فال روزانه یکشنبه 95/09/14

فال روزانه یک شنبه 14 آذر 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال ،دوست عزیزی که 14 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال شما می توانید همه چیز را در عشق و محبت زیادی که در درون خود احساس می کنید غرق کنید. اما باید احتیاط بیشتری به خرج دهید، چرا که این عشق و توجه بیش از اندازه م یتواند عشقتان را از شما فراری کند. با پایان یافتن زمستان ممکن است برای مجردها فرصت های متفاوتی برای شروع روابط عاطفی به وجود بیاید. سعی کنید انتخاب خود را با دقت بیشتری انجام دهید تا عشقی که به دنبالش هستید را پیدا کنید. با شروع تابستان مسئولیت های خانوادگیتان باعث خواهد شد تمرکزی که روی مسائل حرفه ای دارید را از دست بدهید. بهتر است مهارتهای خود را در انجام وظایف چند گانه بالا ببرید تا در این زمینه به مشکل برنخورید. این مهارت در آینده نیز کمک زیادی به شما خواهد کرد. از همین امروز با خودتان قرار بگذارید که اطلاعات عمومیتان را بلا ببرید و بیشتر اخبار را دنبال کنید و مطالعه بیشتری داشته باشید، این کار به بهبود زندگی شخص و حرفه ایتان کمک زیادی خواهد کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen

خوشبختانه هر مشکلی که با همکارانتان داشته اید را می توانید امروز به راحتی حل کنید، در واقع بهتر است هر اتفاقی که طی هفته گذشته پیش آمده بود را فراموش کنید و از انرژی مثبتی که اطرافتان را فرا گرفته است استفاده کنید. امروز همچنین روز خیلی خوبی برای انجام فعالیت های گروهی و به ویژه همکاری با انجمن های خیریه می تواند باشد، البته هر لحظه که احساس کنید استقلالتان دارد به خظر می افتد خودتان را کنار خواهد کشید. شما مجبور نیستید همه کارهایتان را با دیگران هماهنگ کنید؛ همان کاری که خودتان دلتان می خواهد و می دانید که درست است انجام دهید و اگر کسی با شما همراه نشد هم خودتا را نگران این موضوع نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
اهداف و برنامه های بلند مدتی که برای آینده خود داشته اید این اواخر باعث نگرانی شما شده اند، اما در حال حاضر دارید به موفقیت های خودتان فکر می کنید و می بینید که زحمت هایتان دارند نتیجه می دهند. اگر خوب به آنچه باعث موفقیت شما شده است فکر کنید خواهید دید که حمایت های دائمی و صمیمانه خانواده تان نقش بزرگی در رسیدن شما به اهدافتان داشته است. تشکر و قدردانی خود را با کمک کردن به آنها در رسیدن به اهدافشان نشان دهید و خیالتان از این که استقلال خود را در این راه به خطر نخواهید انداهت هم راحت باشد. با شخصی که در اتوبوس کنارتان نشسته و یا در صف فروشگاه پشت سرتان ایستاده است سر صحبت را باز کنید، اطرافیانتان را ببینید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انرژی زیادی در رابطه با فعالیت های اجتماعی در خود احساس می کنید و دلتان می خواهد در اجتماع ارافتان نقشی داشته باشید و همین باعث می شود برای انجام کارهای داوطلبانه و فعالیت های مربوط به خیریه پا پیش بگذارید. خوشبختانه امروز ناگهان متوجه خواهید شد که قادر هستید با داشتن نگاهی گسترده تر و رها کردن نگرانی از این که دیگران چه فکری در مورد شما می کنند، تمامی چالش هایی که پیش رو دارید را حل کنید. یادتان باشد که فقط احمق ها از نعریف و تمجید دیگران خرسند و از انتقادهای آنها دلسرد می شوند. از ظاهر اوضاع در مورد هیچ چیز قضاوت نکنید و نگاهی عمیق و منطقی داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز رسیدگی کردن به نیازهای شخصی خودتان از اولویت و اهمیت بسیاری برخوردار است، اگر این کار را انجام دهید خواهید توانست به دیگران هم کمک کنید. خوشبختانه رابطه ای که با استرس و فشار روانی زیادی همراه بوده است دارد رو به بهتر شدن و آرامش پیش می رود و این فرصت را فراهم می سازد که آن چه در گذشته پیش آمده بود را جبران کنید. امروز خودتان را با سرعت زندگی هماهنگ کنید تا حتی خودتان هم از این همه پیشرفتی که بدون تلاش زیادی در مسیرتان می کنید متعجب شوید. رفتار مودبانه و بزرگواری شما کمک خواهد کرد تا به جایی که نیاز دارید برسید. شما سوار کشتی خودتان شده اید و تمام بادهای موافق نیز با شما همراه شده اند تا به مقصد برسید.
