میز مدیریت محیط آرا

مبلمان اداری خاص در محل کار باعث افزایش بهره وری می شود . هر قسمت از مبلمان نقش مهمی در افزایش بهره وری و همچنین قابلیت بالا و بالقوه ای دارد . مدیر یک شرکت با افزودن مبلمان عالی اداری توانایی کارمندان را به سطح کاملا جدیدی خواهد برد . این به این دلیل است که تمام شرکت های اداری در جهان مبلمان اداری شیک  و جدید با بهره وری بالا را جایگزین مبلمان اداری قدیمی و خسته کننده کرده اند .

شرکت محیط آرا کوشیده است تا با ارائه بهترین محصولات و خدمات خود را به سطح بالایی برساند .

در اینجا به ذکر چند نوع از میز مدیریت محیط آرا می پردازیم :

میز مدیریت عامل لگانو تیپ 2144

کاربرد این محصول مناسب برای دفاتر مدیریت می باشد . از ویژگی های این محصول می توان به 4 کشو برای قرار دادن نوشت افزار و لوازم جانبی اشاره کرد . این میز ها دارای کمد برای کیف دستی و لوازم شخصی و … همچنین محلی برای قرار دادن کیس رایانه و دارای طبقه بدون درب و برای لوازم جانبی ، سطح مناسب برای قرار گیری دستگاه نمابر ، پول شمار ، نمایشگر رایانه و … و نیز درپوش داکت جهت هدایت کابل های برق ، تلفن و شبکه به قسمت زیرین صفحه میز ، بست سیم گیر تاش جهت جمع آوری سیم های اضافه زیر میز اشاره کرد.

میز مدیریت عامل لگانو کلاسیکال تیپ 2042

این میز نیز برای دفتر مدیریت مناسب می باشد . این میز ها داری 6 کشو با ارتفاع متفاوت برای نوشت افزار ، لوازم جانبی و پوشه های استاندارد ، داری 2 کمد برای کیف دستی و لوازم شخصی و … قفل مرکزی اتولاک برای درب کشو ها ، سطح مناسب برای قرارگیری دستگاه نمابر ، پول شمار ، نمایشگر رایانه و … پد زیر دستی با روکش چرم ، ، درپوش داکت جهت هدایت کابل های برق ، تلفن و شبکه به قسمت زیرین صفحه میز ، 2 بست سیم گیر تاش جهت جمع آوری سیم های اضافه زیر میز استفاده می شود .

قیمت میز مدیریت محصولات محیط آرا بسیار مناسب و جایگزین مناسبی برای میزهای مدیریت قدیمی می باشد.

میز مدیریت با کنفرانس متاوودتیپ 2321

این میزها مناسب برای دفاتر مدیریت یا معاونت با کنفرانس 4 الی 6 نفره می باشد .از ویژگی های این میزها می توان به موارد زیر اشاره کرد .

3 کشو با ارتفاع متفاوت برای نوشت افزار ، لوازم جانبی و پوشه های استاندارد ، دارای کمد برای کیف دستی و لوازم شخصی و … قفل مرکزی اتولاک برای درب کشو ها ، دارای پایه ی فلزی با استحکام بالا و آبکاری کروم ، امکان نصب الکتریک باکس شامل سوکت تلفن ، شبکه ، برق و برق اضطراری ، درپوش داکت جهت هدایت کابل های برق ، تلفن و شبکه به قسمت زیرین صفحه میز ، 2 بست سیم گیر تاش جهت جمع آوری سیم های اضافه زیر میز

 

میز مدیریت با کنفرانس تیتانی تیپ 2331

کاربرد این میزها مناسب برای دفاتر مدیریت یا معاونت با کنفرانس 4 الی 6 نفره می باشد .این میز ها دارای ویژگی هایی چون 3 کشو با ارتفاع متفاوت برای قرار دادن نوشت افزار ، لوازم جانبی و پوشه های استاندارد ، قفل مرکزی اتولاک برای درب کشو ها ، دارای پایه ی فلزی با استحکام بالا ، امکان نصب کیس هلدر آویز در قسمت زیر صفحه میز با قابلیت دسترسی آسان به پشت کیس ، امکان نصب الکتریک باکس شامل سوکت تلفن ، شبکه ، برق و برق اضطراری ، درپوش داکت جهت هدایت کابل های برق ، تلفن و شبکه به قسمت زیرین صفحه میز ، بست سیم گیر تاش جهت جمع آوری سیم های اضافه زیر میز می باشد.

 

محیط آرا با ارائه محصولات خود در طرح ها و رنگ های مختلف در بین رقبا در جایگاه بهتری قرار گرفته است .جهت مشاهده محصولات محیط آرا می توانید به سایت www.mohitara.com مراجعه نمایید.