دکوراسیونی خاص با بلوک‌های سیمانی

پرتال اجتماعی واکنش: خانه‌هاي قديمي را آجرها مي‌ساختند و تيرآهن‌ها. اما اين روزها پاي بلوك‌هاي سيماني و يونوليت‌ها به ميان آمده؛ مصالحي امروزي كه شايد در نگاه اول فقط براي ساختن چهارديواري‌ها كنار گذاشته شود اما حقيقت اين است كه از اين چهارگوشه‌هاي سيماني مي‌توان در دكوراسيون خانه كلي استفاده كرد. 

وقتي سيمان گل مي‌كند

فقط كافي است از سنگ و سيمان ترسي نداشته باشيد و ميانه‌تان با سيماني‌هاي خانه‌ساز خوب باشد.

وقتي سيمان گل مي‌كند

روييدن گل‌ها در بتن‌ها علاوه بر اينكه ايده خوبي است، مي‌تواند منظره مدرن خاصي هم در راه‌پله‌هاي خانه يا گوشه حياط ایجاد كند. فقط كافي است بلوك‌ها را طوري روي هم قرار بدهيد كه به محض آب دادن گل‌ها آب از قسمت زيري به باقي گلدان‌ها برسد. اين طوري فقط بايد به فكر نم بلوك آخري از انتها باشید که آن هم كاري ندارد. فقط كمي كمتر آب بدهيد!

وقتي سيمان گل مي‌كند

اين روزها همه عاشق كمي خاص بودن در محيط كارشان هستند به خصوص اگر به كارهاي هنري هم مشغول باشند كه ديگر چه بهتر. اگر شما هم جزو آدم‌هايي هستيد كه خاص بودن را در محل كار مي‌پسندند مي‌توانيد روي بلوك‌هاي سيماني حساب كنيد. با گذاشتن بلوك روي هم و قرار دادن يك قطعه چوب از جنس نئوپان روكش‌دار يا‌ ام دي اف مي‌توانيد درخانه يا اداره يك ميز كار خاص درست كنيد. خوبي‌اش اين است كه خيلي راحت مي‌توانيد از دست سازه بتني هم خلاص شويد!

وقتي سيمان گل مي‌كند

بلوك‌هاي سيماني مي‌توانند وسيله تزييني خاصي براي باغچه‌هاي آپارتمان‌ها باشند. كافي است رنگ و رويشان را با هر وسيله‌اي كه دوست داريد كمي تزيين كنيد. نگران افتادن بلوك‌ها هم نباشيد. مي‌توانيد داخل آنها را از سيمان پر كنيد تا كمي قرص شوند و خطري از نظر سقوط نداشته باشند.

وقتي سيمان گل مي‌كند

خوبي‌ای که این بلوک‌ها دارند اين است که مي‌شود آنها را به رنگ دلخواه درآورد. با اين اوصاف مي‌توان آنها را به‌راحتی به فضاي داخل خانه وارد کرد. باز هم يك ايده تازه براي آنهايي كه مي‌خواهند كمي چيدمان متفاوتي داشته باشند؛ بلوك‌ها را به رنگ دلخواه در آوريد و در دو يا چند رديف متناسب با ارتفاعي كه دوست داريد قرار بدهيد. بعد از آن فقط بايد به فكر يك تشك مناسب و كوسن باشيد. به همين سادگي يك راحتي محكم در خانه خواهيد داشت.

وقتي سيمان گل مي‌كند