کافه گردش
دنیای مد
۲۹ دی ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ق.ظ

مدل لباس‌های دخترانه مارک آدیداس

پرتال اجتماعی واکنش: هنگامی که شما تصمیم می‌گیرید ورزش کنید انگیزه نقش بسیار مهمی در موفقیت شما دارد اما نحوه لباس پوشیدن مخصوصا کفش‌ها به اندازه انگیزه‌تان مهم است. شما باید بدانید که در فصول مختلف چه لباس هایی بپوشید و حتی باید نسبت به رنگ لباس ورزشی خود نیز حساس باشید. برندهای بزرگی مثل آدیداس، نایک و پوما تمام استانداردها را در طراحی‌های خود در نظر می‌گیرند. ما چند مورد مهم را در مورد مدل لباس‌های دخترانه مارک آدیداس بیان می‌کنیم:

آدیداس یک شرکت پوشاک ورزشی آلمانی است که معمولا در ایران نیز به راحتی می‌توان لباس ها و کفش‌های باکیفیت این برند را خریداری کرد. آدیداس در سال ۱۹۴۸ تاسیس شده است و امروز هم یکی از بهترین مارک های مدل لباس در جهان شناخته می‌شود.اخیرا این برند بزرگ از هنرمند مشهور سلنا گومز در تبلیغات خود استفاده می‌کند. آن‌ها کمپینی برای لباس های تابستانی ۲۰۱۵ خود به راه انداخته اند و سلنا به عنوان مدل آن ها انتخاب شده است. سلنا گومز گفت که به این همکاری ادامه خواهد داد و به این کار به دلیل جنبه سرگرمی و تفریحی‌اش عشق می‌ورزد. هم‌چنین او گفت چون به محصولات آدیداس علاقه خاصی دارد از این‌که طرفدارانش نیز از محصولات خوب و باکیفیت استفاده کنند لذت می‌برد.
به هنگام ورزش کردن چه نوع لباس هایی باید بپوشیم؟

شما باید به هنگام ورزش لباس‌هایی بپوشید که امکان حرکت آزادانه را به شما بدهند.در تابستان باید لباس‌هایی با رنگ روشن بپوشید تا زیاد گرما را به خود جذب نکنند و به همین در زمستان رنگ‌های تیره بپوشید.هرگز از لباس‌های پلاستیکی استفاده نکنید، چون آن اجازه نمی‌دهد که عرق شما از بین برود و باعث می‌شود که بیش از حد گرم شوید.کفش مناسب نیز برای ورزش بسیار مهم است، اگر آن به درستی طراحی نشده باشد ممکن است آسیب جدی به پای شما وارد کند.حتی شما باید نسبت به جوراب‌های تان نیز حساس باشید، چون آن‌ها ممکن است عرق کنند و کفش‌های تان بوی بسیار بدی بدهند.در مدل لباس‌های دخترانه مارک آدیداس همه‌ی موارد گفته شده رعایت شده است.در ادامه تصاویری از زیباترین ست های لباس ورزشی سلنا گومز را که برای کمپین NEO آدیداس گرفته شده است، می‌توانید ببینید…

Snapshot_2016-01-19_131218

مدل لباس‌های دخترانه مارک آدیداس

مدل لباس‌های دخترانه مارک آدیداس

مدل لباس‌های دخترانه مارک آدیداس

سارا ابراهیمی
1,953 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *