ابزار پشیمانی الهام عرب در دادگاه /تصاویر - پرتال جامع واکنش | اخبار سیاسی ، فرهنگی ، گردشگری ، زناشویی ، سرگرمی ، عکس بازیگران ،دنیای مدل
کافه گردش
سرگرمی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۹:۳۱ ق.ظ

ابزار پشیمانی الهام عرب در دادگاه /تصاویر

پرتال اجتماعی واکنش:در جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران با قضات دادسرای جرائم رایانه‌ای در راستای افشای پروژه مدلینگ یک داوطلب پشیمان شده مدلینگ حضور داشت.در جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران با قضات دادسرای جرائم رایانه‌ای در راستای افشای پروژه مدلینگ یک داوطلب پشیمان شده مدلینگ حضور داشت که طی اظهاراتی به ماجرای جذب خود به این فعالیت اشاره کرد و به کسانیکه علاقه دارند که وارد این فعالیت شوند تاکید کرد که به تبعات ناشی از این فعالیت بیشتر فکر کنند چرا که ورود به این شبکه ها شاید به دست خود شخص باشد اما خارج شدن از آن اینگونه نیست.

این فرد که الهام نام داشت با بیان اینکه عشق خانواده و وطن باعث حضورش در این جلسه شد پاسخگوی سوالات دادستان تهران شد.

عباس جعفری دولت آبادی در راستای افشای پروژه مدلینگ در ایران با طرح سوالی مبنی براینکه چگونه به این فعالیت جذب شدید از این داوطلب پشیمان شده خواست که توضیحی در این رابطه ارائه دهد.

ابزار پشیمانی الهام عرب در دادگاه /تصاویر

 

الهام: به این جلسه آمدم تا تجربیات خودم به دیگران انتقال دهم تا دیگران دچار اشتباهی که من شدم نشوند.

وی ادامه داد: من فکر می‌کنم همه انسان عاشق زیبایی و شهرت هستند و دوست دارند دیده شوند؛ اما مهم این است که به چه قیمت می خواهند دیده شوند و در مقابل دیده شدند چه چیزهایی را از دست می دهند.

الهام گفت: بازیگران سینما نیز دیده می شوند اما چیزی را از دست نمی دهند و حتی بسیاری از ارزش هایشان را هم حفظ می کنند اما یک مدل به تناسب این کار حجابش را از دست می دهد و شناخت و مشهور بودنش در ازای از دست دادن آبرویش است.

وی ادامه داد: دیالوگ یک فیلم خارجی را که دیده ام بخاطر دارم که در آن گفته می شد که شاید مردان از زنان خیره سر خوششان بیاید ولی هرگز با آنها ازدواج نمی کنند بنابراین باید در نظر داشت که ما در یک جامعه ایرانی زندگی می‌کنیم.

دادستان تهران گفت: چرا این کار را انتخاب کرده اید آیا جاذبه مالی باعث انتخاب این کار شد؟

الهام گفت: یکی از علت های آن این بود که دوست داشتم دیده شوم و دیگری درآمد بالایی که مدلینگ بودن در ایران و در کشورهای دیگر دارد موجب جذب من به این کار شد.

جعفری دولت آبادی تصریح کرد: ماهیانه به طور میانگین چقدر درآمد دارید؟

داوطلب پشیمان شده مدلینگ پاسخ داد: فرق می کند اما به طور میانگین ۱۰ میلیون

دادستان تهران گفت: خودتان وارد این کار شدید یا کسی شما را وارد کرد؟

الهام تصریح کرد: اولین بار به وسیله یکی از خانم ها که گریمور من بود وارد این کار شدم و سپس از طرق عکاس ها و گریمور های دیگر از من دعوت شد.

 

ابزار پشیمانی الهام عرب در دادگاه /تصاویر

 

دادستان تهران گفت: چه مقدار از شما در فضای مجازی و شبکه های خارجی عکس منتشر شده است؟

داوطلب پشیمان شده مدلینگ پاسخ داد: عکس های بسیاری زیادی پخش شده است در واقع ورود به این شبکه شاید به دست  خود شخص باشد اما خارج شدن از آن خیر.وی ادامه داد: من خودم دیگر دوست ندارم عکس بی حجابم در این صفحه ها منتشر شود.

جعفری دولت آبادی گفت: در این کار آیا سفر خارجی هم داشتید و در آنجا چه فعالیتی می کردید؟

الهام گفت: بله، برای سالن های خارجی مدل بودم سفرهای خارجی درآمد زیادی نداشت اما تمام هزینه های سفر به عهده خودشان بود و باعث شهرت در عرصه کاری می شد.

دادستان تهران گفت: افراد در داخل کشور چگونه جذب و شناسایی می شدند؟

الهام پاسخ داد: مرجعی وجود ندارد که مدیریت کند کاملا شانسی است.

جعفری دولت آبادی گفت: بدون برنامه که نمی شود بنابراین چگونه یک خانم جذب این فعالیت می شود؟

الهام گفت: یکی از علت هایی که یک مدل در کارش موفق می شود تفاوت چهره است در واقع تفاوت چهره مدل در بدون آرایش و با آرایش بودن آن است.

دادستان تهران گفت: این افراد چگونه در کشور در آرایشگاه و مزون ها جذب می شوند؟

داوطلب پشیمان شده مدلینگ اظهار کرد: از طریق خود مدل ها، عکاسها و گریمور ها یکدیگر را می شناسند و کم کم عکس یک مدل که ۵۰۰هزار تومان از یک گریمور می گیرد ممکن است ۲۰۰ میلیون برای آن گریمور درآمدزایی داشته باشد.وی ادامه داد: به واسطه شبکه اینستاگرام و به تعداد لایک ها و کامنت هایی که یک عکس می گیرد متوجه می شوند که عکس خوب است بنابراین به واسطه این شبکه مدل شناخته می شود.

دادستان تهران گفت: عکس ها را خودت منتشر می کردی یا کسی دیگری این کار را می کرد؟

الهام تصریح کرد: عکس ها را در پیج شخصی خودم منتشر می کردم  و عکاس ها و گریمورها هم برای تبلیغات در شبکه هایی دیگر اینستاگرام که به شکل شبکه های تبلیغاتی منتشر می کردند.

دادستان تهران گفت: در تهران چه تعداد عکاس وجود دارد که این عکس ها را منتشر می کند؟

وی افزود: گریمورها اغلب سالن ندارند و در خانه فعالیت می کنند و عکاس ها نیز باغ اجاره می کنند و دفتر ندارند.

دادستان تهران چه توصیه ای به خانواده ها و جوانان دارید که دچار این اشتباه نشوند؟

الهام پاسخ داد: بسیاری از این خانم ها در پیج من می آیند و مطرح می کنند که دوست دارند مدل شوند، شاید عکس برای آنها جذاب باشند اما باید به تبعات آنها فکر کنند.

این داوطلب پشیمان شده مدلینگ در پایان خاطرنشان کرد: آرزوی تمام دختران این است که به خانه بخت بروند و خوشبخت شوند اما باید دید آیا فردی که مدل است انتخاب فردی می شود که دوستش دارد، ۹۰ درصد پاسخ منفی است.

سارا ابراهیمی
928 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۳ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. ناشناس در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  چه مسخره !!!! یعنی ازدواج باعث خوشبختی میشه و به خاطر پسرا سراغ این شغل نباشند خب مدل برای لباس دختراست برای پسر که مدل نشده .فک نکنم این صحبتها مال خودش باشه یا شکنجه شده یا فریبی در کاره من دوسش دارم و مدل شدنشون به مرد جماعت هیچ ربطی نداره نیمی از جمعیت جامعه زن هستند و مهم چرا لباسهاشون مدل نداشته باشه پس چه چیزو انتخاب کنن با عقل جور در نمیاد ضمنا این خیره سری نیست مدل برای خانوماست نه آقایون مردا نباید تو پستهای خانوما پیام بزارند عزیزم ازدواج کجاست مدل باش و دنبال نسیه نباش

 2. ناشناس در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  سرای حالا عرضه خوشبخت کردن ندارن

 3. ناشناس در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  پسرای حالا عرضه خوشبخت کردن ندارن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
بستن پنجره