گفتگوی خواندنی با هرکول ایرانی

پرتال اجتماعی واکنش: چند روز پیش تصویر یک جوان برومند ایرانی باعنوان «غول داعشی» در بین کاربران شبکه های اجتماعی بازنشر شد.

گفتگوی خواندنی با هرکول ایرانی

این جوان در گفتگو ی اختصاصی ضمن معرفی خود به ابراز انزجار شدید از ایجاد چنین شایعات و سوء استفاده از عکس و شخصیت خود پرداخت و گفت؛ سجاد غریبی هستم متولد ۷۰ و وزن در دوره ۱۷۵ کیلو ولی الان بخاطر ورزش بوکس ۱۵۵ کیلو هستم . متولد اهواز و اکنون در بوشهر زندگی می کنم و دارای کارشناس اقتصاد بازرگانی هستم.

گفتگوی خواندنی با هرکول ایرانی

وی در خصوص اندام خود می گوید؛ به خاطر ژنتیکیم از اول کمی درشت اندام بودم اما با ورزش سعی کردم قدرت بدنیم را افزایش بدم و بخاطر اینکه پدرم نیز از قهرمانان زورخانه قدیم بوده سعی کردم را ه ایشان را در پیش بگیرم و با اتکا به مولا علی (ع) این ورزش را ادامه بدم و حتی از هیچ نوع مکمل و دارویی هم استفاده نکردم.بنده ۹ سال است ورزش می کنم. ۲ سال بدنسازی و ۷ سال پاورلیفتر کار می کنم و علاقه  شدیدی به قوی ترین مردان داشتم که متاسفانه بعد از پخش نشدن مردان آهنین یکم مایوس شدم. خیلی دوست داشتم تو این مسابقه حضور داشته باشم و اگر صدا و سیما دوباره این مسابقه را برگزار کنه دوست دارم در این مسابقه شرکت کنم.

گفتگوی خواندنی با هرکول ایرانی

سجاد غریبی در باره روابط عمیق دوستی با همسن و سالهای خود نیز می گوید؛ دوست های من همیشه انرژی مثبت من هستن در هر شرایط به من روحیه میدن. مثل برادران واقعی همیشه به من لطف و محبت دارند بعضی اوقات به عنوان شوخی میگن سجاد برا یه ساعت بادیگارد ما باش !!سجاد در ادامه با اشاره به سختیهای سنگین وزن بودن می گوید؛ سنگین وزن بودن در بوشهر واقعا سخت است . جنوبی ها مخصوص بوشهری ها درک میکنن، پیدا کردن لباس، تو ماشین جا نشدن و راه رفتن تو این گرما واقعا سخته. علاوه بر این سلامتی کبد را هم به خطر میندازه . من در حال حاضر  زمان تمرینات هوازی ام را بیشتر کردم و رژیم غذایی خیلی خوب رعایت میکنم ۲۰ کیلو وزنم را کاهش دادم و هنوز هم رژیم ادامه داره.  من سنگین وزنم اما توصیه های پزشک اینه که وزنه سنگین نزنم بخاطر پارگی عضلات ران پا . خیلی آهسته آهسته سعی میکنم رکورد سه حرکت اصلی افزایش بدم که مجدد مصدوم نشم.

گفتگوی خواندنی با هرکول ایرانی

سجاد درباره علت حضور در فضای مجازی و مشهور شدن خود را اینگونه بیان می کند که؛ خیلی از دوستام میگفتن برا یه بار هم که شده سعی کن تو مجازی فعال باشی تا بقیه تو رو بهتر بشناسند  هر چند که توی ایران از من درشت تر و عضلانی تر زیاد داره اما قیافه و چهره من کمی تفاوت داشت این باعث شد خیلی از خارجیا من هالک پرشین صدا بزنن به دلیل تشابه قیافه من به هالک!

در ادامه گفتگو و در حالیکه بغض گلوی سجاد را گرفته بود با انتقاد از بد اخلاقی ها و ایجاد شایعات بی اساس می گوید؛ خیلی از رسانه ها کم لطفی کردند. خیلی ها من را خیلی خوب میشناختند بار ها نام سجاد غریبی را شنیده و عکسهای من را دیده بودند اما برای افزایش مخاطبان خود سعی کردند به شایعات ادامه بدهند و با شخصیت بنده بازی بشه ولی بنده با اتکا به جوانمردی مولا علی (ع) هر بار سعی کردم گذشت کنم باز هم میگم گذشت کردم ولی کاش یکم اخلاق را رعایت می کردید و بهر طریقی و با برچسب زدن های ناجور سعی در ایجاد شایعات بی اساس نمی کردید.

گفتگوی خواندنی با هرکول ایرانی

البته مردم ما آگاه تر هستند و دیگه نسبت به این شایعات واکنش نشون نمیدن. راستش در ابتدا خیلی به من توهین کردند این هم بدلیل این بود که اطلاعی نداشتند و چند عکس که کنار هم ادیت شده بود با تیتر خبری جلاد داعش!! منتشر شد . خیلی ها ندانسته و نشناخته قضاوت کردند اما هرگز ماه پشت ابر پنهان نمیمونه و پارسینه باعث شدید این اتفاق بیفته و حقایق آشکار بشه.سجاد در پایان با اشاره به برنامه های آینده خود می گوید؛ به امید خدا اگه سالم موندم تا ده سال آینده وقت برا مسابقات دارم و تازه ابتدای کارم است و سعی می کنم در مسابقات نام بلند آوازه ایران و کشورم را بلند آوازه ترکنم و سهمی در شادی مردم عزیزم ایفا کنم و امیدوارم در این مسیر مسئولین نیز بنده را تنها نگذارند. بنده یک ایرانیم و همیشه به عشق وطنم نفس می کشم و آرزو دارم نام ایران و پرچم کشورم را در دنیا به استهزاز دربیارم.