کابوس وحشتناک دختر دانشجو پس از تصادف /تصاویر

این دختر جوان و نگون بخت وایتنی کرک نام دارد و همه چیز برای او از یک روز غم انگیز در سال ۲۰۰۶ شروع شد.این کابوس وحشتناک دقیقا زمانی آغاز شد که او به همراه دانشجویان دیگر دانشگاه تیلور در یک ون در هندوستان دچار تصادفی شدید شدند.
کابوس وحشتناک دختر دانشجو پس از تصادف +عکس
در این حادثه ۵ نفر کشته شدند و وایتنی به شدت زخمی شد بطوریکه همه بدن او را باندپیچی کردند و او دچار فراموشی موقت هم شده بود. یکی از همکلاسان وی که از نظر ظاهری خیلی شبیه او بود و لائورا راین نام داشت در این حادثه کشته شد و جنازه وی اشتباها برای خانواده وایتنی کرک فرستاده شد و آنها به خیال اینکه جنازه مربوط به دخترشان است برایش مجلس سوگواری برپا کرده و او را به خاک سپردند.
کابوس وحشتناک دختر دانشجو پس از تصادف +عکس

 

از طرفی خانواده راین ۵ هفته تمام کنار بستر وایتنی کرک نگران و مضطرب نشسته بودند و گمان میکردند او دخترشان است. بعد از بهبودی نسبی وایتنی آنها متوجه جریان شدند و علیرغم  شوک و ناراحتی فراوان سریعا با خانواده وی تماس گرفتند و جریان را اطلاع دادند.
کابوس وحشتناک دختر دانشجو پس از تصادف +عکس

 

وی بعد از مدتی اندوه و افسردگی از جریانات پیش آمده بالاخره به شرایط سلامتی رسید و چندی بعد با نامزدش در همان کلیسایی که خانواده اش برای او مجلس سوگواری برپا کردند پیمان زناشویی بست. او اکنون یک فرزند دارد و هنوز هم گاهی نزد خانواده راین رفته و چند روزی را کنار آنها می گذراند.