معرفی چند نوع از بهترین عینک های آفتابی مردانه

نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو :

معرفی چند نوع از بهترین عینک های آفتابی مردانه

استفاده از عینک آفتابی از سال 1900 میلادی شروع شده و از آن زمان تا به حال جزء پرطرفدارترین لوازم جانبی پوشش مردانه است. عینک های آفتابی نه تنها از چشم در برابر اشعات محافظت می کند بلکه انتخاب درست آن می تواند استایل شما را ارتقا بخشد. ناگفته نماند که استفاده از عینک آفتابی در سال 2015 به عنوان یکی از جذاب ترین لوازم پوششی بسیار پر طرفدار است. تفاوتی ندارد در سفر دور دنیا هستید، کنار ساحل هستید یا با دوستانتان به یک گردش شبانه رفته اید، عینک آفتابی امسال از مهم ترین نکات تیپ شماست پس آن را با دقت انتخاب کنید.برای دیدن لباس مردانه به فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید.

  • عینک ویفرر Wayfarer

این نوع عینک ها انقلابی عظیم در طرح عینک آفتابی به پا کرد و توسط برند ری بن (Ray Ban) در سال 1950 تولید شد. این طرح تغییر و تنوع جالبی بین عینک های قدیمی تر ایجاد کرد. طرح های قدیمی معمولاً فریم های ساده فلزی داشتند. با توجه به فشن شوهای جدید برندهای مشهور می توان گفت که این سبک دوباره بازگشته است. طرح ویفرر در انواع رنگ ها وجود دارد و جالب ترین آنها طرح هایی با دسته های بی رنگ یا شیشه هایی با رنگ روشن است و با هر تیپی عالی به نظر می رسد و معمولاً بهترین انتخاب برای مدل لباس های غیر رسمی است.

  • عینک هایی با شیشه های گرد

در سال های 1920 تا 1930 میلادی توجه همگان به طرح های متنوع عینک آفتابی جلب شده و آنها دیگر فقط وسیله ای برای محافظت در برابر آفتاب محسوب نمی شوند. کمپانی های سازنده عینک به طراحی سبک های جدید رو آوردند و این نوع بسیار پرطرفدار شد. عینک هایی با شیشه های گرد تضمین می کنند که شما تیپی کاملاً قدیمی را القا کنید و آنها آنقدر متنوع هستند که به راحتی می توانید طرحی پیدا کنید که مخصوص لباس مورد نظرتان رسمی یا غیر رسمی باشند. از آنجایی که این عینک ها فریم ها و شیشه های کوچک دارند و مقدار کمی از صورت شما را می پوشانند، حس های مختلف در صورت شما کاملاً نمایان است در نتیجه این نوع عینک به طور کلی نسبت به شیشه های بزرگتر شما را مهربانتر نشان می دهد.

 

  • عینک های هوانوردی

این عینک ها اصطلاحاً به خلبانی مشهورند. این طرح اولین بار توسط برند baush & Lomb  طراحی شده و به بازار آمد . امروزه اورجینال این طرح را میتوانید تحت نام Ray-Ban Aviator تهیه کنید. البته برندهای دیگر نیز طرح های مشابه آن را تولید می کنند. این سبک عینک معمولاً شیشه هایی به رنگ تیره و آینه ای دارند و بزرگی آنها 2 تا 3 برابر ناحیه چشم است همچنین این طرح معمولاً دارای فریم ها فلزی بسیار نازک و دو عدد پل بینی هستند که به آنها اصطلاحاً جای گلوله گفته می شود. این عینک ها معمولاً دسته های انعطاف پذیر دارند که کاملاً دور گوش قلاب می شوند.

  • عینک دی فریم

عینک هایی هستند که طرح فریم آنها به شکل D انگلیسی است و با داشتن خط صاف فریم بالایی و گوشه دار بودن آن کاملاً قابل تشخیص اند. این نوع عینک آفتابی تنوع بسیار زیادی دارد و سبکی کاملاً مدرن محسوب می شود. اگر به این طرح علاقه دارید برند دالچه اند گابانا(Dolce and Gabbana) بهترین این نوع را تولید می کند و به تولید این طرح مشهور است.

  • عینک های آینه ای

چیزی که این گونه عینک ها را از دیگر طرح ها جدا می کند چشمگیر بودن و جذابیت آنها است و البته برای عکاسی بهترین گزینه اند زیرا در عکس عالی دیده می شوند و شما می توانید فضای روبرو را نیز در شیشه آنها نمایش دهید. این سبک نشان دهنده فردی مرموز و البته با اعتماد به نفس است که معمولاً به دنبال انجام کارهای مهم است. به عنوان طرح های اولیه این نوع می توان به همان عینک های خلبانی اشاره کرد اما در تمام طرح ها اینگونه شیشه ها موجود است.

برای خرید لباس مردانه به فروشگاه آنلاین (www.dofito.com) مراجعه کنید.