مد های زمستانی ماندگار

نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو :

مد های زمستانی ماندگار

رپورتاژ:به سختی می توان از کلمه ماندگار برای روال مد استفاده کرد اما بعضی پوشش ها وارد دنیای مد می شوند که اصطلاحا یک عمر قابل استفاده اند. بسیاری از افراد به دنبال لباس هایی می گردند که بتوانند مدت بیشتری از آنها استفاده کنند بدون اینکه از چرخه مد خارج شده باشند. گاهی حاضرید مبلغ بسیار زیادی برای خرید یک لباس بپردازید و سالها از آن استفاده کنید که البته اگر هوشمندانه تصمیم بگیرید این روش یکی از بهترین روش های خرید است. در ادامه چند نوع لباس و پوشش زمستانی معرفی شده که توانسته اند به مدت های طولانی جایگاه خود را در روال مد حفظ کنند. این لباس ها دست کم چند سال قابل استفاده و مد روز هستند و می توانید با خیال راحت آنها را خریداری کنید.برای خرید بهترین لباس ها به فروشگاه آنلاین مراجعه فرمایید.

  • کت های بلند

این کت ها معمولا به روز هستند و حالتی دراماتیک و پیچیده به سبک پوشش افراد می بخشند. این نوع کت ها در عین حال راحت و شیک هستند و به راحتی با لباس های دیگر هماهنگ می شوند. اگر به دنبال سبک پوششی ما بین دهه 90 و 80 میلادی هستید آنها بهترین گزینه اند.

  • کفش های کتانی

این مدل کفش ها معمولا به روز هستند و تنها لباس هایی که باید با آنها هماهنگ شوند در هر دوره متفاوتند. در چند سال اخیر پوشیدن کفش های کتانی با هر چیزی به خصوص کت های بلند بسیار پر طرفدار شده و پیشبینی می شود تا چند سال دیگر نیز به روز خواهند بود.

  • بوت های تا روی قوزک

 این بوت ها که اصطلاحا نیم بوت هم نامیده می شوند همیشه پر طرفدار بوده اند و بسیاری ار طراحان و ایده پردازان مد معتقدند که هرگز از چرخه مد خارج نشده و نخواهند شد. آنها با هر استایلی قابل استفاده اند، در تابستان یا زمستان و رسمی و غیر رسمی تفاوت چندانی ندارد.

  • یقه اسکی

اگر به دنبال یک استایل فرانسوی هستید، یک پلیور یقه اسکی با یقه ای بزرگ و پهن انتخاب کنید، موهایتان را درون یقه بگذارید و یک کت روی شانه هایتان داشته باشید و مطمئن باشید که این استایل همیشه به روز بوده و امتحان گذر زمان را با موفقیت پشت سر گذاشته است. اگر به دنبال سبک پوشش رترو، قدیمی و در عین حال بسیار جذاب و زنانه هستید یک یقه اسکی با یقه کاملا جذب و ساده انتخاب کنید و آن را با شلوار جین فاق بلند و سنگشور شده بپوشید.

  • رنگ های خنثی

رنگ های خنثی مانند طوسی یا کرم معمولا از مد خارج نمی شوند و می توانید تمام پوشش خود را از همان یک رنگ خنثی انتخاب کنید و پوششی زیبا و به روز داشته باشید.

  • لباس های پسرانه

لباس های زنانه ای که از ویژگی های لباس های پسرانه الهام گرفته اند معمولا پر طرفدار بوده و دیر تر از مد خارج می شوند.

پیراهن های مردانه، لباس های دکمه دار، جین، جلیقه و به طور کلی لباس های کمی گشاد تر از سایز واقعی بدن، همه ویژگی های لباس های مردانه اند که خانم ها می پسندند. فقط کافی است به مدل موی مشهور باب کات توجه کنید که سبکی پسرانه بود اما مدت هاست که مدل موی بسیاری از خانم های خوش پوش است.