جامع ترین مرکز فروش و پخش گوسفند زنده در تهران

همیشه به دلیل مشغله کاری و نداشتن وقت لازم برای خرید در شهر بزرگ تهران روی آوردن به خرید اینترنتی جزو به صرفه ترین کار محسوب می شود.

حال اینکه شما بخواهید برای مراسمات مختلف اقدام به خرید دام زنده کنید شاید فکر کنید که نیاز به گذاشتن وقت برای خرید گوسفند زنده، گوساله و گاو و… داشته باشید.

اما به واقع شما می توانید تنها از جامع ترین مرکز فروش و پخش گوسفند زنده در تهران یعنی دامداری پیام خرید خود را انجام دهید. دامداری پیام حمل دام به همراه قصاب به درب منزل را به صورت رایگان انجام می دهد.

 

پرورش گوسفندان با خرید از مرکز فروش معتبر

اگر قصد سرمایه گذاری روی دامداری دارید و می خواهید با خرید گوسفند، گوساله یا گاو و… اقدام به پرواربندی آنها و بدست آوردن سود از فروش حاصل دام کنید بهتر است قبل از هر چیزی نسبت به روش های پرورش گوسفند و همچنین اطلاعات لازم را در مورد انواع بیماری دام داشته باشید و برای خرید بهتر است از یک دامداری معتبر به نام پیام دام خود را خریداری کنید که به شما گوسفندان سالم را تحویل می دهد.

خرید بهترین نژاد گوسفند زنده ، گوساله و گاو

تمامی دام ها از جمله گوسفند، گاو، بز در دنیا نژادهای مختلفی را دارند که در این بین برخی از بهترین نژاد گوسفند چون گوسفند رومانف یا گاو هلشتاین مورد توجه دامداران قرار می گیرد تا با پرورش آن به سوددهی بالا برسند. شما در دامداری پیام می توانید بهترین نژاد گوسفند، گاو یا بز را با خیال راحت خریداری کنید.

دامداری پیام تمامی دام های خود را در ییلاق و به دور از انواع بیماریها نگهداری می کند و با تغذیه مناسب و تحت نظر دامپزشکی اقدام به فروش دام می کند برای خرید تنها کافیست با شماره  شماره تلفن همراه: 09122005029 , 09127125345شماره تلفن ثابت: 22507255 , 22302030, 22322100 تماس بگیرید.