عمل زیبایی بینی بدون روش‌های جراحی

پرتال اجتماعی واکنش:اکثر اشخاص به دنبال یک روش کم هزینه و بدون عوارض جهت رسیدن به زیبایی هستند ، ما روش های تزریق ژل ، تزریق چربی و مزوتراپی بینی را توصیه می کنیم. یک انتخاب عالی و مقرون به صرفه استفاده از روش جدید و کاربردی زیبایی بینی بدون جراحی یا همان ترمیم بینی است ، اشخاصی که خواهان زیبایی بینی بدون انجام عمل سنگین جراحی بینی هستند می توان از این روشهای  جدید و کاربردی استفاده نمایند.

عمل بینی

اکثر اشخاص به دنبال یک روش کم هزینه و بدون عوارض جهت رسیدن به زیبایی هستند ، ما روش های تزریق ژل ، تزریق چربی و مزوتراپی بینی را توصیه می کنیم .

همان گونه که بوتاکس انقلابی در جوانسازی صورت داشته است و به آسانی به درمان چین و چروک می پردازد در روش مزوتراپی بینی و سایر روش های بدون جراحی بینی انقلابی جهت رسیدن به زیبایی و رفع نواقص بینی بدون جراحی بوده است .

چه اشخاصی کاندید مناسب برای زیبایی بینی بدون جراحی هستند؟

اشخاصی که خواهان رفع قوز بینی و قوس بینی شان هستند
اشخاصی که می خواهند تورفتگی یا غیر قرینگی بینی را از بین ببرند .
رفع انحراف نوک بینی
رفع غیر قرینگی نوک بینی
اشخاصی که خواهان بالا بردن نوک بینی هستند
اشخاصی که جراحی بینی را انجام داده اند و از ظاهر بینی خود راضی نمی باشند
رفع ناصافی و تورفتگی نوک بینی و سطح بینی
رفع پل بینی تورفته
اشخاصی که بینی شان کوتاه دیده می شود با انجام روش های نظیر پرکردن پل بینی و تزریق فیلر می تواند ظاهر بینی شان را درست کرده و بینی شان بلندتر دیده شود .
اشخاصی که دارای حجم بینی بزرگ و نامتناسب با صورتشان هستند.

عمل زیبای بینی

چه اشخاصی کاندید مناسب رینوپلاستی بدون جراحی نیستند ؟

اشخاصی که انحراف تیغه بینی دارند.
اشخاصی که افتادگی بینی شدید دارند.
اشخاصی که قوز بینی بسیار برجسته ای هستند .

ترمیم بینی

تفاوت جراحی بینی و روش های غیر جراحی بینی  :

در روش غیرجراحی بینی شخص کاملا هوشیار است و از روش بی هوشی استفاده نمی شود ، در حالی که در روش جراحی بینی شخص کاملا باید بیهوش شود .

در روش عمل بینی بدون جراحی نیازی به استراحت پس از عمل نمی باشد در حالی که در روش جراحی بینی نیاز است شخص حداقل تا ۵ روز استراحت نماید .

در روش عمل بینی بدون جراحی شخص پس از عمل درد ندارد .

در روش عمل زیبایی بینی بدون جراحی به دلیل عدم استفاده از مواد بیهوشی ، با عوارض بیهوشی روبرو نمی شود .

پس از عمل زیبایی بینی بدون جراحی شخص نیازی به زدن چسب پس از عمل ندارد .

پس از عمل زیبایی بدون جراحی شخص بلافاصله نتایج را رویت می کند در حالی که در جراحی بینی نیاز است مدتی از عمل سپری شود سپس نتایج قابل رویت است .

توجه به این نکته الزامی است که  برخی از بیماران ممکن است نگران بزرگتر به نظر رسیدن بینی شان باشند ، لازم به ذکر است جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد زیرا به سادگی می توان با انجام روش های نظیر تزریق ژل ، تزریق چربی ،مزوتراپی و … ظاهر بینی را بدون جراحی زیبا کرد.

آیا عمل زیبایی بینی بدون جراحی دردناک است ؟

خیر – بدون درد بودن این روش سبب محبوبیت و بارزتر بودن این روش نسبت به روش جراحی بینی شده است ، البته لازم به ذکر است ممکن است کمی تورم و کبودی در برخی از اشخاص ایجاد شود البته جای نگرانی نیست زیرا پس از گذشت مدت زمانی عوارض جانبی آن از بین می رود.نکته بارز دیگر این روش درمانی انجام دادن فعالیت های عادی شخص بلافاصله پس از درمان است و شخص نیازی به استراحت ندارد و می توانند به آسانی به انجام سایر فعالیت های روزانه خود بپردازد.

عمل

محدودیت های و خطرات روش درمانی عمل بینی بدون جراحی :

اگر از روش درمانی پرکننده ها استفاده شود نیاز است شخص هر شش ماه یکبار مجددا این روش درمانی را انجام دهد .

در روش عمل بینی بدون جراحی اندازه غضروف های بینی را نمی توان تغییر داد و شکل آنها را باریک نمود .

اگر شخص در نظر دارد اندازه بینی خود را بسیار کوچک کند ، این روش درمانی کمک زیادی به شخص نمی کند .

در عمل بینی بدون جراحی خوشبختانه هیچ گونه خطر و عوارضی  مشاهده نشده است .

هزینه عمل زیبایی بینی بدون جراحی :

هزینه عمل بینی با توجه به نوع روش و تعداد جلسات متفاوت برای هر شخص متفاوت می باشد ، اما هزینه عمل بینی بدون جراحی بسیار کمتر از هزینه جراحی بینی می باشد ، زیرا در عمل زیبایی بینی بدون جراحی نیازی به اتاق عمل نمی باشد .

توصیه کلینیک تخصصی پوست و مو کیمیا :

پزشکان و متخصصان زیبایی کیمیا به بانوان شیرده و باردار توصیه می کنند که پس از گذشت دوران بارداری و شیردهی به انجام این جراحی بپردازند هم چنین اشخاصی که بینی آنها مشکلات جزئی دارد ، به جای استفاده از روش های جراحی بینی که بسیار خطرناک است و دارای عوارض است از روش های غیر جراحی بینی که هم مقرون به صرفه و هم بدون عوارض است استفاده نمایند .