فـال روزانـه - Daily Omen
شما همیشه ترجیح می دهید رهبری گروهتان را به عهده داشته باشید تا این که بخواهید دنباله روی کسی باشید، اما همراه داشتن عزیزانتان و کسانی که دوست دارید برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است و حاضر نیستید بودن آنها را با هیچ چیز دیگری عوض کنید. سعی کنید در رفتارتان با هم گروهی های خود، خواه اعضای خانواده باشند، یا گروه دوستان یا همکاران رفتاری برابر و عادلانه جایگاه خود را در گروهتان تثبیت کنید. امروز داشتن انعطاف پذیری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، این که بخواهید سعی کنید افکار و ایده های خود را به زور به دیگران تحمیل کنید اصلا گزینه خوبی نخواهد بود. ذهنتان را باز نگه داشته و اگر ایده های دیگران را نمی پذیرید حداقل به آنها گوش کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
جبران رفتارهای قبلیتان در روزهای اول این هفته کاری کاری واقعا تحسین برانگیز خواهد بود و کمک قابل توجهی به داشتن روزهایی بی دغدغه و همراه با آرامش به شما خواهد کرد. این هفته زمانی فوق العاده برای شروع کلاس های بدن سازی و ورزشی برای شما خواهد بود و می توانید نتایج زحماتی که در این زمینه می کشید را به زودی ببینید. این حجم از فعالیت جسمانی به آرامش ذهن و فکر شما نیز کمک خواهد کرد و حالتان را خیلی بهتر می کند. اجازه ندهید شرایطی که به وجود آمده و شما را تحت فشار قرار داده است شما را به انجام کاری که دیگران به شما دیکته می کنند و خودتان نمی خواهید وادار کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز طناب هایی که شما را به تعهدات خانوادگیتان بسته بودند را پاره کرده و خودتان را آزاد کرده اید تا با افرادی که دلتان می خواهد به سوی انجام کارهایی که دوست دارید پیش بروید و تمایل شدیدی به وقت گذراندن با افرادی که شما را به فراتر رفتن از حد و مرزهای همیشگیتان تشویق می کنند احساس می کنید. شرکت در فعالیت هایی که به شما اجازه می دهند خودتان را بیان کنید حالتان را خیلی بهتر خواهد کرد. خوشبختانه امروز این کارها و رفتارها برای شما مشکل خاصی ایجاد نخواهند کرد و مشکلی که بخواهد روزتان را خراب کند برایتان پیش نخواهد آمد. سعی کنید برای رسیدن به اهداف و برنامه هایی که دارید به صورت گروهی کار کنید تا نتایج بهتری به دست بیاورید.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز سعی کنید برنامه روزانه تان را کمی سبک تر کنید و از فشاری که هر روز به خودتان وارد می کنید بکاهید. زمانی را برای این که در کنار خانواده تان باید کنار بگذارید و از بودن در کنار عزیزانتان و محبتی که از آنها دریافت می کنید لذت ببرید. امروز از آن روزهایی است که ثروت و دارایی به شما خیلی نزدیک تر از آن چیزی است که فکرش را بکنید. هر آنچه بخواهید را خواهید یافت، اما این که قدم های لازم را به سوی آن بردارید یا خیر به خودتان بستگی دارد. اگر در جستجوی پاسخی برای سوال هایی هستید که ذهنتان را آشفته کرده اند به درون خود رجوع کنید و تا زمانی که جواب پرسش هایتان را نیافته اید دست از تلاش برندارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما به طرز عجیبی از داشتن خانواده تان و خواهران و برادرانی که در کنارتان هستید خوشحال و شکرگزار هستید. اگر می توانید تا آخر هفته منتظر نمانید و همین امروز یک مهمانی یا دور همی ترتیب داده و همه این عزیزان خود را دور هم جمع کنید. در هیچ گروهی بهتر از گروه اعضای خانواده تان نمی توانید افرادی را پیدا کنید که در باورها و رفتارهایشان به شما شبیه هستند و به شما اجازه می دهند بی آن که نگران چیزی باشید مثل خود واقعیتان رفتار کنید. امروز ممکن است با تردیدهایی دست و پنجه نرم کنید که می توانند نقشی کاملا بازدارنده داشته باشند. یادتان باشد در چنین شرایطی به دنبال ساده ترین راه حل ها باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر بخواهیم احساس امروز شما را در قالب تجربه ای ملموس خلاصه کنیم، حالتان مثل کسی است که روی زمین پولی هرچند اندک پیدا کرده است؛ احساس این که درست وقتی که فکرش را هم نمی کنید یک نفر حواسش به شما هست و می خواهد خوشحالتان کند. سعی کنید این احساس خوشایند را در نزدیکان و اطرافیان خود ایجاد کنید و این حال خوب خود را به دیگران هم هدیه کنید. روابط اجتماعی در امروز شما از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. یادتان باشد که اگر با جریان پیش بروید درست به همان جایی خواهید رسید که باید باشید. به خودتان اجازه ماجراجویی بدهید؛ لازم نیست همیشه فقط از یک راه به مقصد مورد نظرتان برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

بیقراری و آشفتگی دیروزتان دارد از بین می رود و همه چیز خیلی خوب و روبراه به نظر می رسد. امروز شما می خواهید دور و برتان شلوغ باشد، پس با دوستان و عزیزانتان همراه شوید و در خانه تنها نمانید. ارتباط داشتن با دیگران در حال حاضر بیش از هر چیز دیگری حالتان را خوب خواهد کرد. از ثبات و آرامش امروز خودتان لذت ببرید، اما مواظب باشید خودتان را درگیر بحث با کسی نکنید، زیرا دیگران به اندازه شما آرام نیستند و ممکن است با ایجاد تنش و نا آرامی حال خوبتان را بهم بریزند. یک راه فرار برای خود در نظر بگیرید و هر حظه که احساس خطر کردید بلافاصله خودتان را از مخمصه نجات دهید، قطعا شما در این زمینه مهارت زیادی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما به این نیاز دارید که کمی با خودتان خلوت کرده و باتری هایتان را شارژ کنید، اما نمی توانید نیازهای خانواده و دوستانتان را نادیده گرفته و در زمانی که محتاج شما هستند در کنارشان نباشید. سعی کنید تعادلی ین این دو وجود آورده و تا جای ممکن آرامش و سکوت محیط اطرافتان را حفظ کنید و تا وقتی که کسی به شما نیاز ندارد سرتان به کار خودتان باشد؛ یادتان باشد که قرار نیست همه مشکلات دیگران را شما حل کنید. مشکلات و اتفاقاتی که در پیش بینی هایتان در نظر نگرفته بودید ممکن است ناگهان پیش رویتان سبز شوند، حواستان را خوب جمع کنید و در عالم خیال و رویا فرو نروید تا کنترل اوضاع از دستتان خارج نشود.