کافه گردش
سرگرمی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱:۴۵ ب.ظ

روش‌های جدید و جالب برای تقلب /تصاویر

پرتال اجتماعی واکنش: چندی پیش دو برگه آزمون SAT در فضای مجازی منتشر شد که در حقیقت هشداری برای معلمان و والدین نسبت به روش‌های جدید تقلب محسوب می‌شود.

تصاویر/ روش‌های جدید تقلب!

به همین منظور، در پایگاه اینترنتی کورآ از کاربران خواسته شد تا روش‌های جدید تقلب که از آن اطلاع دارند را به کاربران دیگر معرفی کنند که در آخر روش‌های جالبی معرفی شد. لی های، معلم دبیرستان، می‌گوید که دانش‌آموزان امروزی از حیث تقلب نوآوری دارند. در ادامه به این روش‌های می‌پردازیم.

این نوشته‌ها اصلا مشخص نیستند، مگر اینکه تا سر حد ممکن به آن نزدیک شوید. یک دانش‌آموز که می‌خواست نمره بالاتری در آزمون بگیرد، تقلب خود را با مداد پشت ماشین حساب نوشت. این روش البته چندان هم جدید نیست!

خودکارهای فرابنفش از جمله روش‌های جدید برای نوشتن یک پیام است. مشکل این خودکارها نیاز آن‌ها به نور است که خود می‌تواند دردسرساز باشد .

این خودکارها به شکلی طراحی شده‌اند که می‌توان کاغذ تقلب را داخل جا ساز کرد.

تصاویر/ روش‌های جدید تقلب!

برخی ماشین‌حساب‌ها حافظه دارند و دانش‌آموزان استفاده‌های نامناسبی از آن‌‎ها می‌‎کنند.

تصاویر/ روش‌های جدید تقلب!

دانش آموزی که فرمول‌های امتحان جبر را روی ناخنش نوشته است .

تصاویر/ روش‌های جدید تقلب!

 

تصاویر/ روش‌های جدید تقلب!

خلاقیت این دانش آموز را باید تحسین کرد! او جواب‌ها را پشت برچسب بطری آب معدنی نوشته است .

تصاویر/ روش‌های جدید تقلب!

در این مورد، دانش آموز تلاش کرده تا تقلب خود را مانند یک علامت تجاری و نوشته‌های معمول طراحی و سپس روی بطری آب معدنی بچسباند!

تصاویر/ روش‌های جدید تقلب!

ساعت‌های هوشمند یکی از جدیدترین روش‌های تقلب است – چند هفته پیش به ۳۰۰۰ دانشجوی دانشگاه رانگسیت تایلند گفته شد که باید مجدد امتحان بدهند؛ مشکل اینجا بود که همه آن‌ها ساعت هوشمند داشتند.

تصاویر/ روش‌های جدید تقلب!

ماموریت غیرممکن؛ این عینک قابلیت عکس برداری دارد که به کمک آن می‌توان از برگه آزمون عکس گرفت و سپس آن را به شخص ثالث ارسال می‌کند. چند دقیقه بعد جواب‌ها بر روی ساعت هوشمند دریافت می‌شود؛ هزینه این کار البته بالا است، چرا که گروهی دیگر باید سوالات را پاسخ دهند.

تصاویر/ روش‌های جدید تقلب!
رهـــــــــــــا مسعودی
369 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *