شایعه فرار احسان حدادی با جراحی تکذیب شد /عکس

پرتال اجتماعی واکنش:حدادی پرتابگر دیسک ایران که چندماه قبل از المپیک دچار آسیب دیدگی شده بود زانوی خود را در آلمان عمل کرد.حدادی اعلام کرده بعد از پایان درمانش به ایران باز می گردد. احسان حدادی پرتابگر دیسک ایران که چندماه قبل از المپیک دچار آسیب دیدگی شده بود زانوی خود را در آلمان عمل کرد. او روزهای خوبی را در ریو نداشت و یکی از ضعیف ترین نمایش های خود را در المپیک 2016 نشان داد. حالا شایعه ای مطرح شده بود که او به ایران نخواهد آمد و یا در ریو ماندنی شده است اما او با انشتار عکسی خبر از جراحی زانو خود در آلمان داد.
او از ریو به آمریکا رفت و پس از آن هم برای انجام مراحل درمانش به آلمان سفر کرد و با انتشار این عکس نوشت:
” باز هم در غربت این بار برای جراحی باز هم یک عمل دیگه باز هم کلی دردو کلی سختی.
ولی خوشحالم عمل زانو و خار پاشنه به خوبی انجام شد .دو تا از دردایی که چند وقت منو عذاب داد و مدال المپیک رو از من گرفت و نذاشت خوشحالتون کنم را برای همیشه از بین بردم .
چقدر سخت است خوشحال کردن مردمی که با شادیهایت شاد شدن و با شکستت ناراحت ولی وظیفه خود می دانم که سختی درد و بی خوابی ، را تحمل کنم تا باز دلتان را شاد کنم .
به امید خدا تا چند روز دیگه بر میگردم ایران تا کسانی که این همه حواشی و تهمت در نبودم برایم درست کردن به زندگی روزمرشون ادامه بدن ولی هر چند این افراد ….. برایم بهترین ها را ارزو کنید.”

شایعه فرار احسان حدادی با جراحی تکذیب شد /عکس

احسان حدادی پس از عمل جراحی در آلمان