کافه گردش
دنیای مد
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ ق.ظ

لباس کودکانه برای تابستان

پرتال اجتماعی واکنش:در این مطلب یک پرونده کوچک برای بچه‌ها تدارک دیده‌ایم؛ پیشنهادهای کاربردی که بتوانید در این گرمای تابستان، نشاط را به فرزندان‌تان هدیه بدهید.

برای پسربچه‌های بازیگوش

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

یادتان باشد نخی بودن به تنهایی نمی‌تواند تضمین کننده راحتی یک لباس برای پسرکوچولوی پر جنب‌وجوش شما باشد؛ در نتیجه دومین فاکتوری که وقت انتخاب نباید از آن غافل بمانید گشادی و آزادی لباس است. پس تا می‌توانید بروید سراغ لباس‌های نخی و آزاد درست مثل نمونه ‌پیشنهادی ما که با گشادی نسبی که دارد فرصت جنب و جوش را از پسربچه‌ بازیگوش شما نمی‌گیرد.

خنک بپوشید

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای پسرکوچولوهای بازیگوشی که باید در اوج شیطنت و بالا و پایین‌ پریدن‌های‌شان با گرمای هوا هم کنار بیایند، رفتن سراغ لباس‌های نخی است. این سبک لباس‌ها درست مثل نمونه‌ پیشنهادی ما در عین حال که ظاهری مرتب و قابل قبول برای فضا‌های خارج از خانه دارند، به قدر کفایت خنکند و سبک؛ بنابراین پسرکوچولوی شما با پوشیدن آنها بیرون از خانه هم همانقدر احساس راحتی می‌کند که در خانه!

شلوارک‌هایی از جنس کتان

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

یکی از راحت‌ترین انتخاب‌ها برای پسر کوچولوها در این روزهای گرم شلوارهای کوتاه هستند. اما اگر می‌خواهید درست و حسابی حواس‌تان به راحتی پسرکوچولوی دوست داشتنی‌تان باشد شلوارهای کوتاه از جنس جین را فراموش کنید و در عوض بروید سراغ شلوارهای کتان! این شلوارها نه تنها نسبت به نمونه‌های جین انعطاف بیشتری دارند بلکه به مراتب خنک‌تر هم هستند. فقط کافی است مثل نمونه پیشنهادی ما این سبک شلوارها را با یک تی‌شرت نخی خنک هماهنگ کنید تا همه چیز برای حاضر شدن در یک روز گرم تابستانی فراهم باشد.

کمی تا قسمتی رسمی

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

گاهی لازم است همراه پسرکوچولوها در یک مراسم نسبتا رسمی شرکت کنید؛ در این شرایط بهترین انتخاب برای شما پیراهن‌های مردانه آستین کوتاهی است که به قدر کفایت رسمی هستند و در عین حال کودکانه و راحت. برای راحتی هرچه بیشتر کوچولوها هم کافی است متناسب با رنگ پیراهن و البته سلیقه‌ای که خودتان به خرج می‌دهید، یک شلوار کوتاه کتان در نظر بگیرید. حالا یک صندل تابستانی نیاز دارید تا پسر کوچولوی‌تان برای یک مهمانی رسمی تابستانی آماده باشد!

فقط رنگ‌روشن!

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

اگر میانه چندانی با شلوارهای کوتاه ندارید می‌توانید به شلوارهای بلند اما این بار هم از جنس کتان فکر کنید و برای احساس خنکی هرچه بیشتر پسرکوچولوها تا می‌توانید بروید سراغ شلوارهای کتان به رنگ روشن از سفید و آبی آسمانی گرفته تا لیمویی! پیشنهاد ما ترکیب یک شلوار کتان لیمویی با تی‌شرتی به رنگ آبی روشن است؛ همانطور که می‌بینید این ترکیب قبل از هر چیز احساس خنکی را منتقل می‌کند؛ یعنی چیزی که پسر کوچولوی شما در روزهای گرم تابستان به آن نیاز دارد.


برای دختربچه‌های پرجنب و جوش

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

یکی از بهترین انتخاب‌های تابستانی برای دختربچه‌های پر جنب وجوش لباس‌های یک تکه،‌ درست مثل نمونه‌های پیشنهادی ماست. این سبک لباس‌ها به خاطر گشادی نسبی‌ای که دارند، مانع جست و خیز دخترکوچولوها نمی‌شوند. فقط کافی است هنگام انتخاب حواستان به جنس این لباس‌های یک تکه باشد، بدون شک نمونه‌های نخی، هم راحت‌ترند هم خنک‌تر. می‌بینید که همه چیز برای راحتی هرچه بیشتر دختر کوچولوی شما فراهم است!

نخی‌های دوست‌داشتنی

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

هیچ چیز نمی‌تواند به اندازه انتخاب یک پیراهن نخی و آزاد راحتی دخترکوچولوی شما را در روزهای گرم تابستان تضمین کند. این سبک پیراهن‌ها خنکی و سبکی را با هم دارند؛ بنابراین تا دلتان بخواهد هوای پوست ظریف دختر کوچولوی شما را دارند. اما برای رسیدن به راحتی هرچه بیشتر نباید از یک فاکتور خیلی مهم غافل بمانید که آن هم چیزی نیست جز آزادی پیراهن! فراموش نکنید که هرچه پیراهن نخی انتخابی شما آزادتر باشد تحمل گرما برای دخترکوچولوی دوست‌داشتنی شما هم راحت‌تر است.

بزنید به دل گل‌گلی‌ها!

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

از قرار طراحان دنیای مد و لباس نه تنها خیال ندارند به این زودی‌ها از دنیای گل‌گلی‌ها فاصله بگیرند بلکه پای آنها را به دنیای کودکان هم باز کرده‌اند! بنابراین اگر می‌خواهید دختر کوچولوی‌تان از همین حالا به روز بپوشد یک‌راست بزنید به دل همین گل‌گلی‌ها. پیشنهاد ما به شما شلوارهای نخی گل‌گلی و آزادی است که علاوه بر به روز بودن مانع راحتی دختربچه‌های بازیگوش هم نمی‌شوند و از آن مهم‌تر اینکه به خاطر همین گشادی و راحتی با گرمای تابستان هم میانه‌ خوبی دارند!

ظریف اما کاربردی!

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

خیال دارید برای تابستانی شدن حال و هوای دختر کوچولوی‌تان سراغ شلوار یا دامن‌های گل‌گلی‌ مثل نمونه پیشنهادی (c)  ما بروید که این روزها حسابی گل کرده‌اند، باید حواستان به یک نکته کاربردی اما ظریف هم باشد؛ برای جلوه هرچه بیشتر این پارچه‌های گل‌گلی باید سراغ ترکیب آنها با بلوزهای نخی ساده و بدون طرح بروید. این ترکیب اجازه نمی‌دهد ظاهر دختر کوچولوی شما بیش از اندازه شلوغ به نظر بیاید. نخی و آستین کوتاه بودن این بلوزها هم که دیگر نیازی به یادآوری ندارند!

سفید مثل برف!

کودکانه پوشیدن به وقت تابستان!

یک پیشنهاد ویژه برای زمانی که قرار است همراه دختر کوچولوها در یک مراسم رسمی شرکت کنید؛ در این شرایط تا می‌توانید سراغ رنگ‌های روشن بروید و رنگ‌های تند و تیز را به کفش کوچولوها بسپارید! این انتخاب اجازه می‌دهد تا کوچولوی شما حس طراوت و خنکی را علاوه بر خودش در دیگران هم زنده کند. پیشنهاد ما رفتن سراغ یک پیراهن سفید از جنس حریر است؛ نگران نباشید! اگر با یکدستی رنگ سفید میانه‌ای ندارید می‌توانید به رنگ‌هایی خنکی مثل صورتی روشن و حتی لیمویی هم فکر کنید.

رهـــــــــــــا مسعودی
746 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *