کافه گردش
مکان های تفریحی جهان
۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ

جاذبه‌های گردشگری در انتظار افتتاحیه سال ۲۰۱۶

پرتال اجتماعی واکنش:با آغاز سال جدید میلادی، جاذبه های گردشگری متفاوتی هم منتظر هستند تا در تقویم افتتاحیه سال ۲۰۱۶ جای بگیرند.به نظر می رسد که سال ۲۰۱۶ میلادی ،سال پُر و پیمانی برای افتتاح تازه ترین جاذبه های گردشگری خواهد بود. در ادامه ۸ مکان تازه به شما معرفی می شوند که به زودی افتتاح خواهند شد:

موزه لوور
لوور این بار اما در ابوظبی! این موزه در فضایی ۲۴ هزار مترمربعی پس از ۵ سال ساخت و ساز ،تا اواخر سال ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد.به غیر از هزینه ساخت،مبلغ ۵۲۵ میلیون دلار فقط برای استفاده از نام “لوور” و ۷۴۷ میلیون دلار دیگر برای مبادلات هنری ،نمایشگاههای خاص و مشاوره به موزه لوور –پربازدیدترین موزه جهان واقع در پاریس- پرداخت شده است.

جاذبه‌های گردشگری در انتظار افتتاحیه سال 2016


دیزنی لند شانگهای

دیزنی لند شانگهای که اوایل سال ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد ، با هزینه ۵٫۴ میلیارد دلار ساخته شده است.انتظار می رود که در نخستین سال تاسیس این پارک ۱۰ تا ۱۵ میلیون نفر گردشگر از آن بازدید کنند.

جاذبه‌های گردشگری در انتظار افتتاحیه سال 2016


موزهنرهای مدرن سانفرانسیسکو

(SFMOMA) موزهنرهای مدرن سانفرانسیسکو ،۱۴ ماه می سال ۲۰۱۶ در منطقه “سوما” افتتاح خواهد شد.قرار است ۲۶۰ اثر هنری برجسته برای شروع در موزه به نمایش درآید.

جاذبه‌های گردشگری در انتظار افتتاحیه سال 2016


دارلینگ هاربر

منطقه دارلینگ هاربر واقع در سیدنی استرالیا با انجام تغییرات اساسی در دسامبر ۲۰۱۶ به روی عموم بازگشایی می شود.بزرگترین هتل لوکس شهر واقع در منطقه روستایی-شهری و میدان دارلینگ در کنار کافه و مغازه ای مختلف جاذبه گردشگری سیدنی خواهد شد.

8 جاذبه گردشگری در انتظار افتتاحیه در سال 2016


مواجهه با کشتی نوح

پارک متفاوت و هیجان انگیز “آرک انکونتر”(مواجهه با کشتی نوح) ۷ جولای در کنتاکی-آمریکا- به عنوان یکی از بزرگترین سازه های چوبی دنیا افتتاح خواهد شد.هزینه ساخت این پارک ۹۲ میلیون دلار بوده و انتظار می رود که در سال اول ۱٫۶میلیون دلار بازدید کننده داشته باشد.

جاذبه‌های گردشگری در انتظار افتتاحیه سال 2016


شهر فستیوال دوحه

این مجموعه دارای ۵۵۰ مغازه ،۱۰۰ کافه و رستوران ،یک هتل و دو پارک بزرگ و همچنین پارک برفی است.این مجموعه در سپتامبر ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد.(دوحه،قطر)

جاذبه‌های گردشگری در انتظار افتتاحیه سال 2016


موزه فوتبال فیفا

موزه فوتبال فیفا اوایل سال ۲۰۱۶ در زوریخ –سوئیس- افتتاح خواهد شد.۱۷۷ میلیون دلار امکانات برای برگزاری بیش از یک هزار نمایشگاه ورزشی هزینه شده است.

جاذبه‌های گردشگری در انتظار افتتاحیه سال 2016

مجموعه پارک و اقامتگاههای دبی

این مجموعه بزرگ در فضایی ۲٫۳ میلیون متر مربعی و با هزینه ۲۰۸ میلیون دلار اکتبر ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد.این مجموعه دارای ۱۰۰ جاذبه است و انتظار می رود ۶٫۷ میلیون نفر در سال اول از آن بازدید کنند.

جاذبه‌های گردشگری در انتظار افتتاحیه سال 2016
سارا ابراهیمی
869 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *