کافه گردش
اخبار
۴ آبان ۱۳۹۴, ۹:۲۵ ب.ظ

آخرین اخبار از پرونده بابک زنجانی

مطالعه پرونده «بابک زنجانی» پایان یافت/ اگر دادگاه تشخیص دهد که برای کشف واقعیت پرونده به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع شود، مناسب‌تر استپرتال خبری واکنش: رسول کوهپایه زاده گفت‌: با اشاره به آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی، اظهار داشت: مطالعه پرونده موکلم امروز به پایان رسید و با وجود اینکه پرونده بسیار حجیم و سنگین است، ولی اکنون در نقطه‌ای هستیم که با توجه به مطالبی که در کیفرخواست مطرح شده، آمادگی لازم را برای دفاع شایسته از موکل داریم.

وی با اشاره به برگزاری چهارمین جلسه دادگاه موکلش ادامه داد: جلسه بعدی موکلم  روز شنبه (۹ آبان ماه) علنی برگزار می‌شود.

وکیل بابک زنجانی در باره علنی برگزار شدن دادگاه موکلش افزود:  مطلبی در این زمینه به ما نگفته‌اند، ولی به دلیل اینکه اصل بر این است که دادگاه علنی برگزار شود و سه جلسه دادگاه نیز علنی برگزار شد، فکر می‌کنم جلسه بعدی هم به صورت علنی برگزار خواهد شد، مگر اینکه غیرعلنی بودن آن را اعلام کنند.

کوهپایه‌زاده درباره درخواستش مبنی بر ارجاع پرونده موکلش به کارشناس رسمی دادگستری گفت: تشخیص این موضوع بر عهده دادگاه است، اما فکر می کنم که هر زمان دادگاه تشخیص داد این کار انجام می شود.

وی افزود: از آنجا که موضوع تخصصی و فنی است، یکی از درخواست‌های ما این است که کارشناس مستقل و بی طرف درباره موضوع اظهار نظر کند. به دلیل اینکه بانک مرکزی در پرونده ذی نفع است اظهارنظر کارشناسان بانک مرکزی در پرونده وجاهت قانونی ندارد. اگر دادگاه تشخیص دهد که برای کشف واقعیت پرونده به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع شود، مناسب‌تر است.

رهـــــــــــــا مسعودی
661 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *