کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۲ فروردین ۱۳۹۵, ۸:۲۷ ق.ظ

فال روزانه یکشنبه ۹۵/۰۱/۲۲

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که ۲۲ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در روز تولدتان به خودتان سخت نگیرید و هر کاری که دوست دارید بکنید! درست است که زیاده روی در هیچ کاری خوب نیست و خیلی سعی کرده اید تا به وزن دلخواهتان نزدیک شوید، ولی امروز هرچقدر دلتان می خواهد بخورید! امروز به خودتان آزادی و بیخیالی را هدیه کنید. نگران هیچ چیزی نباشید و نگذارید چیزی روزتان را خراب کند. امسال سالی فوق العاده برای اثبات خودتان در زمینه حرفه ای خواهد بود. البته که این کار به تلاش بسیاری نیاز دارد، ولی شما برای این کار کاملا آماده اید و در هر کاری که خودتان دوست داشته باشید می توانید به موفقیت دست پیدا کنید. امسال انرژی شما و صبوریتان در راه رسیدن به هدفتان خیلی بیشتر از همیشه است، پس از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را ببرید. شاید ماه های اول خیلی آسان نگذرند، ولی قدم های کوچکی که در مسیر پیشرفت دارید برمی دارید نتیجه ای بزرگ به همراه خواهند داشت. بگذارید احساستان شما را در مسیر یافتن نیمه گمشده تان راهنمایی کند و خیلی منطقی نباشید!

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز اختلافی آزار دهنده بین آنچه فکر می کنید می توانید انجام دهید و آنچه واقعا تا پایان روز قادر به انجام آن خواهید بود وجود دارد. اگر اهدافتان بیش از اندازه بلند پروازانه باشند نسبت به خودتان و تمام کسانی که در زندگیتان هستند احساس خشم و ناراحتی پیدا خواهید کرد و این شما را به نتایج خوبی نخواهد رساند. این که ببینید نتوانسته اید انتظارات خودتان را برآورده کنید اصلا لذت بخش نیست، ولی اگر رویکردی منطقی داشته باشید و برنامه روزانه تان را بر اساس توانایی واقعیتان بچینید به موفقیت بیشتری دست پیدا خواهید کرد و در پایان روز نیز احساس بهتری نسبت به خودتان و اطرافیانتان خواهید داشت و می توانید با خیالی راحت به خواب بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر به جای جستجو برای یافتن اهداف تازه به ارزش های خود پایدار باشید می توانید پیشرفت قابل توجهی در انجام برنامه هایتان داشته باشید. اگر نسبت به اهدافتان شور و اشتیاق داشته باشید ایستادگی در مقابل عوامل بازدارنده درونیتان برای شما راحت تر خواهد بود. وقتی تک تک کارهایی که در برنامه تان دارید، به جای کارهای بی هدف و نامنظم، قدم هایی کوچک برای رسیدن به هدفی بزرگ باشند انجام آنها برای شما بسیار راحتتر خواهد بود. برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن با سرعتی هرچند کم، ولی با اطمینان پیش بروید و پایه ای محکم برای رسیدن به هدف خود ایجاد کنید. داشتن اراده و پشتکار کلید موفقیت شما خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حتی کوچک ترین کارها هم به صورتی جادویی دقیقا همان طوری که شما انتظار دارید پیش خواهند رفت، ولی آنقدر اتفاقات زیادی دارند می افتند که نمی توانید خودتان را با تمام آنها وفق دهید. شاید احساس کنید که یک جای کار درست نیست، ولی به احتمال زیاد این چیزی جز جزر و مد احساس شما تحت تاثر شرایط کیهانی نیست. با این حال با احساس درونیتان هماهنگ باشید و بگذارید شما را راهنمایی کند که چه وقت باید پیش بروید و چه وقتی عقب نشینی کنید. اگر پیشرفتتان کند و یا متلاطم است نگران نباشید و فقط از روزتان لذت ببرید. فعلا خودتان و زندگی را بیش از حد جدی نگیرید! امروز حتما وقتی را هم برای فعالیت های جسمانی و ورزشی کنار بگذارید، باور کنید نیاز شدیدی به این کار دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر احساس کنید که مورد تأیید و پذیرش همکاران و همکلاس ها و افراد هم ردیف خود قرار دارید اعتماد به نفستان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. خوشبختانه این افزایش اعتماد به نفس باعث گسترش افق های پیش رویتان خواهد شد، زیرا دیگر از شرکت کردن در بحث در مورد آنچه به آن اعتقاد دارید ترسی احساس نمی کنید.ولی این نکته را به یاد داشته باشید که طرف مقابلتان می تواند بی آن که با شخص شما مخالف باشد با نظرتان مخالفت کند و این به معنای داشتن خصومت و دشمنی با شما نیست. احساسات خود را تأیید کنید، ولی آنها را از واقعیت ها جدا نگاه دارید. داشتن یک مکالمه سال و منطقی باعث بالا رفتن احترام شما خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید بخواهید مشکلی که در کارهایتان پیش آمده را به خنده و شوخی بگیرید، چرا که فکر می کنید این رویکرد در این موقعیت بهتر از سخت گیری بیش از اندازه در کارها به شما و پیشرفت کارهایتان کمک خواهد کرد. ولی راستش را بخواهید در حال حاضر این بهترین استراتژی ممکن نیست و باید رویکرد متعادلی را در پیش بگیرید. با وجود این که لزومی ندارد به خاطر اشتباهات گذشته تان بترسید و نگران باشید، داشتن حس مسئولیت پذیری خیلی بهتر از این است که فرض را بر این بگذارید که همه چیز خود بخود حل خواهد شد و نیازی نیست کار خاصی بکنید. بعد از ظهر امروز بی آن که به هیچ یک از مسائل مالی و حرفه ایتان فکر کنید برای خودتان کمی تفریح در نظر بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز آنقدر اطلاعات زیادی ناگهان در دسترس شما قرار خواهد گرفت که شاید کمی گیج و سردرگم شوید. شما از این که اطلاعات مورد نظرتان را به دست بیاورید بسیار خوشحال خواهید شد، ولی حجم آنچه در مقابلتان قرار گرفته است آنقدر زیاد است که نمی توانید تشخیص دهید کدام یک معتبرتر است. چرا خودتان را آزار می دهید؟ تجزیه و تحلیل را کنار بگذارید و فعلا فقط تمام این اطلاعات را ذخیره کنید، تا روزی دیگر سر فرصت و با ذهنی آزاد آنها را مورد بررسی قرار دهید. یکی از همکارانتان امروز بی حال و حوصله و بدخلق شده است و تحمل او برای شما بسیار سخت به نظر می رسد. در هر صورت زیر بار انجام کارهای او نروید، هر کسی موظف است خودش کارهایش را انجام دهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به نظر می رسد که نقشه هایتان دارند طبق برنامه پیش می روند، ولی اگر فکر کنید که قرار است تا پایان روز همه چیز همانطور که می خواهید پیش برود به مشکل برخواهید خورد. با وجود این که ممکن است در روابط خود با غافلگیری هایی مواجه شوید که فکرش را هم نمی کرده اید، شما قادر خواهید بود با هنرمندی تمام خودتان را با اوضاعی که به وجود آمده، حتی اگر آزار دهنده باشند هم، هماهنگ کنید. فقط این را در نظر داشته باشید که نمی توان بر اساس برنامه ای که دیگر منطقی به نظر نمی رسد پیش رفت و انتظار موفقیت داشت. انعطاف پذیری شما می تواند کمک کند تا تغییرات ناگهانی ایجاد شده در برنامه هایتان را تبدیل به تجربه ای خوشایند کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
وقتی به زور سعی کنید بر اساس نقشه های قبلیتان پیش بروید زندگیتان حتی از اینی که هست هم پیچیده تر به نظر خواهد آمد. خوشبختانه شما امروز انرژی بسیاری برای واکنش نشان دادن نسبت به هر اتفاق غیر منتظره ای که در مسیرتان قرار بگیرد دارید. شاید نگرش بیش از حد توانمندانه و همراه با اعتماد به نفس شما به نظر دیگران آزار دهنده باشد، ولی آنها خیلی سریع به شما اعتماد خواهند کرد و وظایفی دشوار را به عهده تان خواهند گذاشت. نگذارید اعتماد به نفس بیش از اندازه باعث شود باری بیش از حد توانتان را بلند کرده و زیر سنگینی آن خودتان را له کنید. به جای این که بخواهید همه کارها را یک تنه انجام دهید، سعی کنید یک کار را کامل و درست به انجام برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در حال حاضر این توانایی را دارید که با افرادی که پیش از این شما و توانایی هایتان را زیر سوال می بردند با موفقیت تمام به رقابت بپردازید. ولی شاید با خودتان فکر کنید که آیا این رقابت اصلا عاقلانه است و ارزش صرف این همه وقت و انرژی را دارد؟ قضاوت های دیگران نباید باعث شود که شما از دنبال کردن رویاها و خواسته های خودتان باز بمانید. حتی اگر به نظر دیگران خیلی منطقی نباشد هم شما کاملا حق دارید که بخواهید به سراغ تفریح و خوشگذرانی و یا هر کار دیگری که خودتان دوست دارید بروید. راز خوشبختی این است که خودتان و جایگاهتان را بشناسید و از تک تک روزهایتان نهایت استفاده را ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما ممکن است فکر کنید که از رها کردن کنترل اوضاع، به جای کمک کردن به شما در راه رسیدن به اهدافتان، می تواند رسیدن شما به موفقیت را به تأخیر بیندازد. ولی نشان دادن حساسیت نسبت به منافع یک نفر دیگر، حتی اگر مستلزم این باشد که برخی از نظرات و ایده هایتان را به زبان نیاورده و برای خودتان نگه دارید، امروز می تواند به نفع شما تمام شود. خوشبختانه شما وقتی که دست به کار شوید می توانید خیلی خوب و رضایت بخش عمل کنید، پس نگرانی هایتان را کنار گذاشته و این ریسک حساب شده را بپذیرید. سخت گیری نکردن در پیشروی به سوی خواسته هایتان در حال حاضر خیلی بیش از آن چه فکرش را می کنید می تواند اثربخش باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر اجازه دهید دوستان و همکارانتان کنترل اوضاع را در دست بگیرند به آرامش بسیاری دست پیدا خواهید کرد. شاید اولین واکنش شما این باشد که بخواهید کسانی که می خواهند مدیریت امور را به دست بگیرند به چالش بکشید، ولی اگر اجازه دهید یک نفر دیگر مسئولیت امور را به دست بگیرد خواهید توانست نفس راحتی بکشید و کمی استراحت کنید. اگر کمی بیشتر برای خودتان وقت بگذارید اعتماد به نفستان بیشتر خواهد شد و این افزایش اعتماد به نفس انرژی تازه ای را برای شما به همراه خواهد داشت که به شما توانی مضاعف خواهد بخشید تا تلاشی بیشتر برای رسیدن به هدفتان داشته باشید و به دست آوردن موفقیت را برایتان راحتتر کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز همچون یک ماهی هستید که از آب بیرون افتاده است و آرام و قرار ندارید و نمی توانید یک جا بند شوید. با وجود این که درگیری های ذهنی بسیار و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، دلتان می خواهد خودتان را به آب برسانید و در دریای رضایت عاطفی شنا کنید. اگر خواسته هایتان مشخص باشند نیازی نیست که وقتتان را بیهوده صرف شکوه و شکایت کنید. در بیان آنچه می خواهید صداقت داشته باشید تا بتوانید به خواسته تان برسید. اگر کارهایتان هماهنگ با اهدافتان باشند دیگران نیز شما را برای رسیدن به مقصد یاری خواهند کرد.  تماشای یک فیلم اکشن و هیجانی بعد از تمام شدن کارهای روزانه تان می تواند به بهتر شدن حال و هوایتان کمک کند.

رهـــــــــــــا مسعودی
419 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *