معرفی مد‌های زمستانی در سال 94

پرتال اجتماعی واکنش:در روزهای زمستانی، هیچ‌ چیزی به اندازه تن‌پوش گرم شما تعیین‌كننده خوش‌پوشی‌تان نیست؛ لباسی گرم كه هم سرما را از شما دور كند و هم خوش‌پوشی و خوش‌سلیقگی تان را زیر سوال نبرد. برای این كار باید نگاهی به پیشنهاد طراحان بیندازید. ببینید طراحان چه كت‌ها و ژاكت‌هایی را به شما توصیه می‌كنند و از این میان، كدام طرح و رنگ مناسب اندام شماست.

قد بلند شدن

Snapshot_2016-01-05_085550
با این پالتوی بلند باید شلوار فیت کات به تن کنید

ژاكت‌، کاپشن، پالتوی بلند را به فهرست مد این روزها اضافه كنید. اگر چنین تن پوش‌ بلندی را خریده‌اید، یادتان باشد از شلوارهای فیت‌كات یا دامن كوتاه برای كامل كردن ست‌تان استفاده كنید تا این  محصول‌، ظاهرش را به خوبی نشان دهد. پیش‌بینی می‌كنیم این مد محبوبیت بی‌سابقه‌ای در بین خانم‌ها پیدا كند.

سرمایی‌ها بخوانند

Snapshot_2016-01-05_085603
اگر سرمایی هستید و سرما اذیت تان می‌كند، بهتر است به فكر یک نمونه بادگیر باشید

اگر سرمایی هستید و سرما اذیت تان می‌كند، بهتر است به فكر یک نمونه بادگیر باشید. این کاپشن ها نه تنها شما را خیلی گرم می‌كنند بلكه می‌توانید با آن با خیال راحت زیر باران راه بروید بدون اینكه خیس شوید. اغلب برندها در طراحی تن پوش‌های جدیدشان سراغ پارچه‌های ضدآب رفته‌اند. این محصولات زیبا همانقدر كه دوست‌داشتنی هستند، به دلیل طرح پفكی‌شان شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهند اما طراحان مد این مدل را مناسب افراد چاق هم می‌دانند چون حالت كاپشنی دارند و اندام به خوبی زیر آنها پنهان می‌شود.

دوچرخه سواری با مد

Snapshot_2016-01-05_085615

اگر می‌خواهید خاص باشید از این كت‌ها راحت نگذرید

این هم نمونه‌ای از كت‌هایی که مد امسال محسوب می‌شوند و به كت‌های دوچرخه‌سواری معروف هستند. زیپ‌های مورب و فرم مردانه از ویژگی‌های اصلی این مدل ‌هاست كه با این طراحی شما را خاص و استثنایی می‌كند. اگر می‌خواهید خاص باشید از این كت‌ها راحت نگذرید.

شاد با پوست حیوانات

Snapshot_2016-01-05_085627

بی‌شك این طرح و رنگ كلید مهمی در خاص كردن یک ست زمستانی خواهد بود

رنگ‌هایی مثل مشكی، قهوه‌ای و خاكستری انتخاب‌های معقول و منطقی برای پوشش زمستانی به شمار می‌آیند اما طراحان برای زمستان 94 به شما پیشنهاد می‌دهند، رنگ و طرح‌های تكراری را كنار بگذارید و سراغ طرح‌هایی با پوست حیوانات و رنگ‌های روشن سبز، زرد و قرمز بروید. بی‌شك این طرح و رنگ كلید مهمی در خاص كردن یک ست زمستانی خواهد بود.

بانوان خزپوش

Snapshot_2016-01-05_085639
چنین كتی را که خز دارد می‌توانید در موقعیت رسمی بپوشید

با توجه به علاقه‌ای كه خانم‌های لوكس پوش به انواع خز دارند، طراحان هم به این فكر افتاده‌اند تا خز را دوباره مد كنند. برخی از تن پوش‌هایی كه برای زمستان امسال توصیه می‌شوند، به صورت كوتاه و تمام خز هستند و برخی دیگر تزیینی از خز دارند. فرقی نمی‌كند كدام را انتخاب كنید، مهم این است كه چنین كتی را می‌توانید در موقعیت رسمی بپوشید.

انتخابی بزرگ

Snapshot_2016-01-05_085653

این ژاكت‌های گشاد با سایز بزرگ، بخشی از مد امسال هستند

شاید در نگاه اول از این مدل تن پوش‌ها خوش‌تان نیاید اما این ژاكت‌های گشاد با سایز بزرگ، بخشی از مد امسال هستند. ما پوشیدن آنها را به كسانی پیشنهاد می‌كنیم كه اندامی كشیده و لاغر دارند. شاید هماهنگ كردن لباس با این ژاكت‌ها سخت باشد اما طراحان مد آنها را با شلوارهای گشاد و دامن كوتاه پیشنهاد می‌كنند تا ژاكت شما، زیبایی خودش را نشان دهد. در اولین دفعات استفاده از این کت‌ها احساس غریبگی می‌كنید اما آنها فرصت تجربه تیپی متفاوت را به شما می‌دهند.

خلبانان

Snapshot_2016-01-05_085706

كاپشن های خلبانی بخشی از مد امسال محسوب می‌شوند

حالا نوبت رسید به خلبانی‌. این مدل تن پوش‌ها كه به كاپشن خلبانی معروف هستند، بخشی از مد امسال محسوب می‌شوند. جنس كاپشن‌های خلبانی كه در سال‌های پیش استفاده می‌شد از نایلون بود و فقط خلبان‌ها از آن استفاده می‌کردند ولی امسال طراحان مد با بازی رنگ، پارچه و طراحی این كاپشن‌ها را به مد امسال تبدیل كرده‌اند. اگر جزو افرادی هستید كه اضافه وزن دارند، این مدل را نپوشید. این تن پوش‌های كوتاه و زیپ‌دار خاصیت الاستیك دارند.

بانوان چرم پوش

Snapshot_2016-01-05_085719

اگر اندام درشتی دارید، این كت‌ها را به شما پیشنهاد نمی‌كنیم

كت‌های چرم كلاسیك روزهای رونقی داشتند كه در چند سال اخیر به فراموشی سپرده شده است ولی امسال این کت‌ها به دنیای مد برگشته‌اند و مطمئنا با استقبال زیادی مواجه می‌شوند. اگر اندام درشتی دارید، این كت‌ها را به شما پیشنهاد نمی‌كنیم زیرا به دلیل داشتن پارچه براق اضافه وزن شما را بیشتر نشان می‌دهند.كت‌های چرم امسال با قدی كوتاه طراحی شده‌اند كه می‌توانید با توجه به موقعیت‌ها در ‌مهمانی‌ها از آنها برای روی مانتو استفاده كنید.