فال روزانه یکشنبه 96/03/28

فال روزانه یک شنبه 28 خرداد 1396
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 28 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال اعتماد به نفس شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد و از مهارت های فوق العاده ای که در کارهای تجاری دارید بهره بسیار زیادی خواهید برد. پروژه های کاری و قراردادهای جدید وضعیت اقتصادی شما را تا حد بسیاری بهبود خواهند بخشید و به ثبات مالی نسبی دست خواهید یافت. اگر کارهای قانونی، حقوقی و یا دولتی ناتمامی داشته باشید امسال فرصت های خوبی برای به سرانجام رساندن آنها در اختیارتان قرار خواهد داد. متاهل ها ممکن است با همسرشان اختلاف نظرهایی داشته باشند، اما خوشبختانه هیچ خطری زندگی زناشویی آنها را تهدید نمی کند، رابطه تان هر چقدر هم که با هم خوب باشد بالاخره از قدیم گفته اند دعوا نمک زندگی است. در نیمه دوم سال اخبار هیجان انگیزی از خارج از کشور به گوشتان خواهند رسید که اعضای خانواده تان را نیز خوشحال خواهند کرد. سفر کردن امسال می تواند منافع بسیاری برای شما داشته باشد و فرصت ایجاد روابط جدید حرفه ای و خصوصی را برایتان فراهم کند. خصوصا اگر مجرد باشید در سفرهایتان می توانید به دنبال یافتن عشق نیز باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز احساس می کنید که تعهدات اجتماعیتان بیش از اندازه شما را تحت فشار قرار داده و محدود کرده اند، به همین دلیل هم دنبال راه فراری هستید تا خودتان را نجات دهید. زمان زیادی برای نقشه پردازی ندارید و باید بلافاصله دست به کار شوید، ولی خوشبختانه شما توانایی این را دارید که در چنین موقعیت هایی بی آن که هیجان زده شوید اوضاع را تحت کنترل خود دربیاورید. فقط این را در نظر داشته باشید که برنامه تان را فقط محدود به زمان حال نکنید و چند هفته آینده را هم در نظر داشته باشید. اگر احساس می کنید تعطیلات آخر هفته برای از بین بردن خستگیتان کافی نبوده اند و به تنوع بیشتری نیاز دارید از همین امروز برای یک سفر چند روزه برنامه ریزی کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
راه هایی که در حال حاضر در مقابل خود می بینید با یکدیگر در تعارض هستند، چرا که نیازهای شخصیتان شما را به راهی کشانده و توقعاتی که دیگران از شما دارند نیز شما را به سویی دیگر می کشانند. در حالت عادی شما گزینه های پیش رویتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دادید تا راهی را که منطقی تر است انتخاب کنید اما در شرایط موجود شاید بهترین راه این باشد که بین هر دوی این ها تعادلی منطقی ایجاد کنید و هیچ یک را نادیده نگیرید. شما احساس می کنید که به دوستی های عمیق تری نیاز دارید. برای این کار باید به سراغ دوستهای قدیمیتان که مدتی از آنها بی خبر بوده اید بروید و فاصله هایی که بینتان ایجاد شده اند را بار دیگر از بین ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال حاضر احساسات درونی شما از قدرتی بیش از پیش برخوردار هستند و می توانید نیازها و خواسته های اطرافیانتان را درک کنید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد که آشنایی هایتان را به دوستی و دوستی هایتان را به پیوندهایی عمیق و پایدار تبدیل کنید و حتی رابطه عاشقانه تان را نیز تحت تاثیر قرار داده و بهبود خواهد بخشید. شاید هم دارید رابطه عاطفی گذشته تان را برای همیشه پشت سر می گذارید و فکر می کنید آماده اید که تجربه تازه ای را آغاز کنی، اما بهر حال بهتر است فعلا برای مدتی دست نگه دارید. چند هفته آینده فرصت های فوق العاده ای را برای بهبود وضعیت عاطفیتان برای شما فراهم خواهند کرد، پس بیشترین بهره را ازآنها ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen
ماه گذشته این فرصت  را در اختیار شما قرار داد که شناخت بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید و برخی جنبه های شخصیت خود را محکمتر کرده و به ثبات برسانید. حالا شما دارید وارد مرحله پذیرش می شوید و خودتان را به همان صورتی که هستید قبول می کنید و این کار شما قطعا پاداش ها و نتایج مطلوبی برایتان به همراه خواهد داشت. امروز شما کمی بی صبر هستید و این موضوع رفتارتان با اطرافیانتان را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. اما یادتان باشد که احتیاط خیلی بهتر از عجله به کارتان خواهد آمد و اگر کمی سیاست به خرج دهید و صبر کنید تا شرایط به نفع شما تغییر پیدا کند نتایج خیلی بهتری را دریافت خواهید کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز برای شما آغازگر دوره ای خوشایند و همراه با احساس رضایتمندی خواهد بود. شما به طور خاصی احساس خوشحالی و خوشبختی می کنید. اعتماد به نفس، آرامش و کاریزمای قابل توجهی که در این شرایط پیدا کرده اید هر جایی که بروید توجه دیگران را به خود جلب خواهند کرد. شما چند ماه گذشته فشار زیادی به خود وارد کرده و از منابع انرژی خود بیش از اندازه استفاده کرده اید، اکنون زمان بهره برداری از نتایج فرا رسیده است. با وجود این که امروز قلبا برای حمایت و کمک به نزدیکان و دوستانتان آماده هستید، کارهایتان ممکن است زیاد با خواسته قلبیتان مطابقت نداشته باشند. در واقع رفتارتان می تواند به جای این که گرم و دوستانه باشد خیلی سرد و همراه با بی اعتنایی به نظر برسد.
فـال روزانـه - Daily Omen
اکنون زمان فوق العاده ای برای رها شدن از هر چیزی است که بین شما و رسیدن به اهدافتان فاصله ایجاد می کند. محدودیت های خودتان و آنچه نمی توانید تغییر دهید را بپذیرید، اما به سادگی هم از میدان به در نروید. وقتی نقشه و برنامه مشخصی در دست داشته باشید بیشترین اعتماد به نفس را در رابطه با آینده تان خواهید داشت. شما دوست دارید برای رسیدن به اهدافتان با اولویت هایی تثبیت شده و یک استراتژی همراه با سعی و پشتکار پیش بروید. با این حال تعهدات قبلیتان انتخاب هایتان را محدود کرده اند و حاضرید هر کاری کنید تا خودتان را از این محدودیت ها رها کنید. عکس العمل های ناگهانی که از روی درماندگی و سردرگمی باشند به شما کمک زیادی نخواهند کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen
چند هفته آینده برای شما منافع مادی بسیاری را به همراه خواهند داشت؛ شما این اواخر به سختی کار کرده اید و هیچ تعجبی ندارد اگر بالاخره نتیجه زحماتتان را به صورت ملموسی به دست بیاورید و ببینید که چقدر از مسیر را طی کرده اید. امروز شما می توانید خیلی خوب با دیگران ارتباط برقرار کرده و با درک احساسات و نیازهایشان آنها را با خود همراه کنید، از این موقعیت بیشترین بهره ممکن را ببرید. شما نسبت به توانایی خود در تغییر دادن جهت زندگیتان شور و اشتیاق بسیاری دارید هر چند شاید امروز در این زمینه کار زیادی از دستتان برنیاید. در واقع وضعیت موجود مثل این است که ذهنتان آزاد ولی دست هایتان بسته باشد، اما خیلی زود اوضاع به نفع شما تغییر خواهد کرد.
فـال روزانـه - Daily Omen
شرایط کیهانی موجود ایجاب می کنند که شما تاش بیشتری از خودتان نشان بدهید و برای این کار باید از عالم فکر و خیال بیرون آمده و با دنیای واقعی روبرو شوید. سعی شما برای به دست آوردن استقلال کمی غیر منطقی شده است و دارید از همه فاصله می گیرید؛ باید کمی بیشتر با دیگران ارتباط برقرار کنید و حداقل از حمایت عاطفی آنها بهره مند شوید. امروز مسائل عاطفی برای شما همچون معمایی پیچیده هستند، زیرا از طرفی نیاز به احساس امنیت و حمایت عاطفی دارید و از طرفی دیگر می خواهید استقلال خود را حفظ کنید. خوشبختانه برای شما امکان پذیر است که از هر دوی اینها بهره مند شوید ولی بهترین حالت برای شما این است که تا جای ممکن نسبت به طرف مقابلتان مقاومت و مخالفت نکنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
 امروز در ابتدای روز وقتی به اهدافتان فکر می کنید مسیر مستقیمی را پیش روی خودتان می بینید که بدون هیچ گونه پستی و بلندی شما را یکراست به مقصدتان خواهد رساند. با این حال هر چه در طول روز پیش می روید می بینید که دو راهی های زیادی سر راهتان پیدا می شوند و انتخاب راهی که باید ادامه دهید برای شما بسیار دشوار خواهد بود. چالشی در انتظار شما قرار دارد و مجبور خواهید بود برای سوال های فلسفی که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند جواب های قانع کننده ای پیدا کنید. اگر این جوا بها را در درون خود پیدا نکردید تا جای ممکن به منابع قابل اعتماد و تایید شده مراجعه کنید تا به بیراهه نروید.
 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کمی احساس سرگشتگی می کنید و قاطعیت و آسودگی خیال جای خود را به علامت سوال بزرگی داده است. احساس می کنید هر راهی را که در پیش می گیرید ناگهان در میانه راه به جایی می رسد که معلوم نیست به کجا خواهد رسید. شما احساس می کنید که در یک ماه گذشته برای هدایت زندگی عاطفیتان تلاش بسیار زیادی کرده اید. تا جایی که توانسته اید در کنار عشقتان بوده اید و سعی در حفظ ثبات و آرامش رابطه داشته اید و تا جای ممکن از هر گونه بحث و درگیری اجتناب کرده اید. حالا این زحمات شما به ثمر نشسته اند و می توانید با خیال راحت دست از احتیاط بیش از حد توانتان بردارید و خود همیشگیتان باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز انرژی مثبت قابل توجهی را برای شما به ارمغان خواهد آورد که در ماه آینده نیز کم و بیش ادامه خواهد داشت. شما با افراد بسیاری آشنا خواهید شد و روابط رضایت بخشی را ، چه از لحاظ فکری و چه عاطفی، با آنها خواهید داشت.  ماهی که پیش رو دارید نوید بخش اتفاقاتی بسیار خوب و موفقیت های بسیار خواهد بود. شاید پر رنگ ترین جنبه های زندگیتان در ماه آینده در زمینه مسائل عاطفی و همچنین تفریح و خوشگذرانی باشند. با وجود این که طی چند هفته گذشته کارها با سرعت خیلی زیادی پیش می روند و سرتان خیلی شلوغ بوده است، تازه اول کار هستید و باید انتظار بیشتر از اینها را داشته باشید زیرا تا آخر این ماه یک دنیا کار برای انجام دادن دارید.
فـال روزانـه - Daily Omen
چند هفته آینده برای شما دوره ای همراه با احتیاط و کمی ترس خواهد بود. شما کمتر بیرون می روید، با دیگران و به ویژه با غریبه ها زیاد ارتباط برقرار نمی کنید  ترجیح می دهید تا جای ممکن از مرکز توجه دور بمانید. با این حال هر رابطه ای که در این دوره شکل بگیرد خیلی محکمتر و جدیتر از همیشه خواهد بود زیرا با دقت و وسواس بیشتری انتخاب و آغاز شده است. در ماهی که پیش رو دارید اوضاع نسبت به قبل خیلی بهتر خواهد شد، اما باید در نگرش خود تعدیلات و تغییراتی ایجاد کنید. امروز شما خیلی خوب اطرافیانتان را درک می کنید و این موضوع باعث محبوبیت زیاد شما در میان آنها خواهد شد. برای این که به نتایجی که می خواهید دست پیدا کنید دانش و تجربه را با هم همراه کنید.