کافه گردش
دنیای مد
۲۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ

پوششی زیبا در فصل بهار

پرتال اجتماعی واکنش:وقتی به این کتانی‌های اسپرت نگاه می‌کنید، درمی‌یابید که انگار برای خود بهار طراحی شده‌اند. فصلی که نه اینقدر سرد است تا بتوان چکمه پوشید و نه اینقدر گرم که بتوان صندل به پا کرد. پس این کتانی‌ها بهترین گزینه هستند.

GOLA X CATH KIDSTONپاپوش گلباران

پوششی زیبا در فصل بهار

وقتی به این کتانی‌های اسپرت نگاه می‌کنید، درمی‌یابید که انگار برای خود بهار طراحی شده‌اند. فصلی که نه اینقدر سرد است تا بتوان چکمه پوشید و نه اینقدر گرم که بتوان صندل به پا کرد. پس این کتانی‌ها بهترین گزینه هستند.


TIFFANI AND COچشمگیرترین!

پوششی زیبا در فصل بهار

گاهی می‌توانید با چنین اکسسوار جذابی، سادگی و یکنواختی استایل خود را رنگ و رونق تازه‌ای دهید. این دستبند تیفانی دقیقا چنین قابلیتی دارد.


SWAROVSKYنگین‌نشان

پوششی زیبا در فصل بهار

آیا امکان دارد این انگشتر چشم خانم‌ها را نگیرد؟ طبیعی است که وقتی پای زیورآلات به میان می‌آید، آن هم از نوع نگین‌دارش، توجه همه خانم‌ها جلب می‌شود. این انگشتر سوارووسکی هم از همان انگشترهاست.


GUCCIنارنجی دوست داشتنی

پوششی زیبا در فصل بهار

اگر می خواهید کاملا با بهار هماهنگ شوید ، این کیف با توجه به رنگ نارنجی اش که از جمله رنگ های گل های بهاری است یک انتخاب بدون عیب و نقص خواهد بود.


NIXONخوراک آنتیک‌بازها

پوششی زیبا در فصل بهار

بند چرمی این ساعت و قاب استیل آن به همراه طراحی آنتیکش، یک اکسسوار ویژه برای استایل آنتیک‌پوش‌ها مهیا کرده است که به این راحتی‌ها نمی‌توان از کنارش گذشت. اگر آنتیک‌باز هستید، این یکی هم می‌تواند جایی در کلکسیون شما داشته باشد.


AVONهمراه همیشگی خانم‌ها

اگر قصد دارید به مناسبت ورود به سال جدید حتی لوازم آرایشی‌تان را هم نو کنید، بهتر است بدانید جدیدترین رژلب‌های این برند در رنگ‌های جالب توجه بهاری در راه است. این رنگ ها   متناسب با فصل ، رنگ آرایش شما را تغییر می دهند. رنگ هایی که برگرفته از طبیعت فصل هستند و بهترین زمان برای استفاده از آنها همین موقع از سال است.

پوششی زیبا در فصل بهار

تنوع رنگی این رژلب ها دست شما را برای انتخاب بهترین و شادترین رنگ باز می گذارد. یادتان نرود که در بهار رنگ رژلب ها روشن می شود و رنگ های طبیعی رو می آیند.

رهـــــــــــــا مسعودی
833 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *