کافه گردش
سرگرمی
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۱:۱۸ ب.ظ

هالووین به سبک جنایات داعش/تصاویر

پرتال اجتماعی واکنش: یک خانواده آمریکایی در ایالت نیوجرسی تصمیم گرفتنتد هالووین امسال را به سبک داعش برگزار کنند. آنها چند آدمک را در حال اعدام به سبک داعش در حیاط منزل خود نصب کردند. همسایه‌ها با دیدن آدمکی اسیر شده در قفس فلزی، سربازی که پس از شکنجه به دار آویخته شد، آدمکی با چهره “باراک اوباما،” رئیس جمهور آمریکا، در حالیکه چاقویی خون‌آلود در دست دارد، کودکی که چاقو در گلویش فر رفته است، چندین ماکت دیگر از شنکنجه افراد و … به وحشت افتاده و با پلیس تماس گرفتند.

 dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-هالووین-داعش-اخبارداعش-۲dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-هالووین-داعش-اخبارداعش-۱dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-هالووین-داعش-اخبارداعش-

خانواده آمریکایی در پاسخ به اعتراضات همسایگان اظهار داشتند چهره واقعی داعش به همین اندازه ترسناک، غیرانسانی و تامل‌برانگیز است و هدف آنها از ساخت چنین آدمک‌هایی، راه اندازی حرکتی اعتراضی علیه داعش بوده است.
تصاویر حیاط دلهره‌آور این خانه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است و  برخی کاربران چنین سبکی را برای جشن هالووین کمی زیاده‌روی می‌دانند.
dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-هالووین-داعش-اخبارداعش-۷dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-هالووین-داعش-اخبارداعش-۶dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-هالووین-داعش-اخبارداعش-۵dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-هالووین-داعش-اخبارداعش-۴dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-هالووین-داعش-اخبارداعش-۳

 

سارا ابراهیمی
780 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *