کافه گردش
دنیای مد
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۸:۴۸ ق.ظ

زیباترین مدل‌های پالتو

پرتال اجتماعی واکنش:برای روزهای سرد سال، اغلب ما به پالتوهای ضخیم سیاه عادت کرده‌ایم و فکر می‌کنیم فقط اینها می‌توانند ما را از سرمای گزنده دور کنند اما واقعیت این نیست؛ روی تن‌پوش زمستانی‌تان می‌تواند یک باغ گل بروید. می‌توانید سراغ طراحانی بروید که چنان پیوندی با رنگ‌ها و طرح‌ها دارند که حتی در روزهای سرد سال، این رابطه سست نمی‌شود. «هـ دو چشم » برندی ایرانی است که اینچنین نگاهی را در کارهایش حفظ کرده و می‌کند. با یک سارافون و دامن شیک و خاص چطورید؟ این نمونه، خاص بودن را در کنار زیبایی و آراستگی دارد. در دوخت این ست از پارچه کتان کبریتی استفاده شده که روی آن«چاپ برداشت» می‌خورد. «چاپ برداشت» تکنیکی است که طی آن رنگ قسمتی از پارچه برداشته و رنگ جدید جایگزین می‌شود.

زیباترین مدل‌های پالتو

کیفیت این چاپ به گونه‌ای است که می‌توان بارها  آن را شست و استفاده کرد؛ بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود. اگر این ترکیب خاص را انتخاب می‌کنید، باید برای هماهنگ کردن آن در انتخاب شال هم حساسیت زیادی به خرج دهید تا چیزی از زیبایی لباس‌تان کم نشود. پیشنهاد ما این است که این سارافون و دامن را با شال چروک از جنس وال هندی که لبه‌هایش با هنر طراحش توردوزی شده ست کنید.


جنس این پالتو  تلفیقی از پارچه ضخیم و نازک است و در قسمت یقه و آستین حریر کارشده. علت انتخاب پارچه حریر برای این پالتو این است که آستین‌ها پف‌دار شوند.

زیباترین مدل‌های پالتو

جنس این کت، کتان کبریتی است که با چاپ طرح بته‌جقه حال و هوای سنتی پیدا کرده و تلفیقی از پارچه طرحدار و ساده است. این مانتوی کتی را می‌توانید با دامن زرشکی از جنس کتان کبریتی ست کنید. شال این مجموعه هم از تولیدات این برند است که با پارچه وال و حاشیه حریر تزئین شده است.

زیباترین مدل‌های پالتو

این مانتو با پارچه وال طرح‌دار و چاپ بته‌جقه‌ای و اسلیمی ترکیب و با هنر نواردوزی زیبایی‌اش دوچندان شده است. این مانتوی اصیل را می‌توانید با شال خودش که از پارچه وال طرح‌دار است ست کنید تا خوش‌پوشی شما بیشتر به چشم بیاید. از طرف دیگر در کنار این ست یک دامن زرشکی از جنس لنین که از محصولات همین برند است، می‌تواند به جذابیت بیشتر ست کمک کند.

زیباترین مدل‌های پالتو

در این کار نشانی از دکمه و زیپ نیست. این مانتو مدل ردایی دارد که جنس پارچه آن کتان کبریتی است و با گل‌های رز چاپی، روی آن تزئین شده است. به دلیل برگ‌های سبز رنگ که روی مانتو چاپ شده، می‌توانید در ست‌تان از شال پشمی سبز استفاده کنید. این مانتو را می‌توانید با دامنی زرشکی ست کنید  تا در عین سادگی، شیک شوید.

زیباترین مدل‌های پالتو

سادگی و زیبایی با هم در این پالتو جمع شده‌اند. برای بعضی خانم‌ها، سادگی در عین زیبایی‌حرف اول را می‌زند؛ اگر برای شما هم سادگی در طراحی لباس‌تان بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد، این پالتو در این روزهای سرد برای شما مناسب است. جنس آن از پارچه ضخیم پالتویی است که دور آن توردوزی به رنگ زرشکی شده. برای کامل کردن ست خود از یک روسری پشمی به رنگ زرشکی استفاده کنید که دورتادور آن توردوزی سفید شده است. پس دیگر شک نکنید و این پالتو را انتخاب کنید.

زیباترین مدل‌های پالتو
سارا ابراهیمی
1,897 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *