شیك‌ترین فریم‌های عینک در بازار

پرتال اجتماعی واکنش:وقتی عینكی می‌شوید یعنی یك كالای دیگر به سبد خرید شما اضافه می‌شود كه باید وسواس بالایی در انتخاب آن داشته باشید چون هم سلامتی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و هم می‌تواند جذابیت و زیبایی چهره شما را كم یا زیاد كند.باید فریم عینكی انتخاب كنید كه ضمن سبكی و راحتی برای استفاده طولانی و مداوم استحكام لازم را داشته باشد و در نهایت به زیبایی روی چهره شما بنشیند. پیشنهادهای ما از میان جدیدترین نمونه‌های عرضه شده در بازار و معتبرترین برندهای این عرصه انتخاب شده‌اند. این هم یك طراحی متفاوت از برند «shwood». این برند دارای فریم‌هایی دست‌ساز و راحت است كه تمام متریال آن از مواد طبیعی است و به هیچ عنوان حساسیت نمی‌دهد. این ویژگی‌ها باعث شده این مدل، طراحی كاملا ساده و راحت داشته باشد.

شیك‌ترین فریم‌های موجود برای عینکی ها

قیمت: 1 میلیون و 400 هزار تومان


این هم یك نمونه از عینك‌های فانتزی شنل برای امسال؛ فریم عینكی كه روی آن پاپیون كار شده و محبویت خاصی میان دختران جوان دارد. این عینك هم مانند عینك‌های دیگر برند شنل در عین سادگی فوق‌العاده شیك است.

شیك‌ترین فریم‌های موجود برای عینکی ها

قیمت: 860 هزار تومان


عینك‌های تام فورد، چه طبی و چه آفتابی از محبوب‌ترین‌ها و پرفروش‌ها در تمام دنیاست. این یكی از جدیدترین مدل‌های تام فورد است كه به همه صورت‌ها می‌آید و رنگ‌بندی شفاف این عینك باعث می‌شود كه با میكاپ خانم‌ها راحت ست شود.

شیك‌ترین فریم‌های موجود برای عینکی ها

قیمت: 1 میلیون و 700 هزار تومان


اگر می‌خواهید به عنوان یكی از افراد پیگیر تازه‌های بازار شناخته شوید، برای عینك طبی خود سراغ این مدل جدید شنل بروید. این مدل عینك‌ با دسته صدفی درعین سادگی بسیار شیك است و در نور آفتاب زیبایی‌اش دوچندان می‌شود. این مدل عینك‌های شنل به صورت‌های كشیده می‌آید.

شیك‌ترین فریم‌های موجود برای عینکی ها

قیمت: 1 میلیون و 700 هزار تومان


اگر استفاده مداوم از عینك طبی دارید، بهتر است به فكر یك عینك طبی سبك و راحت باشید. برندی مثل«Tom for »به دلیل سبكی و راحتی محصولاتش در این مورد قابل اطمینان است. این مدل عینك فریمی دارد كه هم در حالت اسپرت و هم در حالت رسمی می‌توانید از آن استفاده كنید.

شیك‌ترین فریم‌های موجود برای عینکی ها

قیمت: 1 میلیون و 300 هزار تومان


از عینك‌های طرح‌دار و نقشدار كه امسال بازار گرمی پیدا كرده‌اند، طرح پوست ماری برند روبرتوكاوالی است. این برند در به كار بردن عناصر طبیعی و علاقه به حیوانات شهره عام و خاص است.

شیك‌ترین فریم‌های موجود برای عینکی ها

قیمت: 1 میلیون و 420 هزار تومان