فال روزانه یکشنبه ۹۵/۱۰/۱۲

فال روزانه یک شنبه 12 دی 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 12 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال در زندگی شما سالی پر از تفریحات و اتفاقات هیجان انگیز و غیر منتظره خواهد بود. همین طور که منتظر هستید که ببینید امسال چه سرنوشتی در انتظارتان هستند، غافلگیری هایی خوشایند و اتفاقاتی عجیب برایتان پیش خواهند آمد. با وجود این که امسال و به ویژه در فصل بهار، با برخی چالش ها مواجه خواهید شد، در نهایت از این که با این مشکلات روبرو شده اید حتی خوشحال هم خواهید شد، چرا که این اتفاقات شما را به سوی پیشرفت بیشتر و پاداش های غیرمنتظره پیش خواهد برد. افراد جدیدی وارد زندگی شما خواهند شد که لبخند را به لب های شما هدیه خواهند کرد، خودتان را برای قهقهه های از ته دل آماده کنید. روابط عاطفی امسال برای شمابا شور و هیجان بسیاری همراه خواهند بود، اما مدام در انتظار خواهید بود که ببینید پس از این چه خواه شد و این موضوع هر چند نگران کننده است، اما احساسی خوشایند مدام در دلتان موج می زند.
فـال روزانـه - Daily Omen

به جای این که در محل کارتان طوری وانمود کنید که انگار پاسخ تمام سوالات و مکلات در دستان شماست، بهتر است واقعیت را پذیرفته و کمبودها و مشکلات خود را مخفی نکنید. امروز شما با احساسات خود در تماس هستید و مسائلی که در ارتباط با روابط عاطفی و رمانتیک شما باشند به خوبی پیش خواهند رفت. نگرشتان نسبت به عشق خیلی دقیق تر از همیشه به نظر می رسد و می توانید با خیال راحت تسلیم احساسات خود شوید و به دست سرنوشت اجازه دهید شما را به آن جایی که تقدیرتان است بکشاند. نگران هیچ چیزی نباشید، زیرا نگرانی تنها باعث ایجاد تردید در وجودتان خواهد شد و این تنها چیزی است که به کارتان نخواهد آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز به نفعتان است که به جای نگاه کردن به گذشته و حسرت خوردن به خاطر اشتباهاتی که داشته اید چشمتان را به آینده و پیش رویتان بدوزید و به فکر آینده خود باشید. با این حال شما بدون آن که چندان از مقصدتان اطمینان کامل داشته باشید تمام اصرارتان روی این است که هرچه سریعتر به آن جا برسید. یادتان باشد که ممکن است شما قطعه ای از پازلتان را جا انداخته باشید که به کار گرفتن قوه تخیلتان شما را در یافتن آن یاری خواهد کرد. میل شدیدی که شما به داشتن دوستی های عمیق و بامعنا دارید در حال حاضر بیش از هر وقت دیگری است، اما این روزها یافتن چنین دوستی هایی بسیار دشوار است، پس سعی کنید دوستان قدیمیتان را برای خودتان نگه دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما بدون آن که حتی به طور قطع بدانید چه چیزی در انتظارتان است به شدت در آرزوی رسیدن به موفقیت هستید. تشخیص بین رویا و واقعیت در حال حاضر برای شما کاری دشوار و چالش برانگیز است و همین باعث می شود شور و هیجانی که در ابتدای روز احساس می کنید خیلی سریع جایش را به نگرانی و نا امیدی بدهد. به جای این که تسلیم این احساسات ناخوشایند شوید و با دیدن هر مانعی آن را به چشم یک شکست برای خود ببینید، سعی کنید ثبات و آرامش خود را حفظ کنید و به ناراحتی های امروزتان اجازه ندهید روی رویاهای فردایتان سایه بیندازند. فردا روزی تازه همراه با امیدهایی تازه خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید امروز بخواهید از دنیای واقعیت فرار کرده و به عالم رویاهایتان پناه ببرید، این کار به شما کمک خواهد کرد تا جادوی درونتان را ببینید و خودتان را باور کنید. توجه و فکر کردن به رویاهایتان به شما کمک خواهد کرد تا از ترس هایتان رها شوید و به راه های مختلفی که برای عبور از موانع وجود دارند پی ببرید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید با انجام پروژه های هنری و یا شرکت در نمایشگاه های آثار هنری سر خودتان را گرم کرده و حال روحیتان را بهتر کنید، اما کارهایی هم دارید که باید به آنها رسیدگی کنید. امروز باید در رابطه با مسائل عاطفیتان رویکردی منطقی تر داشته باشید و بیش از اندازه تسلیم احساسات خود نشوید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما می توانید رابطه ای محکم تر از همیشه با دنیای درونتان برقرار کنید. به احساس درونیتان اعتماد کنید؛ هر چه بیشتر به درونتان نگاه کنید مشکلات بیشتری از عالم بیرون و اطرافتان را خواهید توانست حل کنید. سعی کنید احساسات رویاگونه خود را با منطق ترکیب کنید تا بین این دو دنیای مختلف تعادل برقرار کنید. امروز یک نفر با وضعیت مادی و یا شرایط فعلی اش شما را تحت تأثیر قرار داده است، اما این نکته را در نظر داشته باشید که آنچه می بینید و می شنوید لزوما منعکس کننده واقعیت نیست. از آنجایی که در حال حاضر قدرت تشخیصتان در این زمینه با مشکل روبرو شده است بهتر است فعلا از پذیرفتن تعهدات جدی و طولانی مدت پرهیز کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز رفتار شیرین اما نه چندان صادقانه یکی از اطرافیانتان می تواند شما را به اشتباه بیندازد. شما به سادگی در برداشت از رفتارها و نیات دیگران دچار سوءتفاهم می شوید زیرا فکر می کنید بخاطر احساس صمیمیت و آشنایی که نسبت به آنها دارید به خوبی درکشان می کنید. اما امروز در این زمینه اصلا موفق نخواهید بود، پس خودتان را با تلاش برای پی بردن به واقعیت این مسئله خسته نکنید. اجازه ندهید ایده آل گرایی همیشگیتان باعث شود فکر کنید از پس هر غیر ممکنی برخواهید آمد. اگر باری که به عهده دارید برایتان بیش از اندازه سنگین است به جای این که خودتان را آزار دهید از کسی که مورد اعتمادتان است تقاضای کمک و حمایت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما روزی فوق العاده خواهد بود. در کمال تعجب خواهید دید که تنش هایی که امروز به وجود می آیند به شما در انجام کارها و حل مشکلاتتان کمک خواهند کرد. امروز با کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید وقت زیادی برای تفریح و استراحت برایتان باقی نخواهد ماند. اگر بازخورد مثبتی در رابطه با کارهایتان از دیگران دریافت نکردید به جای این که خودتان را ببیازید به این که چگونه می شود این وضعیت را تغییر داد فکر کنید. در رابطه با مسائل احساسی و رمانتیک سعی کنید رفتاری منطقی داشته باشید. هر چند ممکن است بین شما و عشقتان اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد، این مشکل را می توانید به راحتی با حرف زدن حل کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
قدرت تخیلتان امروز باعث می شود هر کجا را که نگاه می کنید فرصت هایی را در انتظار خودتان ببینید، آن هم در حالی که در واقع هیچ فرصت خاصی وجود ندارد! داشتن نگرش مثبت خیلی خوب و قابل تحسین است، اما نباید باعث شود دچار توهم شوید. تنها کاری که باید در حال حاضر انجام دهید این است که دست از تلاش برای کنترل اوضاع بردارید. شما خوب می دانید که چه می خواهید، فقط کافی است که به ندای درونتان اعتماد کنید. اگر بخواهید تمام کارها را به عهده مغزتان بگذارید، اطلاعات مهمی که تنها با مراجعه به درونتان می توانید به دست بیاورید را از دست خواهید داد. می توانید به نزدیکان و عزیزانتان رجوع کرده و تقاضای مشاوره کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز احساس می کنید بی آن که هیچ کار خوب و مفیدی انجام دهید دارید فقط به دور خودتان می چرخید و خودتان را خسته می کنید. شما دلتان می خواهید اطرافیانتان ببینند که دارید برای بهتر کردن زندگی خودتان و معنا بخشیدن به آن تلاش می کنید، اما دنبال کردن اهداف غیر واقع گرایانه و بازی کردن نقش قربانی در روابطتان نه تنها نتیجه ای برایتان به همراه نخواهد داشت، بلکه فقط شما را بدون آن که به هیچ نتیجه قابل توجهی رسیده باشید خسته می کند. امروز مهربانی کردن با عزیزان و اعضای خانواده تان می تواند اثراتی جادویی برای شما به همراه داشته باشد و به رشد و بهتر شدن رابطه هایتان کمک کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کمی احساس تنبلی و بی انگیزگی می کنید و از همان ابتدای روز بیرون آمدن ار زختخواب برایتان کاری دشوار خواهد بود. شما احساس دلسردی می کنید و اعتماد به نفستان نسبت به همیشه در سطح پایین تری قرار دارد. به جای این که با فکر سخت بودن مسیر و دور بودن مقصد خودتان را نا امید کنید با انرژی و تفکر مثبت سعی کنید در جهت پیش بردن نقشه هایتان گام هایی هرچند کوچک بردارید. در زمینه مسائل عاطفی احتمال دارد با تنش هایی روبرو شوید و دلیل آن هم این است که در حالی که یکی از شما به فکر برنامه ریزی برای آینده است، دیگری در عالم خیال و رویابه سر می برد و حواسش به این چیزها نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

وقت و انرژی خودتان را با شرکت در فعالیت های گروهی که هیچ نتیجه مادی یا معنوی خاصی برای شما ندارند هدر ندهید و سعی کنید انجام کارهای خیرخواهانه که اثراتی پایدار روی روح و روانتان خواهند داشت را جایگزین آنها کنید.در حال حاضر عشق و مسائل عاطفی برای شما دارند به خوبی پیش می روند. شما به این موضوع پی برده اید که طبیعی رفتار کردن و وفادار بودن به خود واقعیتان خیلی راحت تر است. به جنبه رمانتیک وجودتان اجازه درخشش بدهید و اگر دیدید طرف مقابلتان بدون هیچ دلیلی نسبت به احساسات شما سرد و بی تفاوت است نگاهی مجدد به وضعیت رابطه تان بیندازید و ببینید آیا واقعا ادامه این راه منطقی است؟

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز استرس و فشار زیادی احساس می کنید و از هر زاویه ای تنش و فشار را احساس می کنید. در واقع عدم قدرت تصمیم گیری بزرگ ترین مشکل امروز شما خواهد بود و در حیرت و سرگشتگی در این اندیشه هستید که حرکت بعدیتان چه باید باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرامش خودتان را به دست بیاورید و بدون در نظر گرفتن همه جوانب دست به هیچ حرکتی نزنید. به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی نباید عجولانه رفتار کنید و به نفعتان است که با احتیاط پیش بروید. شاید امروز بتوانید با داستان ها و رویاپردازی هایتان دیگران را به خودتان و حرف هایتان جذب کنید، اما بهتر است وقت خودتان و دیگران را با حرف های بی اساس هدر نکنید و منطقی باشید.