کافه گردش
دنیای مد
۱۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ق.ظ

دکوراسیونی خاص با بلوک‌های سیمانی

پرتال اجتماعی واکنش: خانه‌های قدیمی را آجرها می‌ساختند و تیرآهن‌ها. اما این روزها پای بلوک‌های سیمانی و یونولیت‌ها به میان آمده؛ مصالحی امروزی که شاید در نگاه اول فقط برای ساختن چهاردیواری‌ها کنار گذاشته شود اما حقیقت این است که از این چهارگوشه‌های سیمانی می‌توان در دکوراسیون خانه کلی استفاده کرد. 

وقتی سیمان گل می‌کند

فقط کافی است از سنگ و سیمان ترسی نداشته باشید و میانه‌تان با سیمانی‌های خانه‌ساز خوب باشد.

وقتی سیمان گل می‌کند

روییدن گل‌ها در بتن‌ها علاوه بر اینکه ایده خوبی است، می‌تواند منظره مدرن خاصی هم در راه‌پله‌های خانه یا گوشه حیاط ایجاد کند. فقط کافی است بلوک‌ها را طوری روی هم قرار بدهید که به محض آب دادن گل‌ها آب از قسمت زیری به باقی گلدان‌ها برسد. این طوری فقط باید به فکر نم بلوک آخری از انتها باشید که آن هم کاری ندارد. فقط کمی کمتر آب بدهید!

وقتی سیمان گل می‌کند

این روزها همه عاشق کمی خاص بودن در محیط کارشان هستند به خصوص اگر به کارهای هنری هم مشغول باشند که دیگر چه بهتر. اگر شما هم جزو آدم‌هایی هستید که خاص بودن را در محل کار می‌پسندند می‌توانید روی بلوک‌های سیمانی حساب کنید. با گذاشتن بلوک روی هم و قرار دادن یک قطعه چوب از جنس نئوپان روکش‌دار یا‌ ام دی اف می‌توانید درخانه یا اداره یک میز کار خاص درست کنید. خوبی‌اش این است که خیلی راحت می‌توانید از دست سازه بتنی هم خلاص شوید!

وقتی سیمان گل می‌کند

بلوک‌های سیمانی می‌توانند وسیله تزیینی خاصی برای باغچه‌های آپارتمان‌ها باشند. کافی است رنگ و رویشان را با هر وسیله‌ای که دوست دارید کمی تزیین کنید. نگران افتادن بلوک‌ها هم نباشید. می‌توانید داخل آنها را از سیمان پر کنید تا کمی قرص شوند و خطری از نظر سقوط نداشته باشند.

وقتی سیمان گل می‌کند

خوبی‌ای که این بلوک‌ها دارند این است که می‌شود آنها را به رنگ دلخواه درآورد. با این اوصاف می‌توان آنها را به‌راحتی به فضای داخل خانه وارد کرد. باز هم یک ایده تازه برای آنهایی که می‌خواهند کمی چیدمان متفاوتی داشته باشند؛ بلوک‌ها را به رنگ دلخواه در آورید و در دو یا چند ردیف متناسب با ارتفاعی که دوست دارید قرار بدهید. بعد از آن فقط باید به فکر یک تشک مناسب و کوسن باشید. به همین سادگی یک راحتی محکم در خانه خواهید داشت.

وقتی سیمان گل می‌کند
سارا ابراهیمی
673 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *