کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۸:۳۳ ق.ظ

فال روزانه یکشنبه ۹۵/۰۲/۱۲

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که ۱۲ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما سالی همراه با عشق خواهد بود، ولی برای این که از صحت احساستان مطمئن شوید باید تا اوایل مرداد ماه صبر کنید. شاید در شهریور ماه بین شما و عشقتان کمی فاصله ایجاد شود، ولی تا مهر ماه این وضعیت برطرف خواهد شد و حتی رابطه تان ثبات بیشتری پیدا خواهد کرد. ممکن است حتی خبرهایی از عشق قدیمیتان به شما برسد و او دوباره بخواهد به سراغتان بیاید. در زمینه مسائل حرفه ای به ویژه در اوایل سال باید خیلی با احتیاط و دست به عصا حرکت کنید. درست است که تغییرات برای پیشرفت لازم و ضروری هستند، ولی اگر می خواهید در فعالیت های حرفه ایتان تغییراتی ایجاد کنید باید حساب شده و با دقت گام بردارید. زندگی خانوادگیتان را در هر شرایطی در اولویت قرار داده و به اندازه کافی برای اعضای خانواده تان که به اندازه تمام دنیا برایتان ارزشمند هستند وقت بگذارید. در نهایت این اعضای خانواده هستند که هر اتفاقی هم که بیفتد در کنار شما باقی خواهند ماند.

فـال روزانـه - Daily Omen
اتفاقاتی که امروز در اطرافتان دارند می افتند را درک نمی کنید، زیرا انتظار دارید که واقعیت به طور کامل با فانتزی هایتان هماهنگی داشته باشد. ولی اگر نزدیکانتان از رویاهایی که دارید حمایت نکنند حفظ باورتان نسبت به آنها برای شما دشوار خواهد بود. در هر صورت فراموش کردن ایده های فوق العاده ای که دارید کار عاقلانه ای نیست. درست است که شما فروردینی ها آدم های صبوری نیستید، ولی سرکوب کردن این حس بیقراری و بی صبریتان در حال حاضر به نفعتان خواهد بود. به تلاش برای رسیدن به اهدافتان ادامه دهید تا دیگران هم با دیدن نتیجه تلاش هایتان شما را مورد تحسین و تشویق قرار داده و باورتان کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حفظ حد و مرزهایی که برای رابطه تان مشخص کرده اید کار دشواری خواهد بود، زیرا احساس می کنید که در رابطه تان باید کمی انعطاف پذیری به خرج دهید. شاید روزتان را با برنامه ای مشخص و شسته و رفته آغاز کنید، ولی هر چه می گذرد پیش رفتن بر اساس این برنامه بی فایده تر به نظر می رسد و شما را از اطرافیانتان دور می کند. اگر برنامه قبلی به نظرتان بی نتیجه است آن را کنار گذاشته و بر اساس آنچه به نظرتان درست می آید پیش بروید. اگر چند روز گذشته درگیری هایی با کسی که دوست دارید داشته اید حالا دیگر وقت آن رسیده است که حتی اگر تقصیر از طرف مقابلتان باشد برای حل این مشکل پا پیش گذاشته و وارد بحث و مذاکره شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به نظر می رسد که فکر و خیال هایتان از کنترل خارج شده اند، ولی می توانید با درک این که این وضعیت گیج کننده نمی تواند برای همیشه ادامه داشته باشد خیلی زود مجددا نگرشی منطقی پیدا کنید. نگران این نباشید که مبادا راهی که در پیش گرفته اید توهمی بیش نباشد و شما را به بن بست برساند. دنبال کردن مسیر موفقیت آنقدرها هم که شما فکر می کنید دشوار نخواهد بود. بجای این که ذهن خود را با این مسائل درگیر کنید از مسیری که دنبال می کنید لذت ببرید و رویاهایتان را باور داشته باشید. آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور داشته باشند. مجردها بهتر است کمتر شیطنت کنند تا بتوانند زودتر فرد مورد نظرشان را پیدا کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز توضیح دقیق احساساتتان برای دیگران کاری تقریبا غیر ممکن خواهد بود، ولی این محدودیت زبانی شما را قادر خواهد ساخت که درک عمیق تری نسبت به احساسات خود پیدا کنید. برای این که دیگران درکتان کنند خیلی هم تقلا نکنید، در حال حاضر هیچ چیزی در زندگیتان وجود ندارد که مجبور باشید در مورد آن به دیگران جواب پس بدهید. با این همه جدا کردن خودتان از دیگران و فرو رفتن در انزوا برای مدتی طولانی کار درستی نیست و به سلامتی روانی شما آسیب وارد خواهد کرد. حتی اگر مطمئن نیستید که پذیرفتن کمک و همفکری از دوستانتان کار درستی باشد، از همراهی آنها و وقت گذراندن با آنها لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما دلتان می خواهد سر از کار یک نفر که مانند یک معمای پیچیده به نظر می رسد دربیاورید. ولی هرچقدر هم که تلاش کنید و همه اطلاعات را در نظر بگیرید هم حداقل امروز به نتایج دلخواهتان نخواهید رسید. اگر اصرار به حل این معما دارید فراتر از مرز عقل و منطق بروید و اجازه بدهید حس ششمتان شما را راهنمایی کند. گاهی حقیقت چیزی نیست که بشود با حواس پنج گانه آن را درک کرد! کارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و با وسواس بسیاری در فکر انجام آنها به بهترین شکل ممکن هستید. رفتار وسواس گونه تنها شما را دچار احساس ناتوانی و فلج شدن کرده و مانع از پیشرویتان می شود. بالاخره باید از یک جایی شروع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که برنامه امروزتان از قبل تعیین شده و حتی به شما گفته شده است که چه کارهایی باید انجام دهید، هنوز نمی دانید چه کار باید بکنید و از کجا شروع کنید. شما اغلب در انجام کارهایتان به جزئیات توجه ویژه ای دارید، ولی امروز داشتن برنامه ای که به شما فرصت این را بدهد که به همه کارهایی که دارید رسیدگی کنید کاری دشوار و چالش برانگیز به نظر می رسد. متاسفانه کمک گرفتن از دیگران امروز بی فایده است، چرا که تنها خودتان می دانید که چطور باید این کارها را انجام دهید و هیچ کس نمی تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. حتی اگر دچار شک و تردید هستید هم دست به کار شوید و شروع کنید، غافلگیری هایی خوشایند در انتظارتان هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قدرت تخیل فعال شما می تواند سکوتی که اطرافتان را فرا گرفته است پر کرده و احساس عدم امنیت شما را به پذیرش و تسلیم تبدیل کند. ولی تنها دنبال کردن قطار افکارتان کافی نیست تا شما را به احساس رضایتی پایدار برساند. لذت بردن از رویاهایتان هیچ اشکالی ندارد، ولی در پایان روز هیچ نتیجه ای برای شما به همراه نخواهد داشت. پس در کنار رویاپردازی هایتان حتما باید زمانی را هم صرف پرداختن به کارها و وظایفی کنید که به عهده تان هستند. ذهنتان را روی آنچه می خواهید انجام دهید متمرکز کنید تا برنامه مشخصی را برای کارهایتان تعیین کنید. به برنامه تان بچسبید تا با پایداری بلیط موفقیت را به دست بیاورید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز زندگی هر چقدر که پیش می رود و انجام کارهای خسته کننده روزمره بیقرارتان می کنند، عجیب تر و عجیب تر به نظر می رسد. راه حلی منطقی برای مدیریت وضعیت فعلیتان به نظر شما نمی رسد و این موضوع شما را گیج و سردرگم کرده است. به جای آن که سخت تر کار کرده و تلاشی بیشتر برای انجام کارهای روزمره تان به خرج دهید، بکار گرفتن عقل و منطق برای انجام این همه کار را کنار گذاشته و بپذیرید که باید از احساسات درونیتان برای حل وضعیت فعلی کمک بگیرید تا شما را در نهایت سلامت به راه دست هدایت کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما قادر به دیدن افقی گسترده تر از هرکس دیگری هستید، برای همین هم می توانید برنامه های دیگران را تغییر داده و به آنها نبوغ و خلاقیت ببخشید. ولی متاسفانه شما به خاطر گستردگی دیدتان نمی توانید تمام جزئیات را در نظر بگیرید. در کمال تعجب، باور کردن قدرت تخیلتان به سود شما خواهد بود زیرا امروز به نظر می رسد که واقعیت با رویاهایتان در هماهنگی کامل باشد. اگر در میان اطرافیانتان مشکلی به وجود آمده است و بحث و درگیری میان آنها بالا گرفته است بجای آن که باز قهرمان میدان شده و برای حل مشکل آنها خودتان را قاطی ماجرا کنید خودتان را کنار بکشید و بگذارید خودشان مسئله ای که پیش آمده است را حل کنند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما معمولا دوست ندارید کنترل اوضاع را از دست بدهید، ولی امروز اگر مسئولیت تمام کارها به عهده شما نباشد احساس بهتری خواهید داشت. رویاهای جادوییتان حتی اگر چندان بر اساس واقعیت نباشند هم  برای اندکی حواس شما را به خود مشغول خواهند کرد. اگر به وظایف و تعهداتی که نسبت به دیگران دارید عمل می کنید، نگران این نباشید که شاید رویاهایتان کاربردی و واقع گرایانه نباشند. هرچند در ابتدا این کار به نظر دشوار می رسد، ولی به تخیلتان اجازه پرواز بدهید تا خودتان را از استرس و فشار روزانه رها کنید. در رابطه با احساسات عاشقانه تان با خودتان صادق باشید و سعی نکنید برای حفظ وضعیت فعلیتان به خودتان دروغ بگویید.

فـال روزانـه - Daily Omen

تغییرات ناگهانی در نگرش شما ممکن است باعث گیج شدن دوستانتان شود و یا حتی باعث شوند خود شما هم نسبت به خودتان دچار تردید شوید. با وجود این که شما معمولا از لحاظ عاطفی زیاد احساس وابستگی نمی کنید، امروز حالات و رفتارهایتان مدام عوض می شوند و ممکن است در روابطتان ایجاد مشکل کنند. خودتان را با تلاش برای درک وضعیت فعلی خسته نکنید و تنها با جریان زندگی پیش بروید و ببینید شما را به کجا می برد. اگر فکر می کنید که در محل کارتان کسی دارد به شما حسادت می کند به جای این که واکنش نشان داده و حساسیت او را بیشتر کنید با بی تفاوتی بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر در حین کار قوه تخیلتان را هم به کار بگیرید با عملکرد فوق العاده تان همکاران خود را شگفت زده خواهید کرد. البته اگر مجبور به انجام کارهای خسته کننده و تکراری باشید که مجالی برای بروز خلاقیت شما باقی نمی گذارند دچار احساس گیجی و گمراهی خواهید شد. ولی نگران نباشید، خوشبختانه زمان کافی برای پرداختن به کارهایی دیگر که اجازه استفاده از این قدرتتان را به شما می دهند خواهید داشت. مسئولیت هایتان را به سرعت و با کیفیت انجام دهید و همه را با توانایی های خود تحت تاثیر قرار دهید. گاهی یک هدیه خیلی کوچک می تواند بهترین وسیله برای نشان دادن احساستان به کسی که دوست دارید باشد.
رهـــــــــــــا مسعودی
290 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *