کافه گردش
دنیای مد
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ

تصاویری از زیورآلات دست ساز و متفاوت

پرتال اجتماعی واکنش: تلفیق پارچه حریر و سنگ ایده اصلی شکل‌گیری طراحی‌های برند «مریم»بود. ترکیب پارچه‌های حریر با سنگ‌های طبیعی از فیروزه گرفته تا لاجورد، صدف و… .

 تلفیق پارچه حریر و سنگ ایده اصلی شکل‌گیری طراحی‌های برند «مریم»بود. مریم سهل‌البیع، کارشناس کامپیوتر برای خلق این برند دنبال ایده ‌تازه‌ای بود و به همین دلیل سراغ ترکیب حریر و سنگ رفت؛ ترکیب پارچه‌های حریر با سنگ‌های طبیعی از فیروزه گرفته تا لاجورد، صدف و… .  او متولد ۱۳۵۵ است و یک ‌سالی می‌شود که به دلیل علاقه‌اش، به درست‌کردن زیورآلات دست‌ساز روی آورده است.
مریم می‌گوید: «در کار زیورآلات قبل از هر چیز دقت و خلاقیت مهم است. کارهای دست‌ساز حس و حال سازنده را درون خود دارد. ابزار اصلی کار من فلزهای مختلف، سنگ‌های متنوع و مهره‌های رنگارنگ هستند؛ البته بسته به سفارشات نوع فلزهایی که استفاده می‌شود، متفاوت است.» آنچه می‌بینید کارهای دست‌ساز این خانم هنرمند است که در کنار تدریس این هنر را دنبال می‌کند.

چشم نظر!

به لطافت حریر، به سختی سنگ

این ست رشته‌ای از سنگ لاجورد و توپاز است. اگر به نظرچشم اعتقاد دارید، این کار می‌تواند همراه خوبی برای شما باشد. این سنگ‌های طبیعی شادی‌آور هستند و باعث تمرکز می‌شوند.


همنشینی حریر و سنگ

به لطافت حریر، به سختی سنگ

این ست زیبا از توپ‌های ترمالین تهیه شده و جزء کارهای مریم است و مناسب خانم‌‌هایی است که سادگی و تفاوت را می‌پسندند. این کار با سنگ‌های سفید و نقره‌ای و گردنبند حریرمناسب  ست‌های اسپرت و
رسمی است.


آویزی از حریر

به لطافت حریر، به سختی سنگ

ترکیب مهره‌های مشکی و طلایی همیشه جلوه خاصی دارد و استفاده از حریر هم این جلوه را دو برابر کرده است. نامتقارن بودن این ست هم باعث می‌شود در یک ست، لباس جلوه‌ای دوچندان پیدا کند.


به ظرافت مروارید

به لطافت حریر، به سختی سنگ

مروارید روی پایه نقره‌ای از آن ترکیب‌های پرکاربرد است چون می‌توانید آن را با اغلب لباس‌های‌تان و با رنگ‌های مختلف ست کنید. داشتن چنین ترکیبی در کمد هر خانمی لازم و ضروری به نظر می‌رسد.


 فیروزه به سبک امروز!

به لطافت حریر، به سختی سنگ

مدتی است که دستبندها و گردنبندهای سنگی تبدیل به بخشی از جریان مد شده‌اند. در این میان نمونه‌های فیروزه هم محبوبیت خودشان را دارند. تراش هندسی سنگ فیروزه در این ترکیب به دلیل دارا بودن  جلوه‌ای مدرن  آن را  از طرح‌های سنتی دور کرده است.


همنشینی سفید و سیاه

به لطافت حریر، به سختی سنگ

نشستن رنگ سفید و مشکی در کنار هم همیشه می‌تواند شیک و جذاب باشد. سنگ‌های ملانیت کارشده در این مدل به جذابیت آن می‌افزاید. این مدل برای تمام سنین مناسب بوده و بهتر است در ‌مهمانی‌های رسمی با یک لباس مشکی از آن استفاده کنید.


نمادی از سرخپوست‌ها

به لطافت حریر، به سختی سنگ

این گردنبند طوقی با نماد سرخپوستی مطمئنا باب دل همه دختر خانم‌های جوان است که دوست دارند با زیورآلاتی جذاب، ست متفاوتی برای خودشان بسازند.

سارا ابراهیمی
948 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *