تصاویر دیدنی‌ از چهر‌ه‌های سیاسی در لحظاتی خاص

 پرتال اجتماعی واکنش: سیاستمداران در این تلاش‌های خود سعی کردند چهره موجه و مرتب خود را حفظ کنند. آنها گاه موفق بودند و گاه نتوانستند ژستی آبرومندانه داشته باشند.

روزنامه واشنگتن‌تایمز 15 تصویر از مقامات کشورها در حالات جالب و گاه خنده‌ندار منتشر کرده است.

ولادیمیر پوتین که گویی می‌خواهد ثابت کند تحریم‌های اقتصادی به کشورش آسیبی نرسانده، در یک سالن بدنسازی با لباسی به‌قیمت بیش از 3000 دلار مشغول ورزش است.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاص

یقیناً تصویر زمین خوردن پیرمردی 90ساله خوشایند نیست. اما نکته جالب تصویر اینجاست که دولت رابرت موگابه، رئیس‌جمهور زیمبابوه، اساساً چنین اتفاقی را تکذیب کرده و سعی در حذف این تصویر از رسانه‌ها داشت.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاصتونی ابوت، نخست‌وزیر سابق استرالیا،‌ پیازی را با پوست گاز می‌زند.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاصتلاش اوباما برای دست دادن با عبداللطیف بن رشید الزیانی، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس،‌ با شکست مواجه می‌شود.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاصفرانسوا اولاند، سال بسیار سختی را در فرانسه گذرانده و یقیناً آغوش گرم کری پیام حمایت‌آمیزی برای وی داشته است.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاص

و اما وقتی یکی از نمایندگان مخالف دولت اوکراین پس از اینکه دسته‌گلی برای نخست‌وزیر در مجلس می‌برد سعی می‌کند او را از تریبون دور سازد.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاص

 

اما نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند، برای بغل کردن مردم دنبال هیچ دلیلی نمی‌رود. او هر کسی را که ببیند در آغوش می‌گیرد.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاصتصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاصتصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاصخنده‌های ظریف،‌ وزیر امور خارجه ایران،‌ نیز پایان‌ناپذیر هستند.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاصتصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاصتصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاص

اما در این بین آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، سعی می‌کند یک ماهی را تقریباً درسته ببلعد.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاص

در این تصویر نیز دیوید کامرون، نخست‌وزیر انگلستان، با کارد و چنگال ساندیچ هات‌داگ می‌خورد.

تصاویر دیدنی‌ از چهرهای سیاسی در لحظاتی خاص