فال روزانه یکشنبه ۹۵/۱۱/۲۴

فال روزانه یک شنبه 24 بهمن 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر دیگران زندگی شما را سخت می کرده اند، این وضعیت بالاخره رو به پایان است. علاوه بر این که خود شما با قدرت و جدیت بیشتری با افرادی که می خواهند چیزی را به شما تحمیل کنند مواجه می شوید، به نظر می رسد که دیگران هم درک بیشتری از شما و احساساتتان دارند و شما را به چشم فردی قدرتمند و با اراده نگاه کرده و مزاحمت کمتری برایتان ایجاد می کنند. فصل تابستان برای شما فصلی شلوغ و پرکار خواهد بود و شاید مجبور باشید همزمان به کارهای  بسیاری رسیدگی کنید. با فرا رسیدن پاییز سرعت این روند رو به کاهش خواهد رفت و شما می توانید خودتان را برای تغییرات بزرگی که در فصل زمستان در روابط اجتماعیتان ایجاد خواهند شد آماده کنید. شاید پیش از فرا رسیدن تولد بعدیتان درگیری ها و اختلاف نظرهایی با عشق زندگیتان داشته باشید، اما اگر بتوانید خونسردیتان را حفظ کنید همه چیز ختم به خیر خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

پروژه هایی که برای مدتی درگیر آنها بوده اید امروز خیلی خوب پیش خواهند رفت و شما نیز عملکرد خوبی خواهید داشت. همین موضوع می تواند زمینه ساز ترفیع رتبه شما و یا افزایش درآمدتان شود. شما امروز غرق در فکر و خیال در رابطه با آینده خود شده اید و به فکر این هستید که چطور زندگی بهتری برای خودتان و عزیزانتان بسازید. با وجود این که آنقدر به افکارتان اجازه داده اید در آینده پیش بروند که مهار آنها از دستتان خارج شده است، وقت آن رسیده است که اهداف خود را مورد بررسی مجدد قرار دهید. اگر اهدافی که دارید واقع بینانه نیستند، ببینید چه قسمت هایی را باید حذف کنید و اولویت هایی برای خودتان تعیین کنید که می توانند به پیشرفت شما کمک کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

در کمال تعجب امروز برنامه هایتان طبق انتظاراتی که دارید پیش نخواهند رفت، ولی به جای آن که عقب نشینی کنید و دلسرد شوید، موضع خودتان را حفظ کنید. هرچند اگر کارهایی که دلتان می خواهد را نتوانید انجام دهید از روزتان لذت نخواهید برد، ولی همین که بتوانید کارها و وظایف امروزتان را انجام دهید احساس آرامش خواهید کرد. فردا هم برای تفریح و استراحت وقت خواهید داشت. شما معمولا آدم جذابی هستید، اما امروز این جذابیت شما بیش از هر زمان دیگری استف پس از نگاه های تحسین برانگیزی که به شما می شود تعجب نکنید. همین مسئله می تواند باعث شود در رابطه عاطفیتان نیز همه چیز به خوبی پیش برود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به فکر ایجاد تغییراتی در محیط خانه تان هستید که شاید شامل تغییر دکور، بازسازی و یا خرید لوازم جدیدی برای منزلتان شود. بهر حال این تغییر مثبت خواهد بود و به خوبی خواهید توانست نقشه های خود را در رابطه با آن پیش ببرید. هر چند پذیرفتن ضعف هایتان برای شما کار سختی است، به جای این که سعی کنید کسی که دوست دارید را با به نمایش گذاشتن هوشتان تحت تاثیر قرار دهید، بهتر است از آگاهی و دانشی که دارید برای این کار استفاده کنید تا نتایج بهتری به دست بیاورید. البته شما همیشه سبک خود را در تحت تأثیر قرار دادن طرف مقابلتان دارید و می توانید در این زمینه کاملا موفق باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز آنقدر کار سرتان ریخته است که هیچ وقتی برای تلف کردن ندارید و مدام لیست کارهایی که در انتظارتان هستند طولانی تر می شود و به نظر می رسد هیچ چاره دیگری جز این که ساعات بیشتری را صرف کارتان کنید ندارید. اما هم تعداد ساعاتی که در یک روز وجود دارند و هم میزان انرژی شما محدود است، پس بیش از اندازه به خودتان فشار نیاورید. اگر هنوز عاشق کسی نشده اید امروز به یک باره شخصی که از مدت ها پیش در زندگیتان حضور داشته است را با نگاهی تازه خواهید دید و قلبتان به لرزه در خواهد آمد. با این حال بهتر است فعلا اقدامی در این رابطه انجام ندهید، زیرا ممکن است تا فردا دوباره نظرتان عوض شود!

فـال روزانـه - Daily Omen

وضعیت اقتصادی شما امروز تحت تأثیر پیشرفت حرفه ای با تحولات مثبتی همراه خواهد بود. این روند همچنان با آشنایی شما با افرادی ارزشمند ادامه خواهد یافت. امروز به نفعتان است که بیشتر به حرف های دیگران گوش کنید و به فکر بیان نظرات شخصی و افکار و عقایدتان نباشید. احساس رضایتی که از تکمیل پروژه هایتان یکی پس از دیگری به دست می آورید به شما انگیزه می دهد تا تمام تلاشتان را به کار بگیرید تا هم خودتان احساس رضایت کرده و هم تأیید و تحسین دیگران را به دست بیاورید. ولی این نکته را فراموش نکنید که ارزش وجودی شما به تعداد موفقیت هایتان و پروژه هایی که تکمیل می کنید وابسته نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما توان خود را صرف روبراه کردن کارها می کنید و دیگران با دیدن جدیت شما سعی می کنند تا جای ممکن از زیر دست و پایتان کنار بروند و مزاحم کارتان نباشند. میل شدیدی که شما به نظم دادن به کارها و هماهنگ سازی تمام جزئیات احساس می کنید قابل تحسین است، اما نباید همه چیز را به حالت صفر و یک کدبندی کنید. بعضی چیزها را نمی توان در یک طبقه مشخص قرار داد و باید انعطاف پذیری داشته باشید. امروز ممکن است مجبور شوید برخی درگیری ها با شریک زندگیتان را تحمل کنید، به ویژه این که مجبورید با  افرادی که فکر می کنند مشکل از جانب شماست هم کنار بیایید. به جای کلمات اجازه دهید رفتارتان نشان دهد که حق با چه کسی است.

فـال روزانـه - Daily Omen
خواب هایی که دیده اید تمام روز ذهنتان را به خود درگیر کرده و خاطراتی دور دست که مدت ها سعی در فراموش کردن آنها داشته اید را دوباره در ذهنتان زنده خواهند کرد. شاید این اتفاق کمی ناراحت کننده باشد و تمرکزتان را بهم بزند، اما اثرات مثبتی نیز خواهد داشت. شما می توانید با استفاده از این فرصت موانع روانی که در برابر رسیدن شما به موفقیت اقتصادی و رضایت عاطفی قرار دارند را از بین ببرید و زندگیتان را تغییر دهید. امروز بیان احساساتتان به همان صورتی که هستند کار دشواری خواهد بود و نمی توانید کلمات مناسب را برای نشان دادن احساس خود به کار بگیرید. سعی کنید کمی تنها باشید تا ذهنتان آزاد شده و این مشکلتان حل شود.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز وقتی دارید از کاری به کار دیگر می دوید با خودتان فکر می کنید که روی چه حسابی این همه کار را در برنامه امروزتان قرار داده اید. اگر فکر می کنید انجام برخی از این کارها غیر ضروری است آنها را از برنامه خود حذف کرده و یا برای روز دیگری بگذارید. امروز تغییراتی در حلقه دوستان شما ایجاد خواهد شد که می توانند زندگی شما را تغییر دهند. شما با فرد جدیدی آشنا خواهید شد که خیلی زود با شما ارتباط برقرار کرده و در ضمن مکالمات عمیقی که با هم خواهید داشت، اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر مجرد هستید، این شخص جدیدی که وارد زندگیتان می شود ممکن است روزی در آینده نزدیک عشق شما باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ایده آل گرایی شما در اوج خود قرار دارد و همه چیز باید حتما کامل و بدون نقص باشد. شما دارید سعی می کنید خودتان را کامل و بدون ضعف جلوه دهید و نمی خواهید در چشم دیگران ضعیف و یا بازنده جلوه کنید، به همین دلیل هم تظاهر به چیزی می کنید که واقعا نیستید. باور کنید هیچ لزومی ندارد که برای اثبات خودتان به دیگران اینقدر خودتان را اذیت کنید. حواس دیگران اینقدرها هم که شما فکر می کنید به شما نیست و آنقدر درگیر خودشان هستند که دیگران را تقریبا نمی بینند! مهمترین داشته های شما در زندگی خانواده و دوستانتان هستند به آنها نشان دهید که چقدر برایتان اهمیت دارند و بی دریغ به آنها عشق بورزید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما هیچ گاه از این که زمان بیشتری را صرف آماده سازی خودتان کنید و با اراده و پشتکار اهدافتان را دنبال کنید ناراحت نمی شوید. در حال حاضر نیز پیش از آن که به دنبال هدف بزرگ بعدیتان بروید باید برخی اقدامات لازم را به انجام برسانید؛ کمی حوصله به خرج دهید.امروز شما خیلی احساساتی و رمانتیک شده اید و از این که به دنبال راهی برای بروز این حساسات خود بگردید لذت می برید و هر چیزی که در این زمینه باشد برایتان جذاب به نظر می رسد. اگر شریک عاطفیتان را پیش از این پیدا کرده باشید دلتان می خواهد غروب امروز را با او بگذرانید و در خلوتتان از بودن در کنار هم لذت ببرید. اگر هم هنوز تنها هستید احتمال این که چند نفری را به خودتان جذب کنید خیلی زیاد است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کارها و موقعیت هایی که در ارتباط با مسائل قانونی باشند به نفع شما پیش خواهند رفت، به ویژه کارهایی که در ارتباط با املاک و مستقلات باشند. خوشبختانه شما در حال حاضر احساس مثبتی نسبت به زندگی دارید و به ویژه زندگی خصوصیتان برایتان بسیار رضایت بخش است. پروژه های هنری که برای زیباتر کردن خانه تان پیش از فرا رسیدن سال نو در سر دارید هم به خوبی پیش خواهند رفت و زحماتی که در این راه می کشید نتایج مورد انتظارتان را برای شما به همراه خواهند داشت. مسائل عاطفی نیز ذهنتان را تا حدودی به خود درگیر کرده اند. اگر بتوانید با عشقتان دیدار کنید بیش از هر زمان دیگری نسبت به یکدیگر احساس نزدیکی خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما باید محدودیت های خودتان را بپذیرید و قبول کنید که نمی توانید همزمان به همه کارهایتان برسید و این به هیچ عنوان نشان دهنده ضعف شما نیست. دیگران نیز اصلا فکر نخواهند کرد که شما انسان کارآمدی نیستید. اگر قدم به قدم پیش بروید در انجام کارهایتان خیلی موفق تر خواهید بود، با یک دست نمی شود چند هندوانه بردارید. امروز تماسی از جانب کسی که دوست دارید دریافت خواهید کرد که شما را به یک دیدار صمیمانه دعوت خواهد کرد. این دیدار به احتمال زیاد از لحاظ عاطفی برایتان رضایت بخش خواهد بود و احساس نزدیکی بیشتری خواهید کرد. شما هم سعی کنید با کلمات اشقانه و محبت آمیز طرف مقابلتان را خوشحال کنید.