کافه گردش
سرگرمی
۲۱ بهمن ۱۳۹۴, ۱:۱۵ ب.ظ

پوشش نامناسب گلوریا هاردی در جشنواره فجر /عکس

پرتال اجتماعی واکنش: ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی در حال ورود به کاخ جشنواره. بنظر می‌آید عزیزان تذکر دهنده فقط توابع ایرانی و هموطنان عزیزشان را لایق تذکر می‌دانند و با توابع سایر کشورها کاری ندارند!

پوشش نامناسب گلوریا هاردی در جشنواره فجر /عکس

عکس ساعد سهیلی و همسرش

رهـــــــــــــا مسعودی
5,819 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۳ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. انتظار در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۴:
  Thumb up 9 Thumb down 0

  چقدر خلاٌهای بصیرت و نسبی نگری در منتقدانی که هدفی جز برپایی جنجال های پوچ و بی سر و ته ندارند موج می زند.این افراد عقده ای به جای حاشیه سازی به پوشش و ارایش یک زن با اصالت نیمه اروپایی و عجین شده با فرهنگ،منش و اعتقادات سرزمینی که در ان به دنیا امده و تقریبا تمامی عمرش را در ان مملکت سپری نموده و چندی صبایی بیش از گذران زندگیش در کشوری که بسیاری از سلبریتی هایش(باصطلاح هنرپیشه) نمی گذرد بهتر است در وهله اول نیم نگاهی به پوشش، حجاب و ارایش بازیگران زنی که بزرگ شده سرزمینی مسلمان هستند و به اصطلاح مسلمان می باشند داشته باشند. با همان نگاه نصفه ونیمه حتی هر فردی که در نگاه وی عظمت نباشد در مقایسه زنی با چنین پیشینه ای در برابر زنانی ایرانی الاصل و مسلمان تبار که با زور جراحی های زیبایی و پوشش های نابه هنجار سعی در یافتن جایگاهی دارند پی به سادگی بیشتر و کم الایشی او خواهد برد.با این اوصاف ایا جای حاشیه سازی برای این خانم بیشتر احساس می شود یا پر رنگ کردن متن اوضاع ظاهری و سیمای رنگارنگ زنانی به ظاهر مسلمان مثل همسر سپهر حیدری ان هم در مراسم ختم مرحوم هادی نوروزی، جراحی های نیوشا ضیغمی و هم کیشان او و یا اشاره به شغل دوم سحر قریشی و فریبا نادری به عنوان مادلینگ و امثال انان؟ روشنفکری و بصیرت در معنای واقعی ان در بین ساکنان ایرانی با تمدن دو هزار و پانصد ساله درشت نمایی می شد و دیگر چنین افرادی که سودای حکومت بر اعتقادات را دارند به خود اجازه سلطه بر افکار و و سمت و سو دادن انها به هر سمتی که خود میخواهند را نمی دادند. ان وقت است که می توان ادعای داشتن تمدنی ان هم با چنین سابقه ای کرد.

 2. ستایش در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۴:
  Thumb up 6 Thumb down 0

  بازم پوشش و آرایش این خانم نسبت به بقیه در ح عالی بود تو جشنواره
  بقیه جشنواره را با مراسم عروسی اشتباه گرفته بودن
  چه مرد و چه زن

 3. omid در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۵:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  سپهر جان احساس می کنم خانمت تازه به وسایل آرایشی رسیده چقدر ما بدبختیم و چقدر عقب افتاده که به سادگی این خانم (گلوریاهاردی) گیردادیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *