معرفی چند نوع فریم عینک برای خانم ها

نقل از فروشگاه اینترنتی دوفیتو :

معرفی چند نوع فریم عینک برای خانم ها

امسال استفاده از عینک آفتابی یا به طور کلی هر نوع عینکی با فریم های جالب و متنوع، بسیار پر طرفدار است. شما می توانید یک تیپ کاملاً ساده را با انتخاب بهترین نوع عینک ارتقا بخشید.

  • فریم های رنگی یا طرحدار

اگر این نوع عینک ها با سلیقه شما سازگار است امسال زمان مناسب برای استفاده از آنهاست. این نوع عینک ها به سادگی توجه دیگران را جلب می کنند. پر طرفدارترین رنگ های امسال بنفش، آبی تیره، رنگ کبود یا فریم های کاملاً سفید هستند.برای دیدن لباس زنانه بهفروشگاه اینترنتی مراجعه فرمایید.

  • فریم های بزرگ و پهن

باید قبول کرد که این فریم ها همیشه به روز هستند و همیشه در دنیای مد حرفی برای گفتن دارند. این عینک ها گاهی برای مدتی کوتاه دیده نمی شوند اما همیشه و دوباره به صحنۀ مد باز می گردند. این طرح فریم ها با هر نوع صورتی زیبا دیده می شوند مخصوصاً صورت های لاغر و استخوانی. تفاوتی ندارد که مدل لباس های جذب پوشیده اید یا لباس های گشاد و اسپرت، این نوع فریم با هر نوع لباسی عالی به نظر می رسد و جزء متنوع ترین طرح های عینک هستند. اگر شما چشم های آبی دارید این انتخاب جالبی برای هرچه زیباتر  دیده شدن است.

  • فریم های گربه ای

این فریم ها بسیار قدیمی هستند اما همیشه مورد استفاده اند. بسیاری از مدل ها یا هنرپیشه های مشهور سینمای کلاسیک و قدیمی به استفاده از این نوع فریم ها معروفند و همیشه اولین انتخاب افراد هنرمند یا مشهور بوده است. این فریم مخصوص کسانی است که همیشه مد را دنبال می کنند و انسانهای شوخ طبعی هستند. می توان گفت این نوع عینک ها پوششی مخصوص دنیای مد هستند نه فقط پوششی برای چشمان شما!

  • فریم های بزرگ و فانتزی

ایده پردازان مد معتقدند این طرح از پر طرفدار ترین های 2015 خواهد بود زیرا امسال رسیدگی به چهره بسیار مهم است و اینگونه  عینک ها توجه را به سمت چهره شما خواهند کشید. بهتر است با اینگونه عینک ها لباس های رنگی یا طرح دار و زیورآلات بزرگ و فانتزی استفاده کنید.

همه روزه در دنیای اطرافمان افراد بسیاری دیده می شوند که عینک طبی یا آفتابی به چشم دارند اما طراحان مشهور معتقدند این مدل طرح اصلی سال 2015 خواهد بود.

برای خرید لباس زنانه به فروشگاه آنلاین (www.dofito.co) مراجعه فرمایید