مانتوهای زیبا در عین سادگی

پرتال اجتماعی واکنش:ظرافت، زیبایی و خاص بودن در کنار سادگی همیشه می‌تواند زمینه‌ساز ایده‌هایی تازه باشد و هر بیننده‌ای را سر ذوق بیاورد. اگر هم ساده‌پسند هستید و هم دوست دارید خاص بپوشید، این نمونه کارها را از نظر بگذرانید.همنشینی رنگ‌ها و زیبایی در عین سادگی جریانی است كه این برند در تك‌به‌تك طراحی‌هایش دنبال می‌كند. سحر منتظری، طراح 22 ساله فارغ‌التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی است.

مانتوهای زیبا در عین سادگی

استفاده از یقه مردانه در لباس‌های زنانه از بارزترین ویژگی‌های این طرح‌هاست که می‌تواند برای سخت سلیقه‌ها جالب باشد. ظرافت، زیبایی و خاص بودن در کنار سادگی همیشه می‌تواند زمینه‌ساز ایده‌هایی تازه باشد و هر بیننده‌ای را سر ذوق بیاورد. اگر هم ساده‌پسند هستید و هم دوست دارید خاص بپوشید، این نمونه کارها را از نظر بگذرانید. راز این مانتو وقتی برملا می‌شود كه آن را می‌پوشید! این مدل برخلاف ظاهرش اصلا ساده نیست؛ یک طرف آن ساده و یک طرف دیگر یقه‌ای متفاوت دارد. عدم تقارن در یقه مانتو باعث می‌شود كه مانتو سادگی خود را از دست دهد؛ البته این مانتو را حتی خانم‌های درشت‌اندام هم می‌توانند استفاده کنند چون ساسون ندارد و راسته است. این مانتوی کرم‌رنگ با حاشیه مشکی تا دل‌تان بخواهد سبك و راحت است چون پارچه آن از کشمیر است.

مانتوهای زیبا در عین سادگی

مدل آزاد و رهای این مانتو در كنار رنگ‌ شیکی که دارد، آن را به انتخاب شکیل زمستانی تبدیل كرده است. دقت كنید به خاطر نوع گشاد بودنش مناسب افراد درشت است و به دلیل سردوشی که دارد برای خانم‌هایی که سرشانه افتاده‌ای دارند بسیار مناسب خواهد بود .

مانتوهای زیبا در عین سادگی

این مانتوی جوان‌پسند تا دل‌تان بخواهد سبك و راحت است چون پارچه آن از همان پارچه‌ پالتویی یا فوتر است که با سادگی دوخته شده است. ایده طراحی یقه این مانتو از همان یقه‌‌های مدل مردانه است.

مانتوهای زیبا در عین سادگی

در این مانتو از پارچه کتان استفاده شده که جزء پارچه‌های دو رو است و در قسمت جلوی مانتو از سمت تیره آن استفاده شده تا کار متفاوت‌تر باشد. شکل راه‌راه مانتو مناسب افراد چاق است و آنها را کشیده‌تر نشان می‌دهد. از طرف دیگر این مانتو چون ساسون ندارد، می‌تواند برای هر اندامی مناسب باشد.

مانتوهای زیبا در عین سادگی