کافه گردش
بین الملل
۲۸ دی ۱۳۹۲, ۶:۵۹ ق.ظ

شانگهای، جنگل آسمانخراشهای شرق!/عکس

شانگهای شهر غول آسا و لبریز از جمعیت چین است که رابط میان این کشور و دنیای خارج می باشد. شهری که حزب کنونی چیندر آن پایه گذاری شد. به شهر جنگل آسمانخراشها معروف است. شهر روشنفکری و کارگری با ۲۵ دانشگاه و موسسه دانشگاهی. این شهر در کرانه چپ رودخانه هوانگ پو در جنوب یانگ‌تسه قرار دارد با فاصله اندکی از اقیانوس آرام و نامش به چینی بر فراز دریا معنی دارد.

sh.vk (5)

sh.vk sh.vk (1)sh.vk (3) sh.vk (4)

 

شانگهای، جنگل آسمانخراشهای شرق!شانگهای شهر غول آسا و لبریز از جمعیت چین است که رابط میان این کشور و دنیای خارج می باشد. شهری که حزب کنونی چین در آن پایه گذاری شد. به شهر جنگل آسمانخراشها معروف است.

این شهر مدرن چین، به داشتن طبقه روشنفکر و البته کارگری مشهور است. شانگهای با ۲۵ دانشگاه و موسسه دانشگاهی به عنوان یک مرکز علمی نیز مطرح است.

این شهر در کرانه چپ رودخانه هوانگ پو در جنوب یانگ‌تسه واقع شده و به دلیل فاصله اندکش از اقیانوس آرام و به چینی بر فراز دریا شهرت دارد.

فلورین دِلالی عکاس ۲۷ ساله فرانسوی در سفر چهار سال پیشش به این بندر بزرگ چین، با صرف وقت زیاد و استفاده از تکنیک نوردهی مدت دار، توانسته با لنز فیش آی تصویرهای زیبایی از سازه‌های شهری و بناهای مرتفع شانگهای ثبت کرده و آنرا به زیبایی به تصویر بکشد.

حسین رادمرد
1,352 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *