بهترین جگرکی های در تهران

پرتال اجتماعی واکنش:«جگرکی» ها یکی دیگر از جذاب ترین انتخاب های ایرانیان برای یک میان وعده در طول روز است. غذایی خوشمزه و لذیذ شامل دل، جگر، قلوه، روده و سایر جزئیات خوشمزه گوسفند و بعضاً گوساله که روی آتش زغال کباب شده اند و در کنار سبزیجات خوشمزه و نوشیدنی هایی مثل دوغ میتوانند عصر خوبی برای شما رقم بزنند.

تنوع و روش های ترکیب این مواد اولیه و هنر طبخ و کباب کردن آن در کنار کیفیت و تازگی مواد مورد استفاده، جگرکی های خوب را از باقی رقبا جدا کرده است و باعث شده همیشه مقابل تعدادی اندک از این جگرکی ها در پایتخت صف هایی طولانی باشد و باقی عزیزان در حال مگس پراندن باشند! ما در این مطلب به معرفی بهترین و با کیفیت ترین جگرکی های تهران (بر اساس آرای مردم) خواهیم پرداخت، پس اگر از علاقه مندان به این غذای لذیذ هستید با ما همراه باشید.

جگرکی توچال

محبوب ترین و شلوغ ترین جگرکی تهران واقع در خیابان دولت (شهید کلاهدوز) که از اول صبح تا پاسی از شب در حال خدمت رسانی و سیخ زدن است! برای این که سعادت خوردن چند سیخ دل و جگر فوق العاده خوشمزه در توچال را داشته باشید باید ویژگی “صبر” حود را در آن روز همراه داشته باشید وگرنه کلافه خواهید شد. چون فضای توچال نسبتاً کوچک است میتوانید غذای خود را در سینی دریافت کنید و در فضای مقابل جگرکی و یا در داخل خودرو نوش جان کنید

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

دوغ لیوانی دست ساز توچال هم طعمی منحصر به فرد و خوب دارد که به هیچ عنوان نباید فراموش شود. قیمت های کاملاً منطقی در قبال کیفیتی که دریافت خواهید کرد در محبوب شدن توچال نقش اساسی داشته است. خوئک و سردل هم حتماً در انتخاب هایتان در توچال باشد.

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

آدرس: پاسداران، خیابان دولت، بعد از اختیاریه

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

جگرکی شبزدگان

تنها جگرکی تهران که کارش آنقدر خوب بود و گرفت، شعبه دوم خود را هم افتتاح کرد، با همان کیفیت و خوشمزگی. شبزدگان پاتوق آدم معروف ها، هنرمندان و ورزشکاران است و همین باعث شده خود به خود به یک جگرکی لوکس و معروف تبدیل شود. شعبه قیطریه شبزدگان معروف تر و نامی از شعبه سعادت آباد است ولی از لحاظ کیفیت و خوشمزگی هر دو در یک سطح و «عالی» هستند.

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

شبزدگان هم در اوقاتی از روز خیلی شلوغ می‌شود ولی مشکل کمبود فضای توچال را ندارد و پرسنلی مودب و حرفه ای در هر شرایطی آماده پذیرایی از شما هستند. دوغ و ترشی و بال کبابی، در کنار نان تازه و سبزیجات خوشمزه خدمات شبزدگان را زبانزد کرده است. پس اگر مسیرتان به بلوار اندرزگو خورد و هوس یک دل و جگر خوش مزه کردید، شبزگان را فراموش نکنید. شاید بخت با شما یار بود و هنرمند مورد علاقه تان را هم در میز بغلی خود زیارت کردید!

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

آدرس شعبه قیطریه: قیطریه، بلوار اندرزگو، شعبه مرکزی شبزدگان
آدرس شعبه سعادت آباد: سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، نبش کوچه چهارم

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران


جگرکی بهارنارنج

بهترین و معروف ترین جگرکی غرب تهران، بدون شک “بهار نارنج” واقع در محله اکباتان است و خیلی ها بهار نارنج را بهترین جگرکی تهران میدانند. «کوهان» ویژه ترین نام در منوی بهار نارنج است که با سفارش یک سیخ از آن بدون شک جزو طرفداران این غذای لذیذ خواهید شد.

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

نان های بهار نارنج همیشه داغ است و خلاقیتی که در ترکیب دل و جگر و قلوه و روش طبخ آن ها دارد (شکاری، دوش کباب و …) بهار نارنج را انتخابی هیجان انگیز برای همه کرده است. پس اگر از عاشقان دل و جگر هستید بدون امتحانِ بهار نارنج دیگر چنین ادعایی نداشته باشید!

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

آدرس: اکباتان، فاز یک خیابان اصلی، خیابان عظیمی، روبروی ساختمان شاهین 10، پلاک 17

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

جگرکی دادمان

یکی دیگر جگرکی های محبوب و کاردرست غرب تهران جگرکی دادمان است که نامش را از بلواری که در آن واقع شده گرفته است. کیفیت خوب و تازگی غذاهای دادمان در کنار نان داغی که در کنار سیخ ها سرو میکند دادمان را جزو بهترین های تهران قرار داده است. اما بیشترین امتیازی که دادمان نسبت به رقبای خود دارد، فضای باز و دلنشین اش است که در نوع خود خاص و متفاوت است.

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

دادمان فضایی مدرن و طراحی داخلی نوینی دارد و نسبت به باقی جگرکی ها یک جگرکی لوکس بشمار می آید که میتواند برای یک میهمان رودرباستی دار که از قضا دل و جگر دوست دارد، گزینه خوبی باشد. نگران جای پارک و شلوغی هم نباشید، در دامان هر چقدر که بخواهید فضا هست.

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

آدرس: بلوار دادمان به سمت غرب، نرسیده به بزرگراه یادگار امام (ره)

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران


جگرکی های میدان بهمن

این بار به معرفی یک رستوران خاصی نمی پردازیم، بلکه مجموعه جگرکی های میدان بهمن (کشتارگاه) پنجمین پیشنهاد ما به شما هستند! میدان بهمن در جنوب تهران بهترین محله تهران برای عاشقان دل و جگر و قلوه است. میدانی پر از جگرکی های خوب و کاربلد که همگی به تازگیِ مواد اولیه و خوشمزگی غذاهایشان شهره هستند.

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران

دلیل اصلی این کیفیت بالا نزدیکی این میدان به کشتارگاه مرکزی تهران است که دل و جگر دست اول و تازه را در اختیار این عزیزان قرار میدهد. پس اگر عاشق دل و جگر هستید به میدان بهمن سر بزنید، پشیمان نخواهید شد.

تهرانگردی: بهترین جگرکی های تهران