بارداری ستاره مشهور هالیوودی /عکس

پرتال اجتماعی واکنش: رسد آن هاتوی امسال دلیل دیگری برای شکرگذاری در جشن شکرگذاری امسال دارد. چراکه این ستاره برنده اسکار، اولین فرزند خود را باردار است.به نظر می رسد آن هاتاوی امسال دلیل دیگری برای شکرگذاری در جشن شکرگذاری امسال دارد. چراکه این ستاره برنده اسکار، اولین فرزند خود را باردار است.

بارداری ستاره مشهور هالیوودی و بازیگر فیلم بینوایان

آن هاتاوی با پیراهن مشکی گیپور در افتتاحیه فیلم

بازیگر 33 ساله فیلم مشهور”بی نوایان” اولین بار هنگامی که در ماه سپتامبر با یک پیراهن مشکی گیپور در افتتاحیه فیلم ” The Intern in London” شرکت کرد، توجه خبرنگاران را نسبت به احتمال این موضوع جلب کرد.
این بازیگر که به طور معمول لاغر است، در هفته های اخیر لباس های زیرکانه ای را انتخاب کرده بود تا توجه را از ناحیه میانی بدنش برگرداند.

اگرچه وی رسما اخبار بارداری را اعلام نکرد، ولی تمایل به بچه دار شدنش را نیز پنهان نکرد و گفت:”من از سن 16 سالگی دوست داشتم مادر شوم، ولی در عین حال می خواستم شغل خود را نیز داشته باشم.”

 بارداری ستاره مشهور هالیوودی و بازیگر فیلم بینوایان

آن هاتاوی و همسرش ادام شولمن

“بنابراین الان فکر می کنم به سنی رسیدم که نمی دانم دقیقا چه زمان خواهد بود ولی فکر می کنم برای من وقت خوبی است.”
در سال 2012 یک پانل مذاکره از خانم هایی نظیر نوآمی واتس، هلن هانت، امی آدامز، ریچل ویز، ماریون کوتیلارد و سالی فیلد و آن هاتاوی تشکیل شده بود. هاتاوی که در آن زمان نوعروس بود به گزارش پرشی وی در مصاحبه ای گفته بود:”من تنها فرد در این جمع هستم که هنوز مادر نشدم. امیدوارم به زودی به جمع این گروه بپیوندم.”

 بارداری ستاره مشهور هالیوودی و بازیگر فیلم بینوایان

آن هاتاوی و همسرش در انتظار اولین فرزند خود هستند