فال روزانه یک‌شنبه 94/01/30

فال روزانه 30 / 01 / 1394

فروردین

با اینکه به ماه دوم سال جدید نزدیک هستیم، اما برای دوباره آغاز کردن دیر نیست. امروز فرصت خوبی برای ریبوت کردن سیستم زندگی است. باید برنامه هایی که فضای زیادی از زندگی را اشغال کرده اند و باعث کند شدن برنامه هایتان هستند را دور بریزید. به زبان ساده تر، امروز فرصت خوبی برای ارتباط دوباره با اهداف و آرزوهایی است که مدت هاست در گوشه ذهنتان در حال خاک خوردن هستند.

اردیبهشت

تغییر کنید. تغییر و آغاز روش های نو برای شما لازم است. از سال جدید و ماه جدیدی که در پیش است استفاده کنید. شما به شدت نیاز دارید وارد مراحل تازه ای از زندگی بشوید. در یک رکود گرفتار شده اید و نه پیش می روید نه هیجانی برای انجام کاری دارید. با مشورت حتما می توانید بهترین روش برای تغییر را پیدا کنید. از خانواده، دوستان یا حتی مشاور برای یافتن راه های مناسب کمک بگیرید. امروز تحت حمایت کامل کائنات هستید از این فرصت بهره بگیرید.

خرداد

فردا ماه عوض می شود و شما نیز همراه با آن وارد فاز جدیدی می شوید. زمان آن است که از صحبت کردن دست بردارید و اهداف و رویاهای خود را اجرایی کنید. با خودتان صادق باشید. ببینید قلبتان دقیقا از شما چه می خواهد و در چه حوزه ای حس بهتری دارید. امروز  نشانه های زیادی در دنیا برای شما وجود دارد. فقط باید چشمان خود را باز کنید تا درب درست را انتخاب کنید و وارد آن شوید. از امروز تا شش ماه دیگر تحولات بسیار خوبی در انتظار شما است. پس صبور باشید تا بذرهایی که کاشته اید، سبز شوند.

تیر

فکر می کنید تا کجای آسمان می توانید پرواز کنید؟ این سوالی است که امروز باید از خودتان بپرسید. پاسخ این سوال، موفقیتِ بزرگی را برای شما رقم خواهد زد. از امروز تا شش ماه دیگر فرصت های بسیار خوبی برایتان مهیا شده است. فقط باید حواستان به نشانه ها باشد. از اینکه وارد مسیر تازه ای بشوید، نترسید. تغییر یکی از ملزومات زندگی شما است. از اینکه از دیگران کمک و مشورت فکری بخواهید هم خجالت نکشید. شما به این مشورت ها نیاز دارید.

مرداد

امروز زمان برنامه ریزی برای رویدادهای تازه در زندگی است. فردا ماه جدید از سال جدید آغاز می شود و می تواند بهانه خوبی برای آغاز باشد. بنشینید و با خودتان صادقانه در مور خواسته ها، اهداف و بودجه مالیتان فکر کنید و آنها را بررسی کنید. امروز بهترین فرصت است تا با مشورت و کمک دیگران، مقصد جدیدی در زندگی برای خود تعیین و برای تحقق آنها، برنامه ریزی کنید. از برنامه های کامپیوتری یا اپلیکیشن ها موبایل برای روی برنامه بودن استفاده کنید.

شهریور

فردا ماه عوض می شود و شما وارد فاز جدیدی از زندگی خواهید شد. گویا با تغییر ماه، شما نیز دوباره جان می گیرید و از نظر فکری و احساسی حس جوان یبیشتری خواهید داشت. از فرصت امروز برای کشف راهکارهای جدید یا حتی حوزه های کاری یا احساسی جدید استفاده کنید. بهترین فرصت برای داشتن افکار خوب است. تصمیماتی که امروز می گیرید نیز نتایج بسیار خوبی خواهند داشت. مهم این است که از مشورت و کمک گرفتن از دیگران نترسید و کارهای خود را گروهی انجام دهید.

مهر

امروز شاهد تغییرات زیادی در زندگی خواهید بود. از نظر احساسی بسیار آرام و شاد هستید و می دانید دقیقا چه می خواهید . این ثبات فکری به شما کمک می کند تا رابطه عاطفی خود را خیلی بهتر از قبل کنید. از امروز یاد می گیرید در زندگی به جای استفاده از واژه «من» از «ما» استفاده کنید. این بزرگ ترین تغییری است که امروز با آن مواجه خواهید بود و موفقیت های بسیاری برای شما به دنبال خواهد داشت. امروز می توانید انرژی تازه ای به خود و زندگی خود ببخشید.

آبان

از هوای خوب بهاری استفاده کنید. ماه دوم این فصل هم رسید و شما هم باید از این زیبایی استفاده کنید و بیشتر به سلامت روح و جسم خود بها دهید. بیرون بروید و هوای تازه نفس بکشید. لباس های نو برای خود بخرید و عادت های بد را کنار بگذارید. از امروز رویه تازه ای در زندگی را شروع کنید. اراده خود را تقویت کنید و بدانید فقط آغاز هر کاری سخت است. امروز توان روحی و احساسی ایجاد تغییر را دارید. آن را قدر بدانید و استفاده کنید. از کمک گرفتن از اطرافیان خجالت نکشید و بدانید که این نشانه ضعف نیست.

آذر

امروز کمی از کامپیوتر و دنیای مجازی فاصله بگیرید. از زیبایی های بهار استفاده کنید. بیرون بروید و هوای سالم را نفس بکشید و از زیبایی خیره‌کننده طبیعت لذت ببرید. با دیدن رویش دوباره جوانه ها و گل ها، این حس در شما هم به وجود می آید تا دوباره از نو  آغاز کنید. راه های تکراری و اشتباه قبل را کنار بگذارید. کمی دورتر از خود بایستید و با نگاه تحلیل‌گر خود را زیرذره بین ببرید. درهایی که بن بست بوده اند را برای همیشه ببندید و به دنبال باز کردن درهای تازه و ورود به دنیاهای تازه باشید.

دی

آیا آمادگی انقلاب کردن دارید؟ همه بساط فکر خود را به هم بریزید و آثار منفی را آتش بزنید و پرچم پیروزی های تازه را بر فراز اشتباه های گذشته نصب کنید. امروز بهترین فرصت برای از نو آغاز کردن است. نه تنها حال و هوای طبیعت امروز خوب است و به شما انرژی های خوب می دهد، بلکه خودتان دید بسیار خوبی دارید و می توانید خیلی کارهای تازه را با افکار قابل اعتماد آغاز کنید. هر تغییری امروز خوب است. از تغییر دکوراسیون خانه گرفته تا تغییر در اهداف. امروز برای زن های زندگی خود – خواهر، مادر یا همسر – ارزش بسیار زیادی قایل باشید.

بهمن

روشنایی خود را زیر صخره های تاریک مخفی نکنید. خودتان باشید اما از مشورت و همفکری دیگران هم استفاده کنید. امروز بیشتر از اینکه به کارهای خود برسید، به حرف های دیگران گوش کنید. بدون شک ایده های نابی به ذهنتان خطور خواهد کرد که همه در نتیجه خوب گوش کردن به حرف و نظرات دیگران است. امروز این فرصت را دارید تا بیشتر و بهتر از همیشه استعدادهای خود را کشف کنید. روی مهارت هایی که بیشتر خودتان را راضی می کند، مانور دهید.

اسفند

«هی، پول های بزرگ به سمت من بیایید!» امروز حس و حال شما این گونه است. و انرژی کائنات هم کاملا منطبق با خواسته شما خواهد بود. همه چیز عالی خواهد بود. ماه دوم از سال جدید در حال شروع شدن است و بهترین فرصت برای شماست که تنبلی ها را کنار بگذارید و وارد مسیرهای تازه ای از زندگی بشوید. از خودتان بپرسید دقیقا چه چیزی دوست دارید و در همان مسیر دنبال خوشحالی خود باشید. دیگران نقش پررنگی در موفقیت شما خواهند داشت. از نظرات و حرف های آنها غافل نشوید.