کافه گردش
سرگرمی
۱ آذر ۱۳۹۴, ۸:۵۶ ق.ظ

مانور مانکن های مبتذل در خیابان‌های تهران /تصاویر

پرتال اجتماعی واکنش: عادی سازی استفاده از مدهای نامتعارف در خیابان‌ها از اهداف صفحات تحت مدیریت مدلینگ‌ها در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی دیگر است.ساخت و ارائه الگو یکی از اهداف راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی بوده است که بر این اساس همواره به والدین توصیه شده است تا فرزندان خود را جهت استفاده مثبت از این ابزار ارتباطی راهنمایی کنند و بر روند استفاده آنها نظارت داشته باشند.

عادی سازی استفاده از مدهای نامتعارف در خیابان‌ها یکی از اهداف صفحات تحت مدیریت مدلینگ‌ها در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی شده است. به طوریکه ممکن است مدل و پوششی که تا چندی پیش استفاده از آن در فضای عمومی جامعه ناهنجار تلقی می‌شده است با انتشار مکرر تصاویر استفاده از این نوع پوشش در سطح شهر با عادی سازی مشاهده این نوع پوشش‌های نامتعارف در جامعه روبرو شویم.

اخبارحوادث/ در حالی که پروژه کشف حجاب مجازی که با عنوان یک کمپین، چندی پیش از سوی یکی از خبرنگاران شبکه‌ بی‌بی‌سی فارسی در فیس بوک راه اندازی و به علت عدم استقبال زنان ایرانی با شکست مواجه شد، صفحاتی در اینستاگرام راه‌اندازی شده است که قصد دارند حضور بی‌قید زنان در خیابان‌های کشور را به نوعی کاملاً عادی نشان‌ دهند.

مدهای عرضه شده توسط این‌ مدل‌ها که مغایر با فرهنگ و عرف جامعه است با این پرسش بدون پاسخ از سوی مخاطبین روبرو می‌شود که این افراد چه طور توانسته‌اند از این پوشش در خیابان‌ها استفاده کنند؟! در ادامه برخی از صفحاتی که با این هدف فعالیت می‌کنند را مشاهده می‌کنید:

 

dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-ویستا-قطره-ایسنا-فارس-باشگاه-خبرنگاران-تسنیم-بی-حجابی-دختران-تهران-dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-ویستا-قطره-ایسنا-فارس-باشگاه-خبرنگاران-تسنیم-بی-حجابی-دختران-تهران-۱dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-ویستا-قطره-ایسنا-فارس-باشگاه-خبرنگاران-تسنیم-بی-حجابی-دختران-تهران-۲dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-ویستا-قطره-ایسنا-فارس-باشگاه-خبرنگاران-تسنیم-بی-حجابی-دختران-تهران-۳

سارا ابراهیمی
4,911 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۷ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. مهدی در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 16 Thumb down 28

  در بحث حجاب متاسفانه وزارت ارشاد خیلی کوتاهی کرده. دین ما اسلام محمدی هست

 2. من در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 31 Thumb down 11

  آخه اسلام چرا فقط گیر لباس زناست ادم خیال میکنه اسلام فقط برای زنا اومده عجب!

 3. سهیل در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 13 Thumb down 10

  بیچاره ها دنبال مشتری هستن .

 4. honey در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 17 Thumb down 3

  بجای این حرفا یه فکری به حال جونای بیکار بکنید.

 5. yass در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 15 Thumb down 1

  هر چ سخت گیری شه بهتر نمیشه ک هیچ نتیجه معکوس میده هرچیزی واس خودش جا داره

 6. بیچاره در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 5 Thumb down 7

  متاسفانه بعضی اززن هاتاسیرنشونددین وایمان مذهب مسلک ندارندپناه برخدا.مینی ژوپ های قدیم ازاینهاخیلی باحجابترابرومندتربودند

 7. shanik در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 13 Thumb down 3

  فکر کنم باید یک سری هم به لبنان بزنید اونجا هم کشور اسلامی است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *