کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۰ ق.ظ

انتشار عکس بدون حجاب همسر دروازه‌بان معروف فوتبال

پرتال اجتماعی واکنش:در حالی که خواسته یا ناخواسته برخی از چهره‌های ورزشی و هنری به الگویی برای جوانان کشور تبدیل می‌شوند، معلوم نیست چرا برخی از آنان حرمت حریم خصوصی و بایسته‌های ارزشی جامعه را نادیده می‌گیرند.امروز عکسی در صفحه اینستاگرام یکی از دروازه بانان مطرح فوتبال کشور منتشر شد که حکایت از برگزاری جلسه خواستگاری وی داشت.

انتشار عکس بدون حجاب همسر دروازه‌بان معروف فوتبال

در این عکس در حالی فوتبالیست مذکور خبر خواستگاری و پذیرش خود از ناحیه خانواده و عروس خانم را رسانه‌ای کرده که ایشان بدون روسری است.صرف نظر از بروز این مساله در ماه مبارک و پاس نداشتن حرمت این ماه در انتشار چنین عکسی معلوم نیست این دروازه‌بان با چه هدف و البته توجیهی به این مساله دور از عرف شرع و اخلاق مبادرت کرده است در عین حال ماجرا آنگاه دردناک‌تر می‌شود که جمعی از هوادارادن وی نیز با هدف مشارکت در این شادی به ایشان تبریک گفته‌اند. به نظر می‌رسد افرادی از این دست از آن جهت که مقبول مردم هستند در قضایایی این چنین مهم قدری در جوانب اقدامات خود بیشتر تامل کنند.

سارا ابراهیمی
4,495 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

بدون دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. ترکاشوند در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵:
    Thumb up 0 Thumb down 3

    چه لزومی داره که با نشان دادن حریم خانواده ها و یا ایجاد حساسیت نسبت به اشاعه بی بند وباری جوانان را به سمت موارد بی معنی جذب کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *