زیباترین مدل‌های پالتو

پرتال اجتماعی واکنش:برای روزهای سرد سال، اغلب ما به پالتوهای ضخیم سیاه عادت كرده‌ایم و فكر می‌كنیم فقط اینها می‌توانند ما را از سرمای گزنده دور كنند اما واقعیت این نیست؛ روی تن‌پوش زمستانی‌تان می‌تواند یك باغ گل بروید. می‌توانید سراغ طراحانی بروید كه چنان پیوندی با رنگ‌ها و طرح‌ها دارند كه حتی در روزهای سرد سال، این رابطه سست نمی‌شود. «هـ دو چشم » برندی ایرانی است كه اینچنین نگاهی را در كارهایش حفظ كرده و می‌كند. با یك سارافون و دامن شیك و خاص چطورید؟ این نمونه، خاص بودن را در كنار زیبایی و آراستگی دارد. در دوخت این ست از پارچه كتان كبریتی استفاده شده كه روی آن«چاپ برداشت» می‌خورد. «چاپ برداشت» تكنیكی است كه طی آن رنگ قسمتی از پارچه برداشته و رنگ جدید جایگزین می‌شود.

زیباترین مدل‌های پالتو

كیفیت این چاپ به گونه‌ای است كه می‌توان بارها  آن را شست و استفاده كرد؛ بدون اینكه آسیبی به آن وارد شود. اگر این تركیب خاص را انتخاب می‌كنید، باید برای هماهنگ كردن آن در انتخاب شال هم حساسیت زیادی به خرج دهید تا چیزی از زیبایی لباس‌تان كم نشود. پیشنهاد ما این است كه این سارافون و دامن را با شال چروك از جنس وال هندی كه لبه‌هایش با هنر طراحش توردوزی شده ست كنید.


جنس این پالتو  تلفیقی از پارچه ضخیم و نازك است و در قسمت یقه و آستین حریر کارشده. علت انتخاب پارچه حریر برای این پالتو این است كه آستین‌ها پف‌دار شوند.

زیباترین مدل‌های پالتو

جنس این کت، كتان كبریتی است كه با چاپ طرح بته‌جقه حال و هوای سنتی پیدا كرده و تلفیقی از پارچه طرحدار و ساده است. این مانتوی كتی را می‌توانید با دامن زرشكی از جنس كتان كبریتی ست كنید. شال این مجموعه هم از تولیدات این برند است كه با پارچه وال و حاشیه حریر تزئین شده است.

زیباترین مدل‌های پالتو

این مانتو با پارچه وال طرح‌دار و چاپ بته‌جقه‌ای و اسلیمی تركیب و با هنر نواردوزی زیبایی‌اش دوچندان شده است. این مانتوی اصیل را می‌توانید با شال خودش كه از پارچه وال طرح‌دار است ست كنید تا خوش‌پوشی شما بیشتر به چشم بیاید. از طرف دیگر در كنار این ست یك دامن زرشكی از جنس لنین كه از محصولات همین برند است، می‌تواند به جذابیت بیشتر ست كمك كند.

زیباترین مدل‌های پالتو

در این كار نشانی از دكمه و زیپ نیست. این مانتو مدل ردایی دارد كه جنس پارچه آن كتان كبریتی است و با گل‌های رز چاپی، روی آن تزئین شده است. به دلیل برگ‌های سبز رنگ كه روی مانتو چاپ شده، می‌توانید در ست‌تان از شال پشمی سبز استفاده كنید. این مانتو را می‌توانید با دامنی زرشكی ست كنید  تا در عین سادگی، شیك شوید.

زیباترین مدل‌های پالتو

سادگی و زیبایی با هم در این پالتو جمع شده‌اند. برای بعضی خانم‌ها، سادگی در عین زیبایی‌حرف اول را می‌زند؛ اگر برای شما هم سادگی در طراحی لباس‌تان بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد، این پالتو در این روزهای سرد برای شما مناسب است. جنس آن از پارچه ضخیم پالتویی است كه دور آن توردوزی به رنگ زرشكی شده. برای كامل كردن ست خود از یك روسری پشمی به رنگ زرشكی استفاده كنید كه دورتادور آن توردوزی سفید شده است. پس دیگر شك نكنید و این پالتو را انتخاب كنید.

زیباترین مدل‌های پالتو