کافه گردش
مطالب جذاب روز
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ

زیبا ترین دانش اموز چینی/تصویر

 

121166_603

۵۰۰ اسیر,داعش همه را زنده به گورکرد,فساد,داعش همه را اعدام کرد,گردن زدن همه کودکان,تجاوز به زنان,گروه داعش,ایزدی ها,سخنرانی گروه تروریستی,داستان از این قرار است که سه سال پیش و زمانی که “کن جیاو” تنها ۹ سال سن داشت متوجه شد که بهترین دوستش بر اثر یک بیماری قدرت حرکت را از دست داده است و دیگر نمی تواند راه برود به همین خاطر توانایی حضور در مدرسه را ندارد و از آنجایی که خانواده اش بضاعت مالی خوبی ندارند قادر به گرفتن سرویس مدرسه یا کلا حمل و نقل او به مدرسه نیستند. 

 

121167_866
 
این دختر اما رفیق صمیمی خود را رها نکرد و از سه سال پیش تا به حال هر روز او را پشت خود حمل می کند و به مدرسه می برد. او در تمام این سه سال مسیر ۶ کیلومتری تا مدرسه را پیموده است و همکلاسی و دوست صمیمی خود را به کلاس ها رسانده. این دختر باعث شد تا رسانه های چینی به او لقب “زیباترین دانش آموز چین” را بدهند و حالا مسئولین برای آن ها یک صندلی چرخ دار تهیه کرده اند و “کن جیاو” هر روز او را با صندلی چرخ دار به مدرسه می برد سپس دوستش را بغل می کند به طبقه دوم می برد. 121168_714
 او در مورد کار خود می گوید:” من به دوستم علاقه دارم و به هیچ عنوان برای دیده شدن این کار را انجام نداده ام. من دوست ندارم کلاس را بدون او ببینم و برای اینکه روز خوبی داشته باشم حتما باید همراه او باشم.”

سپیده تدین
1,561 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *