کافه گردش
دنیای مد
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ ق.ظ

دستبندهایی زیبا از سنگ های رنگی

پرتال اجتماعی واکنش:اصلی‌ترین ماده سازنده‌ زیورآلات این برند سنگ است؛ سنگ‌های رنگی زیبا که این زیورآلات را برای روزهای پاییز مناسب می‌کند.

جنب‌وجوش در دستان شما

چرخی در دنیای دستبندها با برند ایرانی ونوس

باز هم یک ترکیب زیبای دیگر از سنگ‌های رنگی. این بار سنگ جید با رنگ سبز با سنگ‌های عقیق ریز ترکیب شده‌اند و همین باعث شده سبزی زیبای سنگ جید در دستبند بیشتر به چشم بیاید. در این دستبند علاوه بر این سنگ‌ها، کریستال سواروسکی هم دیده می‌شود. سنگ عقیق نشانه زندگی و جنب و جوش است.


با خدا باشید

چرخی در دنیای دستبندها با برند ایرانی ونوس

چنین دستبندی با سنگ سلیمان برای هر سنی پیشنهاد می‌شود. پوشیدن یک شلوار قهوه‌ای خیلی خوب می‌تواند زیبایی دستبند را چند برابر کند. بهتر است بقیه ظاهرتان را زیاد شلوغ نکنید تا این دستبند بیشتر به چشم بیاید. این دستبند با اسم مبارک «بسم‌الله» تزیین شده است.


با کریستال بدرخشید

چرخی در دنیای دستبندها با برند ایرانی ونوس

همیشه که قرار نیست برای دیگران هدیه بگیرید یا منتظر بمانید آنها به شما هدیه دهند. گاهی لازم است خودتان دست به کار شوید و از خود قدردانی کنید! برای هدیه دادن چه چیزی زیباتر از این دستبند آلبالویی که با سنگ عقیق و کریستال اتریشی تزیین شده و زیبایی دست‌تان را دوچندان می‌کند. نگین‌های سواروسکی در درخشش و زیبایی این دستبند نقش دارند.


ساده اما خاص

چرخی در دنیای دستبندها با برند ایرانی ونوس

این دستبند یک کار هنری متفاوت دیگر است که طرفدار خاص خود را دارد. این دفعه سنگی که استفاده شده آمازونیت است که با سنگ‌های کرم‌رنگ ترکیب شده و با سنگ‌های سواروسکی آبی توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. زیبایی این دستبندها در سادگی‌شان است.


یک تیر و دو نشان

چرخی در دنیای دستبندها با برند ایرانی ونوس

اگر به طرح‌های جالب و تک علاقه دارید، می‌توانید به انتخاب این دستبند فکر کنید. این دستبند ترکیبی از دو دستبند است که مکمل همدیگر هستند؛ یکی از آنها با سنگ‌های سفید تراش‌خورده درست شده و دیگری با مرواریدهای اتریشی که این دو در کنار هم جلوه خاصی دارند.


مات و براق

چرخی در دنیای دستبندها با برند ایرانی ونوس

اگر دنبال طرح‌های تازه و منحصر به فرد هستید، این دستبند با طرح برف به شما پیشنهاد می‌شود. طرح این دستبند ترکیبی از سنگ‌های سفید براق و مات است که رنگ‌بندی نزدیکی به هم دارند و با اضافه شدن سنگ‌های سواروسکی زیبایی‌ دوچندانی پیدا کرده‌اند. این دستبند مناسب برای پوست‌های تیره است چون روی این رنگ پوست جلوه بیشتری پیدا می‌کند.


نقش اسم‌تان روی دست شما

چرخی در دنیای دستبندها با برند ایرانی ونوس

کمتر کسی ممکن است، این دستبند را دوست نداشته باشد؛  به خصوص اگر لباسی با چنین رنگی دارید، دستبند پیشنهادی ونوس را در کنارش جادهید تا بتوانید با ظاهری بهتر از همیشه به حسن سلیقه‌تان افتخار کنید. این دستبند که با سنگ عقیق کارنلین و نگین‌های سواروسکی ساخته شده، می‌تواند با اسم هر شخص طراحی شود.


به شکل پوست مار

چرخی در دنیای دستبندها با برند ایرانی ونوس

دستبند با نقش پوست‌ماری ظاهری متفاوت پیدا کرده است. برای همین در ست کردن کمال دقت را داشته باشید و بگذارید این دستبند عقیق، نقطه عطف ظاهرتان به حساب بیاید. خوبی این دستبندها این است که تغییر اندازه می‌دهند و قابلیت بزرگ و کوچک شدن دارند.

رهـــــــــــــا مسعودی
922 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *