پست زیبای لیلا اوتادی در رابطه با شهدا /تصاویر

پرتال اجتماعی واکنش:لیلا اوتادی تازه ترین پست اینستاگرام خود را به شهدا اختصاص داد.لیلا اوتادی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران، از مشابهت اسمی کانال های واقعی در زمان جنگ و کانال های تلگرام پستی زیبا و معنادار درباره شهدا نوشت.

اوتادی در صفحه شخصی خود با انتشار تصویر زیر نوشته است: در کانال‌های قدیم رزمنده‌ها درس مردانگى و ازخودگذشتگى به همدیگر آموختند، کاش ما هم در کانال‌ها به یکدیگر مرام و معرفت، رفاقت و دوستى، عشق و وفادارى و عشق به وطن را بیاموزیم.

پست زیبای لیلا اوتادی در رابطه با شهدا /تصاویر

لیلا اوتادی بازیگر سینما با انتشار تصویر زیر در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: امروز جمله اى پاى این عکس دیدم که مى گفت وقتى مشغول کانال‌هاى تلگرام هستین، یاد کانال‌هاى قدیم هم باشین….

ولى من دوست دارم برداشت شخصیم رو براتون بنویسم، در کانال‌های قدیم اون‌ها درس مردانگى و از خودگذشتگى به همدیگه آموختن، کاش ما هم به همدیگه در کانال‌ها مرام و معرفت، رفاقت و دوستى، عشق و وفادارى، عشق به وطنمون و مادر و پدرهاى گلمون و قدردانى از خوبی‌ها و داشته‌هاى خدادادیمون مثل سلامتى، امنیت و خیلی چیزاى دیگه که تا وقتى هستن قدرش رو نمى دونیم بیاموزیم،‌ یاد همه دلاورمردان گرامى قدر همدیگرو بدونیم، دوستون دارم.

پست زیبای لیلا اوتادی در رابطه با شهدا /تصاویر