه دلخواهتان برسید. شما باید کمی خلاقیت به خرج دهید و کاری کنید که آنها را شگفت زده کرده و توجهشان را جلب کند. البته باید این را هم در نظر داشته باشید که زیاده روی نکنید و با ایده های محیر العقول خود کاری نکنید که به سلامت عقلیتان شک کنند. خوشبختانه در حال حاضر شما می توانید با کمی مهارت و خلاقیت دیگران را به سادگی قانع کنید حرف هایتان را بپذیرند. ازاین فرصت برای به دست آوردن دل کسی که دوست دارید بهره ببرید.

فال

اگر از خواسته ها و افکار دیگران اطلاعی نداشته باشید در میان گذاشتن خواسته هایتان با آنها برایتان ترسناک و نگران کننده خواهد بود. شما از این می ترسید که در حالی که به شدت به کمک و حمایت خانواده و دوستانتان نیاز دارید آنها با شنیدن اهداف و خواسته هایتان در مورد شما به اشتباه قضاوت کنند یا رویتان را زمین بیندازند. داشتن این نگرانی ها واقعا حس وحشتناکی است، ولی خوشبختانه دیگران به احتمال خیلی زیاد حتی اگر با شما علایق مشترکی نداشته باشند هم به خاطر علاقه و توجهی که به خودتان دارند به شما کمک خواهند کرد تا به خواسته هایتان برسید، پس این ریسک را پذیرفته و سفره دلتان را پیش عزیزانتان باز کنید.

فال

در حال حاضر موج بزرگی از تغییرات دارد به سوی شما حرکت می کند و شما را قادر می سازد که آینده خود و حتی اطرافانتان را تحت تاثیر قرار دهید. کوچک ترین اقدام های شما می توانند نتایج بسیار مهم و قابل توجهی داشته باشند. خودخواه نباشید و از این فرصتی که برایتان پیش آمده است برای دیگران نیز استفاده کنید. اگر دیگران را هم در بازیتان راه بدهید پاداش بزرگی در انتظارتان خواهد بود. ممکن است امشب در انتظار مهمان هایی باشید که خیلی نگران این هستید که از پذیرایی شما رضایت کامل را داشته باشند و می ترسید همه چیز طبق انتظارتان پیش نرود، ولی بر خلاف آنچه خودتان فکر می کنید همه چیز حتی بهتر از آنی که انتظار دارید خواهد بود.

فال

گاهی نگرش شما نسبت به زندگی آنقدر بلند نظرانه و ایده آل گرایانه است که دیگران نمی تواند از شما حمایت کرده و یا همراهیتان کنند. با این حال این ایده های ایده آل گرایانه در حال حاضر خیلی منطقی و عمل شدنی هستند و می توانند در خانه و یا محل کارتان پیشرفت های بزرگی را به وجود بیاورند. با این حال این تغییرات بزرگی که در نظر دارید یک شبه میسر نخواهند شد و برای عملی کردن ایده هایی که در سرتان است به زمان نیاز دارید. اگر همین حالا به نتایج مورد نظرتان نرسیدید نا امید نشوید و به راهتان با امیدواری و خونسردی ادامه دهید و یادتان باشد که زندگی یک سفر است، نه یک مسابقه، پس از آن نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه

معمولا بلندپروازی ها و جاه طلبی های شما هستند که نقش عامل محرک را برایتان ایفا می کنند، ولی در حل حاضر امنیت عاطفی از هر چیز دیگری برایتان مهمتر شده است. متاسفانه در روابط عاطفی خود ثباتی احساس نمی کنید و این موضوع مایه نگرانی شما را فراهم کرده است. با این حال شما تمام ابزارهای لازم برای تغییر وضعیت موجود را در دست دارید. تعیین اولویت ها،مشخص کردن منابع و ایجاد اهداف مشخص زمینه را برای کارهایی که لازم است انجام دهید فراهم خواهد کرد. بجای این که ذهن خود را روی شکست های قبلیتان متمرکز کنید به موفقیت هایی که در آینده در انتظارتان هستند فکر کنید.

فال

در حال حاضر تغییرات بسیاری در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما دارند به وجود می آیند. شاید احساس کرده باشید رویاهایتان تا حدودی تغییر یافته و یا برایتان اهمیت بیشتری پیدا کرده اند، ولی به احتمال زیاد به دلیل آن پی نبرده اید.  با این حال خیلی زود این تغییرات درونی اثرات خود را آشکار کرده و انفجار انرژی را در وجود خود احساس خواهید کرد. از این وضعیت خود نهایت استفاده را ببرید و اگر برای دیگران هم کاری از دستتان برمی آید کوتاهی نکنید. با وجود این که امروز همه چیز تقریبا همه چیز خوب پیش خواهد رفت ممکن است هر از گاهی احساس ناراحتی و افسردگی کنید، برای فرار از این حالت در خانه نمانید و با دوستانتان یا کسی که دوست دارید وقت بگذرانید.

فال

امروز فکر کردن به این که در میان دوستان و نزدیکانتان چه کسانی ارزش اعتماد کردن را دارند تا حدودی وقت شما را خواهد گرفت. امروز بعضی ها با ایده هایی فوق العاده پیشنهادهایی برای شما دارند که خیلی وسوسه انگیز به نظر می رسند، ولی شما نمی توانید به هر فرصتی که به سراغتان می آید جواب مثبت بدهید. شما باید انتخاب های خود را محدود کنید، وگرنه زمان و انرژی خود را بدون آن که نتیجه مطلوبی گرفته باشید از دست خواهید داد.  ولی اگر بتوانید قرد مناسب و قابل اعتمادی را برای همکاری حرفه ای انتخاب کنید زندگیتان جهت تازه ای پیدا خواهد کرد. برای تصمیم گرفتن عجله نکنید، نتایج آن تا مدت زیادی زندگیتان را تحت تاثیر قرار خواهند داد.