کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۷:۵۱ ب.ظ

دختر ۱۷ساله‌ای که خون گریه می‌کند /عکس

پرتال اجتماعی واکنش:دانشمندان در حال بررسی موردی نادر هستند که در آن در ۵ روز از روزهای هفته از بینی، چشم، انگشتان، گوش و برخی دیگر از اندام‌های بدن این دختر خون می‌آید.مارین هوی دختری ۱۷ ساله و اهل بریتانیا است که تا چند سال پیش هیچ مشکلی از نظر سلامتی نداشت.مارین دچار عارضه‌ای است که سبب شده است روزی ۵ مرتبه از صورت و دستانش خون بیاید و پزشکان و متخصصان با وجود تلاش‌های فراوان نتوانسته‌اند خونریزی او را متوقف کنند و حتی نتوانسته‌اند به علت این مشکل پی ببرند.

دختر ۱۷ساله‌ای که خون گریه می‌کند /عکس

در چند ساله اخیر مارین ناگهان متوجه شد که روزی ۵ بار از برخی نقاط بدنش همچون چشم، گوش‌ها، زبان، بینی و بند انگشتانش خون می‌آید. این خون‌ریزی‌ها با یک سردرد و چند سرفه در سال ۲۰۱۳ آغاز شد و تا الان ادامه داشته است. در سال ۲۰۱۵ در حالی که حمله‌ای میگرنی به او دست داده بود، او به خواب رفته بود و هنگامی که بیدار شد در آیینه دید که یک طرف صورتش از خون پوشیده شده است و منشاء آن از چشمش بوده است.

پزشکان نتوانستند علت و منشاء خون‌ریزی در اجزای بدن او را تا کنون کشف کنند و تا به حال چنین موردی را در طول دوران طبابت خود تجربه نکرده بودند و علائمی از سرطان خون، تومور و مشکلات خونی نیز در او دیده نشده است. در حال حاضر با هر بار خون‌ریزی او دچار حمله‌های میگرنی و سرگیجه می‌شود و زندگی‌اش کاملا با بحران مواجه شده است و از پزشکان و متخصصان درخواست کمک کرده است.

سارا ابراهیمی
875 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